Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Вибори 2014, Кучер Кандидат від партії Ляшка поширював клон газети конкурента з «чорним піаром» проти Кучера

Кандидат від партії Ляшка поширював клон газети конкурента з «чорним піаром» проти Кучера

http//kirovograd.klichko.org/social/uploads/images/site_18397_10_43.jpg

Ми вже повідомляли про конфлікт між Віталієм Марчуком, висуванцем від Радикальної партії Ляшка та Миколою Кучером, топ-менеджером МХП. Приводом для сварки став клон газети іншого кандидата в народні депутати України Ігоря Попенка в якій було розміщено багато цікавої інформації щодо Миколи Кучера.

З’ясувались нові подробиці конфлікту. Інформацію про це поширило комунальне радіо Ладижинської міської ради «Лада ФМ».

« Кандидат від партії Радикальної Партії, Віталій Марчук незаконно розповсюджував газети іншого кандидата від «Блоку Лівих Сил». У Тростянці затримано джип MERCEDES, обклеєний "ЗА МАРЧУКА”, що розвозив по округу газети з «чорним піаром». Як повідомляють правоохоронці, 22 жовтня на «102» надійшло декілька викликів від жителів сіл Тростянецького району, і вже близько першої години дня в Тростянці біля "райспоживспілки” працівниками Тростянецького райвідділу міліції разом із працівниками ДАІ був затриманий джип темно сірого кольору, марки MERCEDES», - повідомляє радіо «Лада ФМ».

Слід нагадати, що в агітаційних матеріалах кандидата Ігоря Попенка містилась інформація про те, що Микола Кучер є представником олігарха Юрія Косюка, є співвласником МХП, був членом фракції партії регіонів в облраді, і очолює потужний агрохолдінг в Росії в місті Вороніж площею в 40 тисяч гектарів.

71_img_1526.jpg (99.77 Kb)7158_img_1529.jpg (74.86 Kb)
24 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 723 Коментарів: 1
Написав: sveta 25.10.2014 - 14:48
Ліві сили молодці!!! показали справжнє лице кучерявого брехуна!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль