Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А Голова обласної профспілки вважає, що в Україні за грати може потрапити сьогодні кожний громадський активіст

Голова обласної профспілки вважає, що в Україні за грати може потрапити сьогодні кожний громадський активіст

9796_izobrazhenie_008_1.jpg (61.28 Kb)

Як ми вже повідомляли, Ладижинський міський суд виніс вирок у справі по обвинуваченню профспілкового лідера Олександра Чайковського в розповсюдженні наркотиків і визначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на шість років з конфіскацією майна.

Ми отримали ексклюзивний коментар голови Вінницької обласної незалежної профспілки «Трудящі» Ігоря Попенка наданий нашому ресурсу з приводу винесеного судом вироку.

В своєму коментарі Ігор Попенко знову ж таки пов’язав кримінальну справу, порушену проти Олександра Чайковського з його профспілковою діяльністю:

«В загальному історія Чайковського, що тісно пов’язана із створенням та реєстрацією профспілки на «Нашій рябі», є наглядним прикладом української корупційної дійсності. Чайковський постраждав саме із-за того, що не хотів бути рабом, натомість хотів законодавчо врегульовувати відношення роботодавця і працівника. Якби він продався, як двоє інших засновників профспілки керівництву Ряби, то цієї кримінальної справи не було б», - зазначив Ігор Попенко.

Прокоментував Ігор Попенко також саму кримінальну справу:

«Чотирикутник: суд, міліція, прокуратура, влада і в центрі цієї фігури - фінансовий монстр «ХАЗЯЇН», котрий фінансує перші три кути та має своїх особистих представників у четвертому. Яка тут може бути справедливість, законність, демократія…??? Лише із кримінальної справи та вироку видно, що наркотики на експертизу відправили 07.07.14р., котрі наступного дня лише мав продати Чайковський?!? Висновок експертизи уже мали 09.07.14р!!! Неозброєним оком видно фабрикування кримінальної справи проти Чайковського працівниками міліції. Прокуратура, замість нагляду відіграє роль «криші». Далі, щоб усе виглядало більш менш законно, «заправлено» судовим соусом. Я багато бачив кримінальних справ і судів, але тут виникає у мене безліч запитань: «Яким потрібно бути «закінченим», щоб так просто поламати життя людині»? Невже із усіх задіяних у фальсифікації кримінальної справи правоохоронців не знайшлось того, хто має «ЧЕСТЬ»? Знаєте чому в народі міліцію називають «мусорами» - бо честі там немає, є лиш сміття».

Згадує голови обласної профспілки і Революцію гідності та сьогодення і говорить про, що рівень корупції сьогодні істотно зріс у порівнянні з часом, коли при владі був Янукович.

«Якщо після Євромайдану профспілкового активіста саджають по сфабрикованому обвинуваченню за його професійну діяльність, то кому потрібна була та «Революція гідності»? Для кого вона? За кого загинули ті люди на майдані та гинуть далі на сході? Для Тебе Порошенку, чи для твого Косюка??? Я вибачаюсь, що задаю стільки запитань, але хоч і Янукович козел та при козлі таке гниле дійство було неможливе!!!», - емоційно говорить Ігор Попенко, - «Корупція в країні стала ще масштабнішою. Якщо раніше ще можливо було захистити права людини, то наразі проти наближеної до найвищої влади олігархії, закони не працюють. А раз так, то можливо і є правильний вихід в цій ситуації – це третій майдан? Чи як? Раз законів немає, то можливо потрібно озброюватись аби захищати самого себе і свої права? Сьогодні посадять Чайковського, а завтра якась «заколдована» особа купить у мене наркотики і прийдуть за мною, як за таким же неугодним, неручним і незручним!!! Якщо Чайковського посадять на шість років і справедливість не переможе, то завтра по такій саме схемі будуть кидати за грати всіх на кого покаже корпорація! Є дуже невелике сподівання на Апеляційний суд, апеляцію будемо подавати, але якщо апеляція залишить в силі рішення суду першої інстанції, то ми будемо розглядати інші варіанти самозахисту від свавілля прокурорів, міліціянтів та суддів. Доведеться трохи відірватись від профспілкової діяльності... », - говорить пан Попенко.

Коментар з приводу вироку суду адвоката Олександра Чайковського ми поки що не отримали, але плануємо це зробити найближчим часом.

25 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 975 Коментарів: 4
Написав: piatkovskiy 25.05.2015 - 06:44
Ну звичайно, зараз сама демократична, сама чесна влада в світі при владі--- влада майдану й як таке на неї можна писати.
Тут деякі недалекоглядні дописувачі пишуть, що такого не може бути й якби насправді таке було б, то мене кинули б за грати першим.
На превеликий жаль, слова цього Попенка підтверджують мої слова про повернення репресивних методів, способів збирання доказів та вибивання свідчень, як це було в " найкращі " сталінські часи . Й влада Майдану перетворюється в тиранію.
Вона нещадно знищує своїх політичних оппонентів та простих громадян, використовуючи прицьому весь арсенал давно забутих засобів та знаряддь. Той тиск , який здійснюють на суди бандитські люстраційні комітети , переслідування суддів по політичних мотивах, скасування суддівської недоторканності не дає можливості проводити в Україні справедливе судочинство й жертвами цього злочину влади можуть стати будь-хто з нас, приїде воронок й заберуть в застінки ОГПУ, пробачаюсь СБУ. Слідчі щоб догодити вищому керівнитству виб"ють необшідні докази з нирок, підпишеш будь-що написане та щей припишуть сепаратизм, заклики до повалення Радянської влади, вибачаюся влади майдану. А якщо щей на товариша Сталіна, вибачаюсь Порошенка ти щось казав, то висилка тобі гарантована років на десять з сім"єю без права листування.Добре , що до поки заборонена смертна кара, тому й випадають з вікон та стріляють в себе по декілька разів самогубці-високопосадовці старого режиму, котрі забагато знають.

Невже це таке наше європейське майбутнє за яке полягла небесна сотня та тисячі патріотів на сході?
Невже ми такі дурні, що пустили лисицю в курник?
Дуже сподіваюся що ні. Але якщо нам доведеться також попасти під прес цієї пекельної машини, то час помсти всерівно наступить й всі ці негідники, котрі підтримують репресії та геноцид власного народу та проводять його на місцях , зокрема й в Ладижині, також наступлять на граблі й нова генерація покидьків уже з них буде вибивати докази їхніми методами.
Господь Бог бачить все! Й люстратори, члени-клони організацій та інші їх прихильники будуть пищати від жаху, просити помилування, але буде вже запізно, їх життя буде вже покладено на алтар черговим кривавим пастором.
Покайтеся!!!
aleksandr
Написав: aleksandr 25.05.2015 - 08:07
Юрий Косюк
Состояние: $1100 млн 24.05.2015
ПРОФАЙЛ
Президент, председатель правления, Мироновский хлебопродукт
Возраст: 47
Сфера интересов: АПК
Место рождения: Черкасская обл., Катеринополь
Образование: Киевский технологический институт пищевой промышленности (1992)
Семейное положение: Женат

Мне нравится
1

ИНФОРМАЦИЯ
АКТИВЫ
Мироновский хлебопродукт

Владелец компании МХП стал одним из немногих бизнесменов, которым кризис в стране сыграл на руку. Потребители перешли с дорогих видов мяса на более дешевые, в первую очередь курятину — основной продукт компании Косюка. За прошлый год продажи МХП на внутреннем рынке выросли на 19%. Кроме того, компания воспользовалась отменой импортных пошлин на мясо птицы в страны ЕС. Сейчас вывоз в Евросоюз составляет 12% от общего объема экспорта МХП. Выход в 2014-м на рынки Ближнего Востока и Африки позволил увеличить экспорт на 15%, до 141000 т. Косюку удалось сохранить свой крымский бизнес. «Крымская фруктовая компания» и птицефабрика «Дружба народов Нова» были оперативно перерегистрированы как российские компании и теперь являются крупнейшими агропредприятиями на полуострове. С начала 2014 до марта 2015 года цена акции МХП на Лондонской бирже упала вдвое, до $9,9.
ЮРИЙ КОСЮК В ПУБЛИКАЦИЯХ FORBES
Все Статьи Новости Фотогалереи
Агрохолдинг Косюка выплатит $50 млн дивидендов
Агрохолдинг Косюка выплатит $50 млн дивидендов
Агрохолдинг МХП, крупнейший производитель курятины в Украине, выплатит $50 млн квартальных дивидендов, или $0,47429 на акцию.
29 Апреля, 10:09
5230
МХП закончил 2014 год с чистым убытком $412 млн
МХП закончил 2014 год с чистым убытком $412 млн
Чистый убыток MHP S.A., холдинговой компании крупной украинской агропромышленной группы «Мироновский хлебопродукт» (МХП), в 2014 году составил $412 млн против чистой прибыли в $162 млн в 2013 году.
29 Апреля, 09:44
4090
Агрохолдинг Косюка погасил еврооблигации на $234 млн
Агрохолдинг Косюка погасил еврооблигации на $234 млн
Агрохолдинг «Мироновский хлебопродукт» (МХП) 29 апреля осуществил выплату $234 млн по еврооблигациям с погашением в 2015 году.
29 Апреля, 09:34
6110

Рейтинг богатейших украинцев-2015
Forbes представляет обновленный список самых богатых людей Украины.
Минимальными абсолютными потерями среди миллиардеров может похвастаться лишь Косюк — его состояние по сравнению с прошлым годом сократилось всего на $200 млн.
В общем зачете состояние 95% сотни богатейших в той или иной мере уменьшилось. Причины очевидны. Первая – падение долларовых цен на мировых рынках. Нынешняя конъюнктура уже стоила ключевым экспортерам – «Метинвесту» Рината Ахметова и Ferrexpo Константина Жеваго, чья доля в общей структуре поставок железорудного сырья на внешние рынки составляет не менее 80%, – миллионов долларов.
Война на востоке только добавляет масла в огонь. Согласно предварительной оценке, по итогам года падение ВРП в Луганской и Донецкой областях составило не менее 60% и 40% соответственно. И пока прогнозы аналитиков не оптимистичны: показатели I квартала 2015‑го будут провальными.
27 Марта, 09:59
223470
Деловые итоги дня: 17 декабря
Деловые итоги дня: 17 декабря
Кабмин провел ряд увольнений, в Крыму выросли цены из-за падения рубля, правительство просит денонсировать налоговую конвенцию с Кипром, Косюк вновь назначен CEO МХП, Порошенко хочет отменить внеблоковый статус Украины.
17 Декабря, 18:00
10230
Косюк вернулся в МХП
Косюк вернулся в МХП
Юрий Косюк на собрании совета директоров 16 декабря вновь был назначен на должность главного исполнительного директора (CEO) агрохолдинга «Мироновский хлебопродукт».
17 Декабря, 16:00
11490
Деловые итоги дня: 9 декабря
Деловые итоги дня: 9 декабря
РФ возобновила поставки газа в Украину, на Донбассе введен режим прекращения огня, в Киев прибыла миссия МВФ, Нацбанк ослабил гривну, Порошенко уволил Косюка.
9 Декабря, 18:00
9630
Косюк возвращается в МХП
Косюк возвращается в МХП
Юрий Косюк после ухода с должности первого заместителя главы администрации президента Украины возвращается к управлению агрохолдингом «Мироновский хлебопродукт» (МХП), мажоритарным акционером которого он является.
9 Декабря, 11:00
19160
Порошенко уволил Косюка с поста первого замглавы АП
Порошенко уволил Косюка с поста первого замглавы АП
Президент Петр Порошенко своим указом от 8 декабря уволил Юрия Косюка с должности первого заместителя главы Администрации президента Украины.
9 Декабря, 08:22
19870
Масло проб и ошибок: в чем секрет «прорыва по-винницки»
Масло проб и ошибок: в чем секрет «прорыва по-винницки»
В списке крупнейших компаний Forbes-2014 винницкая ViОil показала наибольший рост выручки в первом полугодии среди украинских производителей растительного масла. Как Виктору Пономарчуку удалось выстрелить на рынке, который контролируют гиганты «Кернел» и Cargill?
11 Ноября, 15:00
56220
Косюк не будет увольняться из АП
Косюк не будет увольняться из АП
Первый заместитель главы администрации президента Украины, миллиардер Юрий Косюк продолжает работу на своем посту.
9 Сентября, 14:49
16920
Косюк решил уволиться из АП
Косюк решил уволиться из АП
Миллиардер Юрий Косюк подал заявление об отставке с поста первого заместителя главы Администрации президента.
7 Сентября, 13:45
27320
Имя на экспорт
Имя на экспорт
Три истории компаний, которые создали новые бренды специально для внешних рынков. Опыт «Мироновского хлебопродукта», «Терра Фуд» и Global Spirits
27 Августа, 17:00
62160
Косюк: Украине необходима армия нового типа
Косюк: Украине необходима армия нового типа
Первый замглавы администрации президента Украины Юрий Косюк считает, что стране необходима армия нового типа.
11 Августа, 10:38
25820
Знакомьтесь: силовой блок Петра Порошенко
Знакомьтесь: силовой блок Петра Порошенко
Руководить национальной обороной будут милиционер и олигарх
4 Июля, 07:15
1153670
Деловые итоги дня: 3 июля
Деловые итоги дня: 3 июля
Рада назначила нового министра обороны, Гонтарева озвучила прогноз по инфляции, Косюк стал первым замглавы АП, валютные кредиты хотят реструктуризировать в гривневые.
3 Июля, 18:34
11870
Порошенко назначил Косюка первым замглавы АП
Порошенко назначил Косюка первым замглавы АП
Президент Петр Порошенко назначил бизнесмена Юрия Косюка первым заместителем главы Администрации президента Украины.
3 Июля, 15:34
17960
Деловые итоги дня: 2 июля
Деловые итоги дня: 2 июля
Доходы госбюджета растут, ЕС даст деньги на восстановление Донбасса, Косюк может заняться политикой, Беларусь угодила России в торговой войне с Украиной, Порошенко назвал условия для приостановления АТО.
2 Июля, 18:00
19710
Косюк может стать первым вице-премьером
Косюк может стать первым вице-премьером
Председатель правления ОАО Мироновский хлебопродукт (ТМ) «Наша Ряба», миллиардер Юрий Косюк дал согласие на свое назначение первым вице-премьер-министром Украины.
2 Июля, 15:42
15250
Советы богатейших: Как выстроить устойчивый к кризису бизнес
Советы богатейших: Как выстроить устойчивый к кризису бизнес
Участники рейтинга Forbes «100 богатейших» – об оправданном риске, неизбежных ошибках и работе в период трансформации страны
30 Мая, 17:00
123290
ЮРИЙ КОСЮК, НОВОСТИ
Агрохолдинг Косюка выплатит $50 млн дивидендов
29 Апреля, 10:09
МХП закончил 2014 год с чистым убытком $412 млн
29 Апреля, 09:44
Агрохолдинг Косюка погасил еврооблигации на $234 млн
29 Апреля, 09:34
Деловые итоги дня: 17 декабря
17 Декабря, 18:00
Косюк вернулся в МХП
17 Декабря, 16:00
Написав: SNIKERS 25.05.2015 - 22:19
интересно,то что на Забойном о нем никто и не вспоминает,не велика потеря...такого лидера.Почему он досих пор не лидер профсоюза кирпичного или энзима?Не с кого бабки рубить,а ведь скольким на кирпичном не выплачена зарплата-вот есть где разгуляться.Трудящиеся профсоюзы пана Попенка-вперед на кирпичный,народ ждет!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль