Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Економіка, Топ-5 Депутат міської ради вважає тариф на перевезення в Ладижині завищеним

Депутат міської ради вважає тариф на перевезення в Ладижині завищеним

Депутат Ладижинської міської ради Віталій Сутик вважає тариф на перевезення, встановлений в розмірі 4 гривні на маршруті «Ладижинська ТЕС-вулиця Механізаторів" завищеним принаймні на одну гривню. Також він вважає, що існуючий тариф та дотації перевізникам за рахунок міського бюджету можуть надати можливість для надання пільг певним категоріям, таким як учасники АТО.

Свою позицію з приводу обґрунтованості міських тарифів на перевезення він опублікував в своєму блозі на сайті «Блоги Ладижина», опублікувавши також документи.

Як зазначає депутат, в минулому році за ініціативою міського голови Валерія Коломєйцева та депутата Жарікова була створена тимчасова депутатська комісія щодо вивчення стану обслуговування та перевезення жителів на території Ладижинської міської ради в т.ч пільгових категорій до складу якої було включено депутатів Василя Бобрика, Віталія Гулєватого, Олександра Вандзіляка та Віталія Сутика.

Комісія була створена після того, як на сесії депутат Василь Бобрик підняв питання надання пільг учасникам АТО в міських маршрутах. За твердженням міського голови в Ладижині займатись перевезеннями невигідно, тарифи на перевезення та дотації з міського бюджету не покривають всіх витрат, а комісія мала по суті пересвідчитись, що це так.

Але сталось навпаки. Під час проведення дослідження комісією було встановлено, що перевізники повинні мати щомісячний дохідна на рейсах «Ладижинська ТЕС-вулиця Механізаторів» до 65 тисяч гривень, якщо автобуси їздять на газу і до 45 тисяч гривень,якщо працюють на бензині.

Іншої ж думки самі перевізники, які при проведенні шорічного конкурсу надали у виконком свої розрахунки з яких випливає, що при існуючому тарифі рейси є збитковими, тобто щомісячно перевізники мають збитки в розмірі до 15 тисяч гривень.

«Мій висновок однозначний: міські маршрути прибуткові і цілком дозволяють забезпечити надання пільг не тільки одного пільговика в рейсові на проїзд в Ладижині за рахунок податків в державу. Які категорії мають користуватись пільгами і в якому об’ємі, - це питання дискусійне і може коливатись від 0 до 7500 тисяч в залежності від часу проїзду, міри дотації категорії та рентабельності обслуговуючих підприємств. Але, якщо на сьогодні говорити про учасників АТО, а це півтори сотні чоловік, то гадаю, що в Ладижині цілком можливо забезпечити надання пільг на проїзд в міських маршрутах для цієї категорії пільговиків. Також думаю цілком було можливо зменшити вартість проїзду в Ладижині до 3-ьох гривень, як в Вінниці. До речі, коли перед останніми виборами міський голова зменшував тарифи в Ладижині, то він чудово розумів, що це економічно можливо», - пише депутат Віталій Сутик.

Але депутат разом з тим, рекомендує залучити фахову експертну організацію, яка б перевірила обґрунтованість тарифів на перевезення в Ладижині, оскільки до висновків їх комісії може бути недовіра. Це дозволило б прийняти правильне рішення. Порекомендував Віталій Сутик також ввести елетронні квитки, що забезпечило б чітку фіксацію всіх пасажирів в т.ч. пільгових категорій.

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/2098_image003.png

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/6294_image001.png

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/5317_image005.png

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/1597_image007.png
17 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2176 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль