Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, RSS-Ladyjin Казначейська служба в Ладижині вчинила протиправні дії і відповість перед судом

Казначейська служба в Ладижині вчинила протиправні дії і відповість перед судом

Міське фінансове управління м. Ладижин Ладижинської міської ради Вінницької області звернулось в суд з позовом до Управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині; начальника Управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині Коваль О.А.; начальника відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів - головного бухгалтера Управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині Царенко Г.М.
http//versii.if.ua/wp-content/uploads/2013/07/kaznachejstvo2.jpg
Міське фінансове управління просить визнати дій працівників казначейської служби міста Ладижин протиправними та просить суд зобов'язання вчинити ряд дій.

Як нам стало відомо, 16січня вже відбулось перше судове засідання.

Як ми повідомляли, 2 грудня відбулася сесія Ладижинської міської ради. До порядку денного було включене питання про відмову начальника УДКСУ у місті Ладижині, щодо прийняття пакету документів до виконання на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитний рахунок в установі банку.
Державне казначейство міста Ладижина відмовило міськраді у перерахуванні тимчасово вільних бюджетних коштів з рахунків загального та спеціального фонду місцевого бюджету на депозитні рахунки в установах банків.
Виконком вважав дії керівника УДКСУ Коваль О.А. протиправними, а тому звернувся в суд з позовом.
19 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2702 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль