Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Відео, Топ-5 Громадські активісти піймали «на гарячому» працівників інтернату

Громадські активісти піймали «на гарячому» працівників інтернату

39_image001.jpg (55.87 Kb) Нашому ресурсу було передано відео, зняте активістами Офіцерського корпусу міста Ладижин на якому видно, як працівники Ладижинського інтернату виносять продукти харчування з інтернату, перелазячи через паркан та сідають в службовий автомобіль.

Ситуацію нам прокоментував громадський активіст Сергій Березюк, який був присутній під час суботніх подій.

«Нещодавно мені стало відомо про те, що працівники їдальні Ладижинського інтернату періодично виносять продукти харчування з інтернату, причому в великій кількості. Мені повідомили, що черговий винос продуктів харчування буде відбуватись ввечері в суботу, тому я звернувся до Офіцерського корпусу міста Ладижин по допомогу. Інформація підтвердилась, адже працівники інтернату виходили з нього не через головний вхід, а через інший, щоб їх ніхто не бачив, причому перелазили через паркан. На виході з інтернату їх чекав службовий автомобіль. Ми звернулись до Тульчинського відділення поліції звідки виїхала оперативна група, яка відібрала пояснення і найближчим часом відповідно будуть проведені оперативно-розшукові дії. Відповідно ми будемо чекати від директора інтернату пана Мельника проведення внутрішнього службового розслідування та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників, які розкрадали продукти харчування», - сказав Сергій Березюк.

Нагадаємо, що 16 березня, працівниці будинку-інтернату «Троянда» - комірник Матвійчук Олена Володимирівна, дієтсестра Богуцька Ірина Борисівна, шеф-кухар Онофрійчук Олена Василівна і кухар Йосипишина Валентина Володимирівна, що безпосередньо відповідають в інтернаті за якість продуктів харчування та їжі, яку отримують діти, звернулись до Громадського сайту «Новини Ладижина» з проханням надати можливість розмістити також і їх думку з приводу неправдивої, як вони вважають, інформації, яку, днями раніше, озвучила Лідія Березюк. Також, працівниці висловили прохання, щоб їм не заважали працювати і залишили будинок-інтернат у спокої та спростували звинувачення на свою адресу.

Також в березні місяці Фінансова інспекція проводила перевірку в Ладижинському інтернаті за зверненням громадської організації «Ладижинська громадська рада» і фактично підтвердила частину звинувачень на адресу керівництва інтернату про які було вказано у зверненні частини трудового коллективу, в т.ч. щодо звинувачень у використанні неякісних продуктів харчування.

Як бачимо, не все так добре в Ладижинському інтернаті, адже обкрадати дітей, виносячи продукти харчування та при цьому говорити про своє чесне ім’я, є останньою справою.
6 червня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 25047 Коментарів: 23
Написав: fenix 6.06.2016 - 14:47
Це не проста крадіжка. Це чергове злочинне угрупування, яке діє на протязі багатьох років і кришується посадовцями. Їх не просто потрібно гнати в шию з роботи, а притягувати до кримінальної відповідальності.
Написав: Гость 6.06.2016 - 19:01
fenix, Нечем Вам заняться!Вы бы перед тем как у названых "общественных деятелей" брали информацию, требовали от них справку о том что не состоят в нарко и психо учетах!От этого вы страдаете как журналисты, а про вашу репутацию молчу!Распространять такую информацию убожество,без доказательств.
Написав: Arhip 6.06.2016 - 20:17
Можливо э інше логічне пояснення тому, чому працівники ідуть додому через паркан, а не як всі інші працівники.
Написав: lol 6.06.2016 - 22:04
Гость, "стрелки не переводите".... доказательства -красноречивы.
Написав: edko.donetsk 7.06.2016 - 01:13
жирные твари обкрадывают деток, которые живут в интернате без родителей, сумки еле перекидывали через паркан. это же насколько нужно очерстветь в душе для такого, просто нет слов. бессовестные моральные уроды, как их ещё назвать.
Написав: fenix 7.06.2016 - 08:38
Гость, зачем брать справки? Вы же скоро всех приобщите к своей аптечной наркоте. Смотрите за своей репутацией и перестаньте торговать наркотой.
Написав: fox 7.06.2016 - 14:00
Одним словом ТВАРИ
Написав: Miki 7.06.2016 - 15:31
edko, сказано все верно!
Написав: Люся 7.06.2016 - 18:43
Начебто і все правильно , а у самих активістів рило не в пуху, а ти пан Березюк скільки років харчувався таким чином? Дякуємо тобі за твій патріотизм!
Написав: helen 7.06.2016 - 20:12
Водій, доречі, співучасник злочину. Тегніть хто-небудь у соціальних мережах волонтерів, які підтримують інтернат, збираючи у небайдужих по крихтах, щоб оці тітоньки мали, що поторбах розтягувати. І пана Розенка, який сказав, що в інтернаті все нарівні.
Написав: Wanch 7.06.2016 - 20:18
helen,
Волонтери крадуть також!
Круговий дерібан!
Написав: zizika8 7.06.2016 - 23:52
Падлюки жирні. Це ж скільки треба жерти задарма, шоб проїсти совість
Написав: Fadievsky 8.06.2016 - 00:53
Все ворюги. Вся страна ворюги. Хохлы точка.
Написав: OstapBender 8.06.2016 - 09:15
Fadievsky, Міша, а ти хто будеш?
Написав: lol 8.06.2016 - 13:16
OstapBender,а трошечки ввічливості ? Одразу на "ти" ??
Написав: OstapBender 8.06.2016 - 14:12
lol, ввічливості до кого? До тролів під чужими ніками?
Написав: lol 8.06.2016 - 16:22
OstapBender, Це Ви, певно,про себе...
До людини, в першу чергу, по той бік монітору.
Написав: OstapBender 8.06.2016 - 16:45
lol, я до тебе писав? Ні, то сиди тихенько і дригайся
Написав: lol 8.06.2016 - 16:51
OstapBender, І знов фамільярність... Хамство - перша натура ?
Написав: zlatagordenko 8.06.2016 - 19:32
По новостям одно воровство, грабеж и стрельба на улицах. Сейчас даже по улице в золотых сережках опасно ходить.
Люди не могут выжить на зарплату в 1300-1500 грн.. Волонтеры тоже далеко не все такие прям порядочные.
Написав: helen 8.06.2016 - 20:00
zlatagordenko, мала зарплата не є виправданням, оскільки, влаштовуючись на роботу вони погоджувались на такий рівень оплати. Не влаштовує - розраховуйся. А діти можуть вижити при таких працівниках, які врізують їм норму порції і т.д?
Блін, це капєц пожаліли працівників, які скоро репнуть з голоду. І волонтери не такі, і дітям так хай буде, а працівники - бідні, нещасні.
Та як би в садочку, ваша дитина сиділа в проголодь, то ви б рознесли той садочок, але ж да - це непотрібні нікому діти.
Написав: Miki 9.06.2016 - 20:45
Поблизу є ще один дитячий заклад, який би теж не завадилоб перевірити, шановні активісти
Написав: Arhip 9.06.2016 - 22:52
Подільський Артек - це не заклад, це на сьогодні комплекс будівель, які колись були закладом. В цьому випадку активісти не допоможть. Тут потрібна в першу чергу зміна власника, тоді включення закладу в державну програму підтримки та програма розвитку. Але в принципі, якщо б журналісти комуналньих ЗМІ, грмадськість була б згодна, то можна було б всім разом завітати в гості і побачити, що залишилось від Артеку...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль