Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Відео Голова Радикальної партії відізвав свою скаргу у зв’язку з погрозами

Голова Радикальної партії відізвав свою скаргу у зв’язку з погрозами

7554_img_1747f.jpg (43.36 Kb)Триває скандал навколо першої хвилі агітації партією «Наш край». Нагадаємо, що партію «Наш край» звинуватили в порушенні правил ведення агітації, - виготовлення та розповсюдження агітаційної продукції до реєстрації виборчою комісією та поширення агітаційної продукції без вихідних даних.

Скаргу було подано головою Ладижинської міської партійної організації Радикальної партії України Владиславом Бондарчуком ще 1 жовтня після чого комісія вже чотри засідання поспіль не може прийняти остаточне рішення по скарзі. На першому засіданні 2 жовтня виборча комісія вирішила не розглядала скаргу мотивуючи це тим, що в скарзі були недоліки, що перешкоджали розгляду, тому комісія вирішила надати час для виправлення недоліків. На другому засіданні 5 жовтня було вирішено матеріали скарги, яку було подано з уточненнями 4 жовтня спрямувати в міський відділ міліції. На третьому засіданні, що відбулось 8 жовтня після того, як від міліції була отримана відповідь про те, що складу кримінального правопорушення в діях «Нашого краю» немає, було вирішено таки частково скаргу задовольнити і зобов’язати «Наш край» не вчиняти порушень виборчого законодавства. Вчора 9 жовтня після наполягань Владислава Бондарчука на тому, що рішення виборчої комісії слід опублікувати в комунальних ЗМІ було прийнято рішення задовольнити скаргу і в цій частині та опублікувати рішення комісії в газеті «Нове місто».

І от сьогодні вже відбулось п’яте засідання по скандальній скарзі голови радикальної партії. Здавалось би, які ще рішення може приймати виборча комісія, якщо рішення вже прийнято і може бути оскаржено тільки в судовому порядку?

Виявляється, що декого дуже зацікавленого таки хвилює прийняте рішення, яке повинно бути опубліковане в комунальному «Новому місті», адже невідомо, як сприймуть читачі звістку про те, що нова партія міського голови порушує правила ведення агітації. Можливо саме тому сьогодні відбувся черговий акт вистави під назвою «як догодити меру».8479_img_1746.jpg (67.1 Kb)

На вже 5-му засіданні, присвяченому розгляду скарги Владислава Бондарчука, розглядалась заява самого скаржника в якій керівник радикалів просив скаргу відізвати.

«Повідомляю комісію, що я, голова Ладижинської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка відзиваю свою скаргу вхід.№ 5 від 04.10.15 року та прошу її комісію не розглядати»,
- написав в своїй заві пан Бондарчук.

Розглянувши заяву пана Бондарчука виборча комісія вирішила взяти її до відома та направити повторно скаргу Радикальної партії в Ладижинський міський відділ міліції для проведення перевірки на предмет порушення вимог ч. 2 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори». Також комісія вирішила скасувати своє останнє рішення про опублікування рішення, яким визнано порушення виборчого законодавства партією «Наш край» в газеті «Нове місто». 0765_img_17v.jpg (31.01 Kb)

При цьому комісію мало хвилювало, що ніяких рішень виборча комісія скасовувати не має права, що заява пана Бондарчука вже не має юридичної сили і він нічого не має права відзивати. Також дивним видається повторне звернення в міський відділ міліції, якщо, по-перше, по скарзі прийнято рішення і, по друге, скаргу сам скаржник і відкликав.

Передбачається, що після отримання листа від міліції на зразок того, що порушень «Наш край» не вчиняв, комісія прийме рішення та скасує своє рішення про визнання цих порушень та зобов’язання партії «Наш край» не вчиняти порушень. Якщо так станеться, то «Наш край» отримає повний імунітет на будь-які порушення під час виборів, а виборча комісія втратить повну довіру і перетвориться на заангажований придаток однієї із політичних сил.

В любому випадку слід дочекатись розв’язки цієї незрозумілої «многоходовки» та прийняття вже самого остаточного рішення.
Ми також отримали коментар голови Радикальної партії Владислава Бондарчука з приводу його останньої заяви. За його словами головною причиною для написання заяви стало те, що його активність з приводу притягнення партії «Наш край» до відповідальності за порушення виборчого законодавства привернула до нього увагу політичних конкурентів, які почали використовувати брудні методи та погрожувати йому. Також на його рішення вплинули дії виборчої комісії, яка поглумилась над його скаргою, приймала незрозумілі рішення всупереч вимогам виборчого законодавства, а тому він перестав довіряти комісії та сподіватись на справедливе рішення.

За всього можна зробити висновок, що в Ладижині немає політичної опозиції, адже провладна партія "Наш край" почуває себе абсолютно впевненою в будь-яких діях на будь-що, позаяк останній бастіон опору у формі Радикальної партії впав і більше в місті немає політичної сили, яка би забезпечила контроль за порушеннями виборчого законодавства партією, що будує свою виборчу кампанію на адмінресурсі та політичній корупції.
10 жовтня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1055 Коментарів: 16
Написав: Wanch 10.10.2015 - 20:56
На мою думку, це - піар! Радикали завжди діяли в своїх інтересах, а коли пахло смаленим, - задкували. Так і тепер! Якщо В.Бондарчук і партія радикалів знайшла порушення в діях "Нашого краю", то у мене виникає запитання до правомірності партії; чому голова партії забрав заяву? Чому свої принципи чесності і правди він під тиском (а чи може підкупом)перестав підтримувати?
Значить, всі обвинувачення були надуманними?
Чи треба було звернути на себе увагу? Як би там не було,
А пан Бондарчук повівся не чесно перш за все до своїх товаришів по партії, по-друге, показав лице продажної системи радикальної партії; хто щось пообіцяє, тому і служимо! (хто більше заплатить)
У мене не було і немає поваги до партії Ляшка.
Написав: Vetal 10.10.2015 - 21:47
Мне кажется что гнидообразование "Нам Край" дало штангу и поняли , что серьёзно нарушили закон. Поднялся шум....
Чтобы никто и недумал перехватить инициативу последовала имитация борьбы за правду....
Далее потяря сроков подачи жалоб...
Все....
Время упущенное...

Делаем вывод...

Партия все ради кала , себя очень плохо слила. Все ушло в дерьмо.
Очень даже все хорошо начиналось , и большой шанс был для снятия партии последователей жуликов и воров.
Но тут на этом маленьком тесте пан Бондарчук несправился и нас расстроил...
Написав: piatkovskiy 10.10.2015 - 21:55
Ну вот хоть в чём то Сутик ля-ля-ля_ля прав. Жаль Ради кал расстроится.
Написав: Wanch 10.10.2015 - 22:03
Vetal, Он не расстроил! Он - слил!...
Вот такие сейчас идут в политику политиканы; кто больше заплатит, тому и служим! Если Бондарчук провалил маленький тест, то как он выдержит более серьезные испытания?
Я считаю так; к корыту лезут ещё более ограниченные и тщеславные люди, и никто из них и пальцем не пошевелит, чтобы изменить ситуацию на благо людей.
Если победят "новые пришлые", то это будут ещё большие паразиты, чем были до них.
Поэтому, я за старые кадры! И очень хочу, чтобы дендропарк для жителей Ладыжина был построен!!!
Написав: Vetal 10.10.2015 - 22:31
Господа Wanch и piatkovskiy!
Поскольку вы здесь в двоем, и всегда ведете себя как отец и сын.(яблоко от яблоньки).
Меня интересуют Ваши мысли и понятия по поводу " для чего идут в депутаты"?
Или такое изложение:" если бы я был депутатом то я..."
Интересует ответ с положительным окрасом.

Сегодня мне такой вопрос задали сразу два разных человека. Задали с добром. Ранее мне близкие просто говорили - зачем оно тебе?
Что я ответил близким? Они меня поддержали.
Написав: Arhip 10.10.2015 - 22:54
Шановні пани критикани, спробуйте ви подати скаргу та її відстоювати. Владислав Бондарчук молодий політик. Вперше він минулої весни взяв участь у виборах, тому досвіду у нього дуже мало, щоб протистояти таким потужним партіям-корпораціям, як "Наш край", тим більше, що осередку Радикально партії практично немає, адже осередок було створено кілька місяців тому. Хто йому міг щось порадити, щоб він прийняв правильне рішення? На кого він може опертись в партії? Написання заяви безперечно -це політична помилка, але не смертельна. Наш мер он клявся мало не власним життям, що не піде в жодну партію, але пацан слово дав, пацан слово забрав. І нічого.
Інша справа Бактьківщина. Потужний осередок, цілий набір досвідчених партійців і тиша. Чому вони не оскаржуть дії своїх конкурентів, а підстав для зняття з виборів "Нашого краю" достатньо???? Бойова Свобода мовчить, води в рота набрала, хоча Свобода в місті багато років вже існує. Та і УКРОП також не подає скарг.
Написав: Vetal 10.10.2015 - 23:42
Андрей, что ты так расстроен?
Это просто тест. Яже не сказал что прошол экзамен.
Так пару тестов и экзамен.
это решение одного за всю команду.
Команды он не почувствовал и сам к ней не приспособлен. Поэтому в дальнейшем самостоятельные решения его сомнительны, и всегда должны дублироваться. Ну, если он будет иметь желания еще участвовать в общественных делах.
Одна беседа с оппонентом и в аут.
Ведь посуди он и в АТО не был что бы иметь поддержку и по другому разговаривать с запугивателями. А если говорить за Коломейцева то тот гаразд на предупреждения. Вспомним хотя бы Вандзиляка и как Коломейцев звонил ему и грозился морду набить. Есть этот разговор в сети.Или то как прямо на сессии грозился депутатам морды бить на поселке. Или то как прямо на сесии мне грозился ноги попереламывать если я приду к Дубраве за сворованной им землей. Или там же намеки на царство ему небесное - это о покойном Герасимове Владимере Николаевиче который за год до своей кончины писал здесь на сайте своё письмо о его риске его жизни.
Все же это есть и на видео в интернете и в письме самого Герасимова.
Написав: Wanch 11.10.2015 - 07:16
Виталий! Зачем идут в депутаты, я знаю. О своей любви к городу и собакам они кричат на каждом столбе!
Но вот когда становятся депутатами, начинается другая симфония... И почему-то ты один выступал против Мера, а остальные дремали себе и подымали руки за МЕРовские постулаты...
Архип! Даже, если человек не имеет опыта, то он должен иметь честь и совесть. У нас такие сомнительные люди во всех органах Власти, и на месте его сотоварищей я бы не допустил его быть кандидатом на Выборах в Раду.
Остальные молчат, потому что тоже у всех рыло в пуху,
а ведь так хочется под прикрытие неприкосновенности.
Разве сегодня идут в депутаты, чтобы делать добро людям? Я что-то сомневаюсь,думаю, что и у тебя тоже нет особой веры.
Идут, чтобы было больше возможностей защитить свой бизнес, чтобы что-то "нарыть" для себя,и побольше себе и себе...
Поэтому, кто бы не победил на выборах, старый Мер, новый Мер, "Наш край",или радикалы, или партия Порошенко,- ничего не изменится для нас. Для них - ДА!
Поэтому я ко всем отношусь ровно и мне всё равно, кто станет депутатом или Мером!Лучшую жизнь они ни мне, ни моим детям не сделают. Такое моё разумение данной ситуации, как хотите, так и понимайте!
Написав: RadikaL 11.10.2015 - 15:53
Повідомляю всіх зацікавлених осіб, що по скарзі поданій Радикальною партією Олега Ляшка міська виборча комісія винесла рішення 09.10.15р. про задовлення скарги по п. 1, та винесла попередження місцевому осередку партії "Наш Край" за порушення виборчого законодавства в частині розповсюдження агітації раніше встановлених законом строків та в майбутньому до кінця виборчого процесу утриматися від дій, які можуть бути розцінені комісією як такі, що порушують Закон України "Про місцеві вибори".
За наполяганням Голови місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка на тому ж засіданні комісія додала до рішення абзац, яким зобов'язала комунальну газету "Нове місто" надрукувати попередження в наступному номері цієї газети, але через 4 години після п'ятничного засідання подзвонила голова комісії та сказала, що члени комісії які голосували за це рішення (а за проголосували 13 із 14 членів комісії) масово стали відзивати свої голоси, та просят голову провести наступного дня (10.10.15р.) повторне засідання з розгляду скарги Радикальної Партії, щоб переголосувати дане питання.
Для того щоб дану скаргу залиши в редакції проголосованій комісією 09.10.15р., та не розглядати повторно скаргу по який уже винесено рішення по суті, голова Радикальної партії Бондарчук В.І. відізвав свою скаргу 10.10.15., де просив зокрема її комісією не розглядати. Але всупереч здоровому глузду та, як написано в вищевикладеній статті "в угоду одній відомій всім особі", голова комісії повторно винесла скаргу на голосування 10.10.15р., де члени комісії проголусували за те щоб прибрати абзац другий пункту першого скарги в якому йдеться про те щоб винесене попередження Нашому Краю надрукувати в газеті "Нове місто".
Тому, рішення комісії про винесення попередження міському осередку партії "Наш Край" в силі, але попередження надруковане не буде, але буде вивішане на стенді "Інформація від МВК" в приміщенні МВК, де всі охочі можуть з ним ознайомитись.
P.S. Для всіх демокритичних політичних сил м. Ладижин, якщо Ви думаєти, що
Написав: Wanch 11.10.2015 - 18:44
RadikaL, Можно сказати - херня! Умили руки!
До влади рвуться ті, хто при владі! Хіба може ворон ворону виклювати очі???
Написав: Vetal 11.10.2015 - 18:45
RadikaL: Для всіх демокритичних політичних сил м. Ладижин, якщо Ви думаєти, що ...

що?
Написав: Wanch 11.10.2015 - 19:11
Віталій! Ти більше за мене знаєш, що робиться в наших Радах. Я не буду тебе провокувати, але, якщо взяти взагалі, то немає кращої заміни старим кадрам.
Я, на відміну всяким трясогубам, відкрито кажу, - нема достойної людини, щоб навіть замінити Мера! Все - болтовня! А якщо і вправду хто замінить; то невже прийде кращий? Думаю, що ні! Бо я знаю тих, хто рветься до влади, і знаю що вони хотять.
Маємо те що маємо,і , якщо зрівняти статус нашого міста (маленького), то в нас не все так погано.
АЛЕ, майдануті чогось хотять більшого? Скажу, чого;
ми пока не відчули біди, яка нависла над Україною,але вона не за горами, якщо ми так і далі будемо просувати до влади тих, хто дбає лише про свої статки.
Написав: piatkovskiy 11.10.2015 - 19:55
Wanch, Незаменимых людей нет! Чтобы не вышло как с Брежневым.
Нельзя надеяться на старые кадры потому,что если они вдруг помрут, некем будет заменить, а эти старпёры не желают учить, а тем более давать дорогу молодым.
Вот Сутик сам пролез и что с этого вышло--- появился очередной бездельник и невежа.
А в остальном полностью поддерживаю, из тех кандидатов, альтернативы нет! А те которые могли создать конкуренцию, просто струсили или пожалели денег. Молодец Юрченко, но он после тех выборов где-то пропал и сейчас надеятся на успех, ему не стоит.
Написав: RadikaL 11.10.2015 - 19:57
P.S. Якщо ви думаєти, що будете сидіти в перших рядах і їсти спокійно попкорн дивлячись як інші тягнуть цього воза і роблять хочь якісь спроби завадити цьому "безпределу" який робиться у нас на сьогоднішній день з агітацією від "Нашого Краю", то ви помиляєтесь. На майбутьнє потрібно всім гуртом відстоювати будь-які скарги подані демсилами на порушення виборчого законодавства, а не ховатись по кущах і тільки чекати коли кого гімном обляти.
Написав: piatkovskiy 11.10.2015 - 20:05
Не має там кого підтримувати! Тому ніхто й піде за вами!
Популісти! Ви бажаете виграти на критиці інших, замість того щоб йти до людей і пропонувати їм свою програму.
І не забувайте, що Головашич уже косить ваших виборців в свій покіс. У вас з нею один електорат. Якщо вона покаже людям склянку з якоюсь рідиною і скаже що, це сльози Юлі--- ваша партія буде зіграна.
Написав: Wanch 11.10.2015 - 20:42
piatkovskiy, Был у меня момент, когда я общался с Головашич! Я написал статью и пришёл в редакцию,где мы общались. У меня к ней была просьба, опубликовать так, как я написал, без изменений. Что сделала пани; она сразу начала рыться в Википедии, когда не нашла по моей статье никаких следов, пообещала, что опубликует.
Действительно! Опубликовала! Она просто испохабила, исказила до неузнаваемости то, что я написал, приплела
к моей статье несуразицы и я со стыдом и ужасом читал то, что, вроде бы сам написал!
Почему-то наши людишки считают, что они выше по разуму
и им всё позволено и даже им в голову не приходит, что кто-то может быть умнее их!
Не могут быть умнее, - они так считают!
............Разве есть альтернатива зарвавшимся?
Есть, конечно...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль