Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 Директор Ладижинського інтернату намагався списати з балансу пляж

Директор Ладижинського інтернату намагався списати з балансу пляж

Схоже, що слава директору Ладижинського інтернату не дає спокою, відповідно і скандали, які почали виникати після його призначення директором цього закладу, стають предметом публікацій не тільки нашого ресурсу, а і обласних електронних та друкованих ЗМІ.

Інтернет-ресурс «Реал» опублікував аналітичний матеріал під навою «На Вінниччині спалахнув дуже дивний конфлікт, в якому бере участь влада і волонтери» в якому ведеться мова про те, що директор Ладижинського інтернату намагався списати з балансу інтернатівський пляж і два автомобілі.

На початку вересня цього року директор інтернату Володимир Мельник звернувся в департамент соціальної політики Вінницької ОДА з проханням про списання «пляжу і обладнання», що знаходиться на балансі установи. Мова йде про прибережну зону неподалік від інтернату. За словами Володимира Володимировича, нікому з його вихованців пляж не потрібен, а «грибочки» на ньому давно зламані.

«Я не підписала акт про списання пляжу і не стану цього робити. Однак, вже отримую інформаційні запити від різних столичних інформагентств, які хочуть провести журналістські розслідування за нібито корупційних дій і бажання комусь передати берега річки. Створюється враження, що журналісти знають про те, чого не сталося», - пояснила Н. Заболотна.

В актах, які було складено працівниками інтернату, вказано, що пляж не використовується, хоча був ведений в експлуатацію ще при будівництві інтернату в 1994 році.

Також інтернат вирішив списати автомобіль САЗ3507 1992 року випуску та автомобіль Форд-Транзіт 1985 р.в.

А доки пляж не списали і Володимир Мельник очолює Ладижинський інтернат, перебуваючи на лікарняному, передбачається, що це не остання публікація щодо роботи інтернату, адже резонанс і області та і в Україні також останні події з перевіркоюю та реорганізацією закладу зробили чималий.

Щодо земель прибережної смуги в цьому районі, то слід згадати скандальну кримінальну справу про земельний дерибан річки Південний Буг поряд з інтернатом. Нагадаємо, що міський голова та його перший заступник підписали 37 державних актів для ведення садівництва в прибережній смузі, які було згодом визнано недійсними Ладижинським міським судом Вінницької області, а кримінальна справа по якій проходить головний земельщик міста, знаходиться на розгляді вже кілька років в Бершадському районному суді.

Схоже, що земля в цьому районі не дає багатьом спокою, то ж "оборудка" зі списанням пляжу викликає дуже багато питань до директора інтернату.

1383_ladijin-skr-3.jpg (70.26 Kb)
4765_ladijin-skr-4.jpg (88.99 Kb)
19 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2435 Коментарів: 22
Написав: nana 19.09.2016 - 21:19
Насчёт пляжа.Он числится только по документам,там ничего нет,просто побережье.И умный человек поймёт,что не Мельник ,никто другой его приватезировать не сможет.Это прибрежная зона.И еслибы вы интересовались нашими проблемами на самом деле,а не искали как Мельника в очередной раз облить,то понимали ,что даже на то побережье самим не дойти ни то чтобы вывести туда детей(склон,обрыв,дети на колясках и лежачие)Вы написали списуют автомобили.Вы видели какого года они выпуска.Форд 85года,ему31 год.Как вы думаете в каком он состоянии..Так как всё имущество интерната и пляж тоже находится в обласной коммунальной собственности.Так что вам нужно,а не мне смотреть то что пишите.Вваших всех статьях видна односторонняя информация направленная прпотив Мельника
Написав: Arhip 19.09.2016 - 21:43
Про автомобілі мова не йде, можливо їх дійсно варто списати. Але от по пляжу ви помиляєтесь. Років 5 тому ладижинський мер та головний земельщик міста приватизували берег річки якраз впритул до Троянди, передавши в порядку приватизації 37 земельних ділянок для ведення садівництва нежителям Ладижина (Київ, Дніпропетровськ). Їх назвали працівниками соціальної сфери міста чомусь. Але ми їх зупинили, головного земельщика звільнили, сприяли відкриттю кримінальних справ і берег річки було людям повернуто. Тому логічно виникає питання і по інтернатівському пляжу. За нашою інформацією там вже передбачалось виділити 14 земельних ділянок. Тому рішення пані Заболотної про відмову у списанні пляжу правильне. А можливо згодом в інтернаті будуть практикувати водотерапію, а як це реалізувати без виходу до річки? Ви прагнете там паркан поставити в три метри? Який сенс тоді будувати було інтернат біля річки? А щодо упередженості... то ми дійсно дуже і дуже упереджені до корупціонерів і пройдисвітів...
Написав: OstapBender 20.09.2016 - 10:29
Я просто дивуюсь тупості і не далекоглядності Скакадобу. Ну докричалися ви зараз до того, що Мельника звільнять, Троянду закриють, а приміщення викупить Ряба за копійки, разом зі землею і берегом. Кому від цього краще? Це ж треба так верещати?? Скільки раз було, що ви після своїх криків обс...сь. Чи може, хтось допомагає Рябі привести більше зеків у місто? Що скажеш, Андрію?
Написав: Vetal 20.09.2016 - 16:28
OstapBender с логикой проблемы. Если червь точит корень дерева, а червя взять да и вытравить то, что дерево от этого засохнет?
Написав: OstapBender 20.09.2016 - 16:39
Vetal, дядя, де ти бачив черв*яків, які точать дерева??? З біологією туго?
Написав: Arhip 20.09.2016 - 17:50
Нетупий і дуже далекоглядний Бендер Остап, ви так близько берете до серця пана Мельника, що складається враження, що ваші родичі в інтернаті працюють. Ви відкрито маніпулюєте ситуацією по інтернату. Ви хочете сказати, що громадська активність активістів, які говорили, знімали і показували, що в інтернаті є корупція і панує бардак є причиною ліквідації інтернату, який ряба планує забрати під приміщення для центру соціалізації ув*язнених. Більшої нісенітниці годі й вигадати.
Написав: Arhip 20.09.2016 - 17:50
1. звільнення "багато разів "проштрафівшевося" Мельника є його лише його особисто трагедію, департмент соціальної політики тільки вздихне із полегшенням, що позбулись такого горе-керівника так він їх вже достав. Є люди, яким просто протипоказана влада. Вони просто не вміють користуватись нею. Подивіться на рижого. Ось людина, яка владою насолоджується і знає їй ціну. 2. ніхто інтернат поки що не ліквідовує і не закриває, обласні чиновники вирішили щось робити, вони не знають що, але прагнуть реформувати інтернатівську галузь, адже бачать, що проблем тут катма. Можливо їх вкрай недолуге реформування зупинять і 22 вересня на сесії в області домовляться про інший варіант. 3. звідки така інформація про рябу про їх плани розширити бараки для зеківза рахунок інтернату? Не потрібно вдувати ці мерьскі меседжі, які не мають під собою жодної основи. Це повний маразм.
Написав: Arhip 20.09.2016 - 17:52
4. Наскільки ви читали цей матеріал, то це саме Мельник хотів зняти з балансу інтернатівський пляж і десь його подіти. То може свого друга запитаєте, які в нього плани на земельну ділянку, яка коштує щонайменше 140 тисяч доларів США. До речі, запитайте його про 14 земельних ділянок на цьому пляжу. 5. Ми не дали вкрасти в людей берег водосховища в цьому районі і 37 блатних будиночків не були побудовані там і не дамо цього зробити, тому рекомендуємо не лізти і не витрачати даремно свій час на цей пляж. І останнє головне. На прикладі пана Мельника йде перевірка чи може мер бути і далі надійним гарантом для своїх людей на випадок таких ситуацій, як з паном Мельником. Якщо Мельника звільнять. то мер більше нікому зі своєї команди не може нічого гарантувати і ситуацію він не контролює.
Написав: OstapBender 21.09.2016 - 09:03
Arhip, корупція є кругом. Чому ви не знімаєте міську раду? комунальні підприємства? Про Ладижинську прокуратуру? Про гаражі біля музичної школи? Кишка тонка? То ти пишеш про уявні 140 тисяч! Ти впрів? ти той пляж бачив? які 14 ділянок. Ще б написав 1488!!!
Написав: Arhip 21.09.2016 - 09:33
По міській раді ми ведемо кілька кримінальних проваджень, це земля і квартири, а це постійне оскарження в судах постанов про закриття і дій слідчих. Збираємо матеріали, аналізуємо їх та розглядаємо можливість відкриття нових проваджень, якщо є достатня доказова база. Чим критикувати, насміхатись з нашої роботи і давати завдання, краще можливо долучитись і допомогти. А якщо такого бажання немає і на вихлопі лише коментарі під вигаданим ніком, то для чого тоді ці розмови.
Написав: OstapBender 21.09.2016 - 11:32
Arhip, на вихлопі у вас - пшик. Ведуть вони кримінальні справи!! Не сміши мене! Де результат? Пусті не професійні стетейки на сайті? Та їх у ср**у можна засунути. Де статут громади? Ти як юрист його підготував, через депутатів намагався проштовхнути? Чи тільки дзявкаєш, як пес? Ваша шайка такі самі популісти, як і ті, що при владі. І якщо гнати, то і одних і других.
Написав: Arhip 21.09.2016 - 12:29
Ех Вася-Вася...
Написав: OstapBender 21.09.2016 - 13:06
Arhip, от і весь ти у цьому коментарі...
Написав: nina 21.09.2016 - 15:40
І чого той Arhip сидить ш за безкоштовно не робить нычого того, що повинна влада робити. Йому давно пора покинути заробляти для своъх дытей
Написав: OstapBender 21.09.2016 - 16:01
nina, а він нормально на Нашій Рябі заробив. 500 тищ, як не як...
Написав: Arhip 21.09.2016 - 21:07
Щоб Бог почув та зробив так, щоб ти так заробляв, як я... і більшо нічого не потрібно...
Написав: nina 22.09.2016 - 09:07
А я чужих грошей не рахую і нікому ніяких завдань не даю. Вимагаю від влади того, що їй потрібно робити, бо влада для того і є щоб робити наше житя кращим. Але влада так не думає і її підлабузники теж іншої від моєї думки. Все хочуть крайнього між нас найти, щоб виправдати свій паскудний вибір.
Написав: OstapBender 22.09.2016 - 09:12
Arhip, nina, паскудний вибір робив народ, от його і виніть, що влада нічого не робить
Написав: nina 22.09.2016 - 10:19
От ми і звинувачуємо владу. І, навіть вимагаємо від влади не красти нашого, не підтримувати крадіїв і т.і., а ви Скакодуб повинен те зробити. Скакодуб повинен ще щось зробити, або якщо не Скакодуб , то "опозиція", яка не є при владі. Так чи ні?
Написав: Arhip 22.09.2016 - 12:38
Які питання до Скакодуба? Скакодуб не очолює жодну політичну партію в місті. не є депутатом жодної ради, не висувається ні на мера ні в депутати. Чому хтось вирішив, що хтось має право планувати що повинен робити чи не робити Скакодуб? Він сам це вирішує. Для прикладу один із проектів -цей ресурс, якому буде в наступному році 5 років. Він працює виключно на волонтерських засадах кількох чоловік і не отримує жодного фінансування нізвідки, навіть в конверті від невідомих замовників також. Мотивація одна -це альтернативна точка зору і не більше. Якщо хтось думає, що створити і підтримувати такий сайт як електронний ЗМІ дуже просто, нехай спробує, тим більше, якщо жодної матеріальної мотивації не існує. Примусьте себе кожного дня 4 і більше годин працювати на таких-собі громадських роботах, а тоді поговоримо хто там що повинен робити.
Написав: Arhip 22.09.2016 - 12:45
До речі, на двох за ці роки на сайті було написано 5490 статті, так, для інформації.
Написав: OstapBender 22.09.2016 - 13:34
Arhip, та ти красавчик!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль