Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, RSS-Ladyjin Казначейська служба в Ладижині вчинила протиправні дії і відповість перед судом

Казначейська служба в Ладижині вчинила протиправні дії і відповість перед судом

Міське фінансове управління м. Ладижин Ладижинської міської ради Вінницької області звернулось в суд з позовом до Управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині; начальника Управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині Коваль О.А.; начальника відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів - головного бухгалтера Управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині Царенко Г.М.
http//versii.if.ua/wp-content/uploads/2013/07/kaznachejstvo2.jpg
Міське фінансове управління просить визнати дій працівників казначейської служби міста Ладижин протиправними та просить суд зобов'язання вчинити ряд дій.

Як нам стало відомо, 16січня вже відбулось перше судове засідання.

Як ми повідомляли, 2 грудня відбулася сесія Ладижинської міської ради. До порядку денного було включене питання про відмову начальника УДКСУ у місті Ладижині, щодо прийняття пакету документів до виконання на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитний рахунок в установі банку.
Державне казначейство міста Ладижина відмовило міськраді у перерахуванні тимчасово вільних бюджетних коштів з рахунків загального та спеціального фонду місцевого бюджету на депозитні рахунки в установах банків.
Виконком вважав дії керівника УДКСУ Коваль О.А. протиправними, а тому звернувся в суд з позовом.
19 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3121 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль