Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, RSS-Ladyjin Казначейська служба в Ладижині вчинила протиправні дії і відповість перед судом

Казначейська служба в Ладижині вчинила протиправні дії і відповість перед судом

Міське фінансове управління м. Ладижин Ладижинської міської ради Вінницької області звернулось в суд з позовом до Управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині; начальника Управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині Коваль О.А.; начальника відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів - головного бухгалтера Управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині Царенко Г.М.
http//versii.if.ua/wp-content/uploads/2013/07/kaznachejstvo2.jpg
Міське фінансове управління просить визнати дій працівників казначейської служби міста Ладижин протиправними та просить суд зобов'язання вчинити ряд дій.

Як нам стало відомо, 16січня вже відбулось перше судове засідання.

Як ми повідомляли, 2 грудня відбулася сесія Ладижинської міської ради. До порядку денного було включене питання про відмову начальника УДКСУ у місті Ладижині, щодо прийняття пакету документів до виконання на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитний рахунок в установі банку.
Державне казначейство міста Ладижина відмовило міськраді у перерахуванні тимчасово вільних бюджетних коштів з рахунків загального та спеціального фонду місцевого бюджету на депозитні рахунки в установах банків.
Виконком вважав дії керівника УДКСУ Коваль О.А. протиправними, а тому звернувся в суд з позовом.
19 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3264 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль