Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Директор Ладижинської ТЕС відмовився проводити круглий стіл на тему екології

Директор Ладижинської ТЕС відмовився проводити круглий стіл на тему екології

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/coal_plant_1.pngЛадижинська громадська рада звернулась до керівництва Ладижинської ТЕС з пропозицією провести круглий стіл на тему: "Ладижинська ТЕС - екологія сьогодні і завтра".

Участь в круглому столі крім активістів громадських організацій «Народний центр екологічного контролю» та «Ладижинська громадська рада» на той момент погодились взяти начальник управління екології Вінницької ОДА Володимир Крисько та депутат Вінницької обласної ради, голова депутатської комісії з питань екології та надрах Олександр Яремчук.

Громадські активісти ініціюючи проведення круглого столу на таку важливу тему мали на меті інтеграцію України в енергетичний простір Європи з чим Україна вже зіштовхнулась, а це наближення екологічних стандартів в Україні до європейських з чим у енергетичної галузі України будуть виникати проблеми, якщо врахувати, що більшість побудованих ТЕС морально і технічно себе вичерпали.

Не далеко втікла і Ладижинська ТЕС, вклад якої в екологію області становить більше 80 % всіх викидів за рік.
Але новопризначений директор Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик відмовився від проведення такого круглого столу фактично мотивуючи це цейтнотним режимом роботи ТЕС в умовах, коли кожного дня здійснюється запуск 1-2 блоків.

І хоча директор станції гарантує, що вони завжди відкриті до діалогу і готові співпрацювати, наразі проведення круглого столу поки що є неможливим.

Погодьтеся, що таке ігнорування не тільки екологів, а навіть депутатів обласної ради та на головного еколога області заслуговує на увагу, позаяк, не знайти кілька годин на таку важливу зустріч, навіть для самої ТЕС, багато про що говорить.

Саме цікаве, що на персональне інспектування трудового колективу на предмет дотримання трудової дисципліни у нового керівництва часу вистачає, а трудовий колектив станції ледве стримується, щоб не вибухнути проти незрозумілих нововведень та «закручування гайок»…
29 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1184 Коментарів: 4
Написав: annamaria 1.12.2014 - 10:13
Мене дивує, чому круглий стіл про "інтеграцію України в енергетичний простір Європи" мав би проходити на Ладижинській ТЕС. Адже питання "наближення екологічних стандартів України до європйських" директор станції одноосібно вирішити ніяк не може. Здається, шановний авторе, вам варто брати трохе вище, пишіть одразу в Раду. Та й взагалі, панове, нам з вами потрібно радіти, що наша станція працює, адже саме завдяки їй ми маємо світло і тепло у домівках. Я навіть не можу уявити, як сьогодні виживають без води і опалення люди у Луганську та Донецьку. Ми маємо усі блага, і це, дозвольте зауважити, результат злагоджених дій усього колективу, починаючи від керівника, закінчуючи звичайними робітниками.
Написав: vasiliev 1.12.2014 - 21:52
МЫ И РАДУЕМСЯ,ЧТО ТО ЧТО СТРОИЛИ НАШИ РОДИТЕЛИ И МЫ -ДОБРОТВОР,БУРШТЫН,ПРИДНЕПРОВКА,МОЛДАВСКАЯ КАК И ЛАДЫЖИН ЕЩЕ ПОКА РАБОТАЕТ.А ПОЧЕМУ В ЛАДЫЖИНЕ,ТАК МЫ ЖЕ ЗДЕСЬ ЖИВЕМ С НАШИМИ РОДИТЕЛЯМИ,ДЕТЬМИ И ВНУКАМИ.А ПРО ЛУГАНСК И ДОНЕЦК НАМ ПРЕДСТАВЛЯТЬ НЕ НАДО.ИМЕЕМ ИНФОРМАЦИЮ ОТ ПЕРВЫХ ЛИЦ-ТЕХ КТО ТАМ ЖИВЕТ.БРАТЬЯ,СЕСТРЫ,ДРУЗЬЯ,ОДНОКАШНИКИ ИЗ СЛАВЯНСКА,УГЛЕГОРКИ,ЩАСТЬЯ,ЗУЕВКИ,НОВОГО СВЕТА,КУРАХОВКИ И ДР.
Partizan
Написав: Partizan 2.12.2014 - 15:50
Щойно зареєстрована пані annamaria або не уважно читала публікацію, або навмисне перекручує її зміст. Хочу нагадати паночці, що тема круглого столу мала бути "Ладижинська ТЕС - екологія сьогодні і завтра". І звичайно дивує відмова директора цього підприємства від обговорення такого болючого питання для громади міста. Хоча ми всі розімуємо, що директор не місцевий, він тут тимчасовий пасажир. І на екологію нашого довкілля йому начхати. Дивує також, чому дав згоду на круглий стіл депутат облради Олександр Яремчук, а наш депутат облради Березніцкий самоусунувся. А він займає досить високу посаду на данному підприємстві і є депутатом від партії "Батьківщина". А де його заступник депутат Новіцький? Невже цих наших ріднесеньких депутатів не цікавлять питання екології нашого міста? Чи може вони важають що в них корона з голови впаде якщо приймуть участь в обговоренні нагальних для міста питань? Ау, депутати-ахметовці, поверніться обличчям до народу. Ахметов сьогодні є, а взавтра його немає. А вам по місту ходити, людям в очі дивитися.
Шановна паночка annamaria станція працювала до тебе, буде працювати і після тебе. І нічого нас порівнювати з лугандоном. Лугандонці вибрали самі таке життя, тепер хай тішаться. І вони тішаться, без води, без опалення але зато з "руцьким міром" і чеченськими головорізами. А ригоанал ахметушка головний фінансист руцьких найманців.
А ми, жителі Ладижина, дякуємо всім робітникам станції, за те що забезпечують тепло в наші домівки. А директор прийшов на все готове. Кинувши своїх лугандонців мерзнути. Нехай би попрацював в м. Щастя під обстрілами його рідних "градів".
Слава Україні!!!
Написав: Arhip 2.12.2014 - 16:08
Пояснюю пані в чому була суть круглого стола. Україна по любому буде в енергетичному просторі Європі, і якщо це станеться, то наша енергетика повинна буде перейти на європейські стандарти по якості викидів в т.ч.
Всесвітня організація охорони здоров*я поширювала ще в 2005 році граничний рівень викидів, який є допустим. Якщо такі рівні будуть перевищуватись, то існує причинний зв*язок викидів та хвороб людей. Цією організацією навіть перелік таких хвороб поширений. Це в першу чергу онкоутвоерння, хвороби серця, судин та легеневі. Для прикладу, чому Ладижин займає перше місце в області по захворюванням дихальних шляхів в умовах коли працює 5 блоків сьогодні? Чи екологічні кошти. які платить ТЕС в бюджет витрачені на дендропарк повернуть здоровя ладижинців? Тому Ладижинська ТЕС вже сьогодні повинна буде думати, як вона планує зменшити рівні викидів та різним сполукам, бо буде інсувати два шляхи. Перший. Або ТЕС робить реконтрукцію і свої викиди доводить до гранично допустимих в європі або буде платити гроші за позовами померлих та тиїх, що стали інвалідами, якщо буде втсановлено експертизою, що винною є ТЕС.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль