Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Ферментний завод в Ладижині став власністю російського олігарха

Ферментний завод в Ладижині став власністю російського олігарха

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1417616534-8162-rossiyskie-chinovniki-ugrojayut-otobrat-vyidannyie-ukraintsam-kredityi-contws.jpgНаш ресурс неодноразово публікував матеріали своїх журналістських розслідувань по ферментному заводу (ПрАТ «ЕНЗИМ»).

Нагадаємо, що Ладижинська міська рада тричі продавала ферментному заводу земельні ділянки. А в березні місяці цього року Управління СБУ у Вінницькій області відкрило кримінальне провадження проти міського голови міста Ладижин Валерія Коломєйцева за статтею 364 Кримінального кодексу України («зловживання службовими становищем посадовою особою»).

Підставою для нової кримінальної справи проти мера Ладижина стало відчуження земельних ділянок ферментного заводу.
В одному із своїх матеріалів ми піднімали питання про те, що ЕЗИМ може перейти у власність Сбербанку РФ та російського бізнесу. І от, сталось так, як ми і прогнозували. Ензим таки перейшов у власність російського олігарха.

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців засновником ПрАТ «ЕНЗИМ» став Пономарчук Віктор Євгенович, який проживає в Російській Федерації в Москві.
6036_image001.png (69.54 Kb)
9 червня цього року рішенням наглядової ради з посади відсторонено від виконання повноважень голови ради директорів товариства Скорохода Валерія Володимировича та обрано Мазура Віталія Михайловича тимчасово здійснювати повноваження голови ради директорів ПрАТ "Ензим".

Рішення наглядової ради оскаржує колишній голова ради директорів пан Скороход в Господарському суді Вінницької області і вже 22 вересня має відбутись перше засідання. То ж чекаємо на конфлікт за ЕНЗИМ зо всіма витікаючими наслідками.

Згадаємо, що 07 листопада 2013 року відбулись позачергові збори ПрАТ «ЕНЗИМ» на яких було прийнято рішення дозволити Товариству виступити фiнансовим та майновим поручителем дочірнього підприємства "Ензим" та погодити передачу майна товариства, що належить Товариству на правi власностi. З метою забезпечення зобов'язань ДП "Ензим" перед банком було також вирішено надати банку фiнансову поруку на всю суму зобов'язань, що виникають, або виникнуть у ДП "Ензим", перед АТ «Сбербанк Росiї" за зазначеними кредитними лiнiями.

І от, пройшло не так багато часу, а ЕЗИМ перейшов у власність російського бізнесу. Хто ж такий цей Пономарчук Віктор Євгенович?

За офіційною інформацією мережі Інтернет Пономарчук Віктор Євгенович є російським олігархом середньої ланки, володіє десятками підприємств в т.ч. промисловою групою КМТ. В його активі є також українські підприємства, серед яких Могилів-Подільський машинобудівний завод, Подільська фондова кампанія, Вінницька промислова кампанія, Інновін, Вінницька технологічна кампанія, Продексім та інші.
7044_image003.png (43.06 Kb)
Як бачимо, в умовах, коли весь світ вводить санкції проти Росії, в Ладижині величезне підприємство переходить у власність російського бізнесу. Можливо міський голова Ладижин Валерій Коломєйцев знає більше інформації про обставини переходу ферментного заводу до олігарха Віктора Пономарчука?

Читайте також

Ладижин може стати столицею космічних нано-технологій Вінниччини

В мерії Ладижина зник договір про співпрацю з російською військовою корпорацією
19 серпня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1977 Коментарів: 30
Написав: piatkovskiy 20.08.2015 - 06:12
Тут лише одна економіка та право, ніякої політики тут не має.
При чому тут мер і які він має права на щось в цьому процесі впливати?
Але для міста та людей головне щоб це підприємство працювало, платило в бюджет податки й працівникам заробітну плату. А хто власник не має ніякого значення.
Тільки дурень може вважати за краще, щоб власником був українець чи європеець, а підприємство простоювало й не приносило нікому ніякої користі.
В данному випадку це гарна новина для Ладижина, як би різні популісти й політикани не пробували очернити в "жовтій" прессі.
Написав: Wanch 20.08.2015 - 08:10
piatkovskiy, biggrinbiggrinbiggrin
Я думаю, що краще було б, якби Реббека із Ізраїля викупила ЗФП!!!
Написав: nina 20.08.2015 - 09:01
А мне интересно в России тоже земли украинцам распродают?
Написав: OstapBender 20.08.2015 - 11:42
На ферментному досі зберігаються штами різних зараз, навіть і сибірської язви. Я взагалі мовчу про ємності в яких вирощували біо-матерал, що там виросло за 20 років і як мутувало, одному Богу відомо. Так, що Ванч, закрий пельку разом зі своїм пятковським.
Написав: Wanch 20.08.2015 - 13:50
ОСЯ!!! Ти, мабуть з перепою? Після Спаса в тебе шарики за ролики заклинило?
Я ж про заразу нічого не знаю! Я виразив сожаління, що завод не купила Реббека з Ізраїлю. Але якщо там виросли "мутанти" то це ж добре, що його викупив росіянин!
Тепер він повезе в штанях "мутанта" з Ладижина в Росію і заразить ними росіянок. Тоді зразу ж знизиться народжуванність в Москві і таких як ти, дурнів, росіянки не будуть більше плодити. Отож між ними ти будеш самий геніальний дурень!
Я думаю, що тобі уже пора переходити границю, пока ще Яценюк не закінчив кріпосний вал між Росією і Україною.
А то тобі тут простору мало, та й зуби, мабуть погнили від западинської води, а тут ще "штами!"
Ти б не на нас гавкав, а пішов би в "Європейський".
Супермаркет теж належить російському громадянину, а ти там купляєш російську отраву вже не кажучи про АТБ!
А цей "велетень" з Дніпропетровська і належить олігархам від друзів Януковича! Ось де б ти пообзивав начальство та й персонал заразом.
Похмелись, ОСЯ, в супермаркеті і покажи їм "кузькіну мать!"biggrin Лише без ідіотизму!!!
Написав: OstapBender 20.08.2015 - 14:25
Wanch, ти б не рівняв всіх по собі.. Бачу, що в тебе реальні проблеми, може варто звернутись до психолога?
Написав: piatkovskiy 20.08.2015 - 20:19
OstapBender, Бандерлогу! Ти вже напевне заразився! Їдь цілуй Путлера допоки сам не здох! Москальских блазнів треба гнати з України й не сраною мітлою, а кулеметним вогнем, градами й якор їм в жопу.
Написав: Wanch 20.08.2015 - 21:13
ОСЯ! До психолога нам, мабуть, всім не мішало б звернутися.
Я чому тобі трошки нагрубив? Ми ж договорилися, що не будемо
один до одного грубіянини.Кожний має свою думку і нехай її
дотримується.
А ти кричиш: "Закрий пельку!" НЕ ХОРОШО! Це ж тебе не звеличує, а показує твою не образованність, неповагу та й в кінці-кінців --- дурість!
Ми ж можемо нормально розмовляти!??? Це в інтернеті, де люди знаходяться за тисячі кілометрів один від одного, то - грубіянять (хоча це також показує їхню дурість)?А ми ж живемо рядом в одному місті і якщо навіть випадково ми зустрінемось, невже тобі не буде соромно за свою поведінку?
Тому я знову всіх призиваю; давайте відноситись один до одного з повагою.
Я чомусь впевнений, що в житті ми кращі, ніж в наших комментарях!
Написав: piatkovskiy 20.08.2015 - 21:19
nina, А Порошенко на чому свою кондитерку в Ліпецку поставив? В небі висить, чи що?
Написав: Wanch 21.08.2015 - 07:11
piatkovskiy, Та ні! Вона міцно впирається корнями в російську землю. Та ще й нарощує індустрію по випуску мармеладу. Ти почитай історію; хіба єврейські правителі в чужій для них країні вели народ до світлого майбутнього? Вони завжди грабили цей народ і торгівлею ще більше наживалися.
У єврейської нації є таємна місія на Землі:- знищувати всі народності і прибрати до рук все, що можливо.
Вони стоять на стороні темних сил не лише в фізичному, але й в астральному світі!
То ж наші хлопчики будуть і далі гинути на війні, а порошенки і яценюки з гройсманами багатіти на людській крові.
Я бы тебе дал "ИСТОЧНИК" о евреях, но, боюсь,некоторые наши "патриоты" не поймут!
Да ты посмотри в Библии "Исход", где евреи унесли всё золото из Египта, вырезали всех детей мужского пола
и лишь не зарезали невинных девушек, которые не знали мужчин. Забрали себе! И это заметь, по велению бога Иеговы-Саваофа, которому сейчас и Россия, и Украина в Церкви бьет поклоны. Да ладно, это другая тема...
Написав: nina 21.08.2015 - 08:37
Все постройки и правда стоят на земле. Только некоторые на арендованной земле, за которую общество получает арендную плату, а другие безвозвратно проданы чужестранцам за гроши. Конкретно про Липецкую землю, я не имею информации, а про ферментовскую да. Кто знает информацию про липецкую землю сбросьте пожалуйста ссылку.
Написав: OstapBender 21.08.2015 - 09:52
Wanch, я перепрошую, повагу до кого? І перед ким мені має бути соромно? перед тобою?
Написав: Wanch 21.08.2015 - 13:10
OstapBender, Перед своєю совістю!
Якщо вона ще залишилась!
Написав: OstapBender 21.08.2015 - 14:30
Wanch, ахах "Совість - це розкіш, а я людина бідна" (с)
Написав: Wanch 21.08.2015 - 19:01
biggrinbiggrinbiggrin
ЦЕ - ПРАВДА!
Написав: piatkovskiy 21.08.2015 - 22:44
nina, «Чужие среди своих» — обращение рабочих липецкой фабрики «Рошен»
Положение рабочего класса 06.10.2014
Уважаемые российские покупатели! В последнее время из-за политической обстановки на Украине среди покупателей сложилось крайне негативное отношение к продукции нашей Липецкой кондитерской фабрики. В связи с этим, мы бы хотели рассказать о нашей фабрике, о людях, которые на ней работают, о продукции, которую мы производим.
Свою работу Липецкая кондитерская фабрика начала в 1966 году. В 90-е годы тяжелая экономическая ситуация в стране не обошла стороной и наше предприятие. Поэтому в 2001г. фабрика по программе «Инвестиции в Липецкую область» вошла в состав кондитерской корпорации «Рошен». За счет инвестиций и прибыли от продажи конфет началась реконструкция и модернизация производства. Всего с 2001 по 2013 годы на фабрике установлено 15 современных технологических линий суммарной производительностью свыше 500 тонн конфет в сутки. Численность работников за эти годы увеличилась с 300 до 1500 человек. С 2011 года началась реализация крупнейшего в Липецкой области и всей российской кондитерской промышленности инвестиционного проекта, включающего в себя новую кондитерскую фабрику и распределительный центр в с. Косыревка Липецкой области. Сумма инвестиций в этот проект должна была составить более 10 млрд. руб. В 2013г. первый этап проекта был осуществлен: построен и сдан в эксплуатацию огромный логистический центр. На проектируемой фабрике должны были быть установлены 30 технологических линий по производству шоколада и шоколадных конфет суммарной производительностью 230 000 тонн в год. К сожалению, из-за сложившейся ситуации наше предприятие не имеет возможности закончить строительство этой крупнейшей в России и Восточной Европе новой кондитерской фабрики. А жаль! Ведь тогда наш родной город мог бы стать не только металлургическим центром, а еще и кондитерской столицей нашей страны, и получить дополнительно 2 500 высокооплачиваемых рабочих мест. Ведь средняя зарплата наших рабочих одна из самых высоких в Липецке и Липецкой области.
На нашей фабрике трудятся целые семейные династии. Очень много заслуженных работников, непрерывный стаж которых на нашем предприятии составляет 20, 30 и даже 40 лет. Мы не используем труд мигрантов, все работающие на фабрике — граждане России, жители Липецка и Липецкой области.
Когда в 2013г. в Россию запретили ввозить кондитерские изделия «Рошен» с Украины, на прилавках российских магазинов под маркой «Рошен» осталась продукция только нашей Липецкой кондитерской фабрики. Ассортимент наших кондитерских изделий растет из года в год, высокое качество подтверждается огромным количеством наград, полученных на российских и зарубежных выставках. Все это позволяет нам гордиться своей продукцией. Фабрика никогда не рекламировала свою продукцию, наши покупатели это делали за нас. Благодаря вам, уважаемые покупатели, липецкая кондитерская фабрика имеет возможность развиваться и дальше.
Липецкая кондитерская фабрика оказывает серьезную благотворительную помощь, которая только за последние 5 лет составила более 17 млн. руб.
Помощь оказывалась жителям Южной Осетии после вооруженного конфликта, жителям Приморского края и города Крымска после произошедших там наводнений. Неоднократную благотворительную помощь наша фабрика оказывала детским и религиозным учреждениям Липецкой области. Мы являлись спонсором детской команды по хоккею, размер ежегодной спонсорской помощи данной детской команде составил более 2 000 000 руб. на приобретение оборудования, формы, оплату транспорта для участия в междугородних турнирах. Более 6 лет мы проводим бесплатные детские экскурсии на фабрику для ознакомления с производством с дегустацией и вручением сладких подарков всем нашим маленьким гостям. Проводятся специальные экскурсии для детей с ограниченными возможностями. А чтобы ребятишкам было комфортно к нам добираться, руководство фабрики приобрело школьный автобус. И все дети нашего города и ближайших сел получили возможность бесплатного проезда на фабрику и обратно.
Каждый год наше предприятие своевременно выплачивает значительную сумму налогов в федеральный и местный бюджет. При этом ни одного платежа в качестве дивидендов акционерам на Украину не перечислялось. Вся прибыль, полученная нашей организацией, направлялась исключительно на развитие производства. Это подтверждается решениями годовых акционерных собраний, данные материалы размещены в открытом доступе в сети Интернет. Поэтому все заявления о том, что мы финансируем какие-то недружественные для нашей страны действия на Украине, абсолютно беспочвенны и не имеют под собой ничего, кроме чьих-то домыслов.
От работы нашего предприятия очень сильно зависят наши российские поставщики. Ведь основные сырье и упаковочные материалы мы закупаем в России: сахар, патоку, гофроящики и многое другое. А поставщики, в свою очередь, также закупают местное сырье.
Так почему же мы и наша продукция в одночасье стали чужими? Почему некоторым людям в наших конфетах вместо вкуса шоколада и карамели мерещится политический привкус? Сейчас акционеры объявили о продаже корпорации «Рошен». Мы не знаем, кто станет новым владельцем, зато точно знаем: если бойкот нашей продукции будет продолжаться, то почти 1,5 тысячи рабочих нашей фабрики — жителей Липецка и Липецкой области и многие сотни работников наших российских партнеров, которые поставляют нам сырье, выполняют для нас ремонтные работы, оказывают услуги по перевозке грузов и т.д. останутся без работы.
Почему-то никто не бойкотирует иную кондитерскую продукцию, выпускаемую на предприятиях, принадлежащих различным иностранным компаниям (примеров можно привести множество), в том числе и из стран, которые ввели против России экономические санкции. Получается, что их продукция — отечественная, а наша, произведенная в Липецке — нет. Мы с этим категорически не согласны! Липецкая кондитерская фабрика «Рошен» — отечественное российское предприятие, работающее на благо нашей родной страны.
Мы очень верим в то, что российские покупатели, прежде всего, ориентируются на качество и вкус продуктов. Мы верим в то, что, благодаря нашим покупателям, Липецкая кондитерская фабрика будет процветать на Липецкой земле и радовать россиян новыми сладостями.
Сотни подписей рабочих
СКОПИРОВАНО С САЙТА bolshevick.org/
ЗДЕСЬ МНОГО ИНТЕРЕСНОГО, КАК НАШ ПРЕЗИК ВКЛАДЫВАЛ ДЕНЬГИ, ПОМОГАЛ ОККУПАНТАМ ЮЖНОЙ ОСЕТИИ, СОЗДАВАЛ РАБОЧИЕ МЕСТА В СТРАНЕ-АГРЕССОРЕ И НИЧЕГО ИЗ ПРИБЫЛИ НЕ ПЕРЕВОДИЛ В УКРАИНУ. ХЛОПАЙТЕ УШАМИ ДАЛЬШЕ!

В настоящее время права иностранных граждан, иностранных юридических лиц и лиц без гражданства на приобретение в собственность земельных участков в России определяются Земельным кодексом РФ и другими федеральными законами.

Первое ограничение, которое касается данной категории лиц, содержится в ст. 15 Земельного кодекса РФ. Эта статья определяет, что иностранцы, лица без гражданства и иностранные юридические лица не могут обладать на правах собственности земельными участками, находящимися на приграничных территориях.

Сюда включаются пограничная зона, российская часть вод пограничных рек, озер и иных водоемов, внутренних морских вод и территориальных морей РФ, где установлен пограничный режим, пункты пропуска через государственную границу. А также территории административных районов и городов, санаторно-курортных зон и особо охраняемых природных территорий, прилегающих к границе, пограничной зоне или пунктам пропуска. Конкретный перечень данных земель устанавливается указом президента России в соответствии с федеральным законодательством о государственной границе.

Земельный кодекс также ограничивает для иностранцев, лиц без гражданства и иностранных юридических лиц возможность получить земельные участки, которые находятся в государственной или муниципальной собственности, на бесплатной основе.
СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО НЕ ДЛЯ ИНОЗЕМЦЕВ

Определенные ограничения есть и в законе об обороте земель сельскохозяйственного назначения. В этом документе предусмотрено, что такие земли не могут предоставляться иностранцам на праве собственности. Владение и пользование подобными участками допускаются только на праве аренды.


Возникает вопрос: какие правила действуют для юридических лиц, в уставном капитале которых присутствует доля иностранного капитала? Указанные юридические лица включены в государственный реестр коммерческих организаций с иностранными инвестициями, зарегистрированных на территории РФ, и, соответственно, в сводный государственный реестр аккредитованных на территории России представительств иностранных компаний.

Кроме того, соответствующие данные о долях в уставном капитале должны указываться в учредительных документах. Согласно закону, если такая доля составляет более 50%, то организации не разрешат приобрести земли сельхозназначения в собственность.

Нормы, устанавливающие специальное регулирование для иностранных физических лиц, можно найти также в федеральных законах `О континентальном шельфе Российской Федерации` и `О недрах`.

Законодательство РФ не позволяет иностранцам, лицам без гражданства и иностранным фирмам иметь на праве собственности участки недр, участки континентального шельфа, а также участки лесного фонда. Данные объекты могут быть предоставлены им только на праве аренды при условии, что данные лица наделены правом заниматься соответствующим видом деятельности.

Но иностранные граждане, лица без гражданства и иностранные юридические лица имеют право на приобретение земельных участков в собственность (кроме земель сельскохозяйственного назначения) по иным основаниям (наследование, дарение и т. д.).

ИНОСТРАНЦЫ И ЖИЛЬЕ

В отличие от ситуации с земельными участками покупка иностранцами жилых помещений не представляется столь затруднительной.

Так, иностранным гражданам разрешается приобрести квартиру, дом, часть квартиры или дома, комнату в собственность. Правда, зарегистрироваться там постоянно (по месту жительства) не получится.

Объясняется это тем, что регистрация по месту жительства предусмотрена только для граждан РФ, а иностранцы регистрируются только по месту пребывания, даже если объект недвижимости находится в собственности.

Иностранный гражданин, въехавший в РФ, обязан зарегистрироваться в течение трех рабочих дней со дня приезда в Россию. В случае перемены места пребывания следует в течение трех рабочих дней с момента прибытия на новое место зарегистрироваться вновь. Временно и постоянно проживающие в России иностранцы обязаны проходить перерегистрацию ежегодно.

Регистрация проводится на основании документа, удостоверяющего личность, и миграционной карты. Если иностранный гражданин утратил документы, на основании которых он въехал в РФ, то регистрация не проводится.

В этом случае иностранец обязан выехать из РФ в течение десяти суток с момента получения временного документа, выданного по его заявлению об утрате оригинальных документов.

скопировано с сайта stroim--dachy.ru/

Из этого выходит, что Порошенко имел возможность приобрести землю под своим предприятием ,но не на бесплатной основе, другое дело как он её взял это уже вопрос к нему.
ЧТО ЖЕ КАСАЕТСЯ УКРАИНЫ ТО НАШЕ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО И УКРАИНСКИМ ГРАЖДАНАМ НЕ ПОЗВОЛЯЕТ, ПРИОБРЕСТИ КАКУЮ ЛИБО НЕДВИЖИМОСТЬ БЕЗ СООТВЕСТВУЮЩЕГО ОФОРМЛЕНИЯ ЗЕМЕЛЬНОГО УЧАСТКА, ЛИБО ВЫКУП, ЛИБО АРЕНДА. ЗЕМЛЯ В ПОСТОЯННО ИСПОЛЬЗОВАНИЕ БОЛЬШЕ НЕ ПЕРЕДАЕТСЯ. ПОПРОБУЙТЕ ПОСТРОИТЬ ДОМ ИЛИ ПРОДАТЬ БЕЗ ДОГОВОРА ОРЕНДЫ ИЛИ ПРИВАТИЗАЦИИ. ВЫ ЕГО ДАЖЕ НЕ ВВЕДЁТЕ В ЭКСПЛУАТАЦИЮ.
А ВОТ ВАМ ЖИВОЙ ПРИМЕР- ОРЕНДА УЧАСТКА ПЛОЩАДЬЮ 10 СОТОК ДЛЯ СТРОИТЕЛЬСТВА И ОБСЛУЖИВАНИЯ ЖИЛОГО ДОМА В СЕЛЕ КИНАШЕВ ТУЛЬЧИНСКОГО РАЙОНА СТОИТ 1600 ГРИВЕН В ГОД ( ТРИ ПРОЦЕНТА ОТ НОРМАТИВНОЙ ОЦЕНОЧНОЙ ЕЁ СТОИМОСТИ C УЧЁТОМ РАЗЛИЧНЫХ КООФИЦИЕНТОВ И РАСПОЛОЖЕНИЯ УЧАСТКА ОТНОСИТЕЛЬНО ЦЕНТРА НАСЕЛЁННОГО ПУНКТА И СПЕЦИАЛЬНЫХ ТАБЛИЦ)
ТАК ЧТО ЛУЧШЕ ПЛАТИТЬ КАЖДЫЙ ГОД 1600 ЗА ОРЕНДУ ИЛИ ЗАПЛАТИВ ОДНАЖДЫ ЗА ВСЕ РАБОТЫ И БЕСПЛАТНО ПРИВАТИЗИРОВАВ УЧАСТОК ПЛАТИТЬ ТОЛЬКО НАЛОГ ГРИВЕН 30 В ГОД?
Написав: Wanch 22.08.2015 - 07:35
Это иностранцам нельзя иметь участки, нужно регистрироваться и т.д.,
А ЕВРЕЯМ - МОЖНО!
Написав: piatkovskiy 22.08.2015 - 09:04
Wanch, Нынешнее украинское законодательство под копирку списано из русского , лишь есть некоторые незначительные изменения. Но практика вся в основном заключается в принятии законов спустя год или двух, после того как их приняли в России. Так было с единым социальным взносом, страховками на машины, снижением налога на доходы физических лиц и многое другое. И практикуется это не только при последнем президенте, но и при всех предыдущих. За все годы независимости, в стране отсутствовала отечественная научная база для проведения реформ. И все изменения проводились исходя из того, что где это уже вводили. Но никто не просчитывал эффект от этих изменений и не задумывались над тем, как бы адаптировать этот опыт к украинским реалиям. От этого и все наши беды. Из-за этого и крах всех этих реформ. Обеднение населения, бумажная волокита, куча административных барьеров, тотальная коррупция и потеря веры людей в справедливость и саму возможность что либо изменить в нашей стране.
Написав: Wanch 22.08.2015 - 13:34
piatkovskiy, Знаешь,я с тобой полностью согласен!
И пусть нас недолугие или долугие респонденты кричат, что мы отсталые от европейских ценностей или вообще ничего не смыслим, но действительность не даст сбрехать.
После того, как мы приобрели независимость (я очень смеялся, когда Россия вслед за республиками, объявила тоже о своей независимости),то у нас все президенты и все Верховные Рады всех созывов почему-то (думаю, из-за своей недолугости)копировали чужой опыт Стран и вводили ихние законы и правила в нашей стране, не учитывая того, что мы не подходим под те шаблоны, потому что у нас разные формы существования, другой менталитет, другие методы производительности,жизни, отношений между людьми и т.п.
Наши "вожди" просто списывали готовое не утруждая себя думать. А причина в том, что мозгов для управления и решения государственных задач не оказалось. Всеми и всем управляли и управляют пару олигархов, под которые и устанавливаются правила игры.
Об этом сложно убедить того, кто не хочет (или не готов) выслушать правду. Поэтому у нас всё так плохо.
Все слушают политологов, телерадиовещания, имидж управителей, всякие характеристики политиков, ихний авторитет в обществе и не понимают, что это - ложь!
Разве у нас идут реформы? Нет реформ! Есть та же дуриловка,где повышают налоги,гнобят людей, давят ценами на все виды услуг и убивают цвет нации.
Я вот смотрю фильм: "Последний бой майора Пугачёва".
Это сейчас подобное происходит в нашей Украине!
Эффект наши правители посчитали; они стали ещё богаче, а народ? Да кому он нужен! Пусть здыхает!
Написав: Tyrlich 22.08.2015 - 21:38
Як казав наш Перший Президент Кравчук:- "маємо те що маємо". А маємо ми всі ДУПУ.Хіба за це ми боролися на майдані?
Написав: Антикор 23.08.2015 - 07:44
[Wansh piatkovskiy.Про які списані закони Ви ведете мову. Ви хоча би прочитали Конституцію України у якій чітко прописані права громадян десь приблизно 40 статей, а обов*язки лише 4 статі.Ось тут зарита проблема,що наш народ не хоче знати і відстоювати свої права,а доручив це олігархам,які дорвались до владної годівниці , через те "маємо те що маємо".
Написав: Wanch 23.08.2015 - 09:29
Антикор, твоя цитата: "... і відстоювати свої права,а доручив це олігархам,які дорвались до владної годівниці , через те "маємо те що маємо".
Вместе с Кравчуком пишешь правду с одной ошибкой; вместо слова: "ДОРУЧИВ"
нужно написать: " ПРИВІВ" к власти олигархов.
А Конституцию готовили (не помню точно) на основе из какой-то европейской страны. В общем, составили "каждой твари по паре" и вышла Конституция.
Ты бы ещё привёл пример какая из тех 40 статей работает для населения?
Приведу две статьи из Конституции:
Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

Стаття 32. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише
в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

По первому пункту: а почему гражданин не может изменить своё гражданство? Олигархи имеют несколько гражданств разных стран и это - известно.
Вот тебе и Конституция!
По второму пункту:вроде бы запрещают собирать о человеке информацию; но вот есть оговорка, что могут в некоторых случаях для безопасности Страны. А в каких?
И что это за права человека? В какой форме? А что, если завтра тебя обвинят в твоей нелояльности и кинут за решётку во имя блага человека?
Читать Конституцию может любой умеющий читать,
а вот сделать выводы этот "читающий" не умеет.
Он просто читает и привёл народ в рабство к тем, кто для них слагает "песню-Конституцию!"
Все статьи Конституции написаны так, что их можно извратить и перевернуть смысл по желанию заинтересованных лиц.
Ты нашёл где-нибудь строку о том, какое наказание ждёт тех, кто творит геноцид над народом? НЕ НАЙДЕШЬ ПО ТОЙ ПРИЧИНЕ, ЧТО ОНИ - "неприкосновенные!" И ДЛЯ НИХ ЗАКОН НЕ ПИСАН, они сами его писали!
Вот такая наша Конституция! Читай!
Написав: Антикор 23.08.2015 - 13:51
Wansh.Саме у цьому проблема,що Конституцію намагаються тлума-чити кожний по своєму, не розумніючи принципів-верховенства права і те,що норми Конституції є нормами прямої дії.Ти привів дві статті і не зрозумів іх змісту.І коментуючи я звертаю увагу людей саме на те,що закони повинні виконуватись не тільки простими громадянами,а в першу чергу тими,кого ми обираємо. Я проти касти недоторканих. Та завершу народним прислів*ям: Бачили очі,що брали /обирали/-не хай повилазять. Ці коментарі пишу перед початком виборів для того,щоб люди задумались...
Написав: Wanch 23.08.2015 - 17:41
Антикор, Я був би радий, якби ти нам розсекретив зміст, але норми Конституції у нас не відповідають прямим діям. biggrinЦе ти звертаєш увагу , що закони повинні діяти на ВСІХ!? По моєму, у тебе сновидіння.
Як ти можеш вибрати тих, хто буде боротися за твоє благополуччя і твою сім*ю? Коли нам дають "СВОЇХ" кандидатів і в любому разі ти їх вибереш.
Люди не задумаються, тому що більшість не знає.
Я приготував замітку для блогів, але пропущу її пока що і напишу що таке голосування, і що означає відати свій голос за другу сім*ю.
Написав: Антикор 24.08.2015 - 23:54
Wansh. Секретів не має, просто Конституцію потрібно читати із самого початку, а не вибірково. По- друге- я сказав те що мав сказати -Конституцію і закони повинні виконувати в першу чергу ті які при владі,або ж біля владної годівниці у тому числі той самий мер, якого ти хвалиш за дендропарк.Мені особисто не подобається, коли мені підсовують, як ти говориш "своїх" кандидатів я за них не голосую і не роблю жодної трагедії, як що не пройде кандидат за якого я голосував. Я намагаюсь жити за нашою народною мудрістю яку я висловив у попередньому коментарі. По відношенню до нашого мера висловлюсь щоб бути зрозумілим. Мені на нього начхати, що він є чи його не буде.Але, як корінному мешканцю Ладижина мені не байдуже, що ця людина 15 років обводить людей кругом пальця , порушує закони і зловживає службовим становищем...Тому я не мовчу і відкрито пишу. До речі я користуюсь саме його порадою, яку він висловив у газеті НМ-у минулому році- говорити відкрито. Що я і роблю....
Написав: Wanch 25.08.2015 - 07:50
Антикор! З тим,що ти написав, у мене немає заперечень.
Я можу під твоїми словами поставити свій підпис.
Я читав Конституцію з початку і навіть маю цю книжечку.
Я розумію, що мер дурить людей, як і ті, хто його окружає. Ти мені знайди хоч одну людину з тих, хто при владі, хто нас не дурить? Або назови хоч одного, хто може замінити мера, хто відомий нам своєю благородністю, чесністю, скромністю і без задатків крадія?
Думаю, не знайдеш! Візьмем більше; Янукович також був дуже "поганим вождем", замінили, став другий. Ну і що?
Стало краще? Звичайно!!! Йде громадянська війна, захмарні ціни, люди стогнуть від безгрошів*я і без допомоги, гинуть тисячі хлопців, а олігархи, ті, кого ВИ привели до корита ще більше жиріють.
Хто виконує закони Конституції? Може, скажеш?
Я уже не раз писав, що суть не в мерові! Суть в самій державі, суть в тих, хто при владі в Країні.
І який би мер не був, краще не стане, тому що нами заправляє хунта і її хунтята.
Тому "революція гідності" це є революція дебілізму, тупості і химери.
Ти Конституцію вивчай хоч на пам*ять, але, якщо захочуть, то по Конституції тебе засадять за грати до скону.
Бо такі у нас "закони" по Конституції.
Діждемось децентралізації, тоді взагалі і пікнуть не посмієш! Бо тоді наглядачом буде ЛЮДИНА ВІД ПРЕЗИДЕНТА!
Написав: Антикор 25.08.2015 - 08:19
Wansh.Багато написано, але кожний має право на особисту думку. У данному випадку я приведу приклад, який перевірений тисячиліттями: "Пусть рухнет мир,но торжествует закон"
Написав: Wanch 25.08.2015 - 08:56
Антикор,
ЗАКОН придумали те, кто по причине обстоятельств и своей силы стали во главе племён, а в последствии - государств.
И заметь; в седую старину жрецы и правители объединились
для того, чтобы управлять своими вассалами и не грамотным населением.
Люди жили свободно в общинах и решали проблемы сообща на своих советах. Все были равны!
А потом захватившие власть над племенем создали для племени законы, которые действуют и сегодня.
ТЫ - РАБ ЭТИХ ЗАКОНОВ! А те, кто законы создают, - ТВОИ РАБОВЛАДЕЛЬЦЫ!
Ты совсем не знаешь древней истории, поэтому тебе твой клич и приемлем. МНЕ - НЕТ!
Написав: Антикор 25.08.2015 - 13:41
Wansh . Колись у дитинстві у Ладижині говорили-Другий би спо- рив,а я не буду. Я просто не розумію твоєї логіки мислення; і історію нібито знаєш і Конституцію маєш і читаєш....Але є люди які не читають абсолютно нічого і плачуться,як і ти -і та влада погана і ця погана....Я веду до того, що нам людям,громадянам дано право обирати і контролювати тих кого ми обираємо.Але цим правом ми не хочемо користуватись.Ще простіше; ми не читаємо і не виконуємо ні божих законів, ні державних.
Написав: Wanch 25.08.2015 - 14:20
Антикор, Ти помиляєшся! На відміну від тих,хто плаче я просто реально дивлюсь на світ, як в фізичному плані, так і в духовному.biggrin Я навіть встиг побувати у самій крупній секті, яка лишень є в бувшому Союзі. Вона так і називається:- "Союз Со-Творцов Святой Руси". В газетах навіть були мої враження від Московського "Вселенского Собора", на якому я був представником від Вінницької області.
Як бачиш, я зумів перебороти сектанський дух і став поборником зовсім інших ідей.
Тому хочу тобі, СКАЖЕМ ТАК, ЗАЯВИТИ, що ти владу маєш право вибирати, але контролювати її ти геть не можеш по одній немаловажній причині; ТИ ВИБРАВ ДЕПУТАТІВ, ЯКІ ВІД ТВОГО ІМЕНІ ПИШУТЬ ПРОТИ ТЕБЕ ЗАКОНИ І ОДНОЧАСНО КОНТРОЛЮЮТЬ ВЛАДУ, НА ПАПЕРІ!biggrin
Тому ти не то, що не хочеш контролювати, а НЕ МОЖЕШ, бо тобі цього ніхто не дозволить.
Я міг би багато дечого розказати, але тоді ми будемо з тобою спілкуватися через грати і довго.
І так наш МЕР; проти якого ви відкрили лінію вогню;- дещо від нього залежить, але якщо він буде захищати твої права, а не ті, що йому кажуть там наверху, то він і місяць не попрацює, а так ОН уже скільки років!!!
А те, що ти не читаєш ні божих, ні державних законів, - тебе не красить, тут нічим хвалитись.
А таких, як ти, ой, як багато!
По цій причині у нас так все і погано, бо ви НЕ ЗНАЄТЕ!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль