Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 Будівельні відходи після ремонту будинків вивозять в поле

Будівельні відходи після ремонту будинків вивозять в поле

В Ладижині на деяких будинках цього літа проводяться капітальні ремонти покрівлі, тому жителі цих будинків неабияк радіють таким новинам. Авжеж, бо цієї осені та зими на їх голови не буде литись вода. І все наче гаразд, якщо б не одне але. Після ремонту покрівлі залишаються відходи, - це шматки руберойду та смоли, які треба кудись дівати.

Як виявилось, чи то комунальники чи будівельники, що робили ремонти покрівлі, вирішили проблему по своєму, - вивезли будівельне сміття на польову дорогу біля річки Сіб поблизу міського сміттєзвалища.

Про це стало відомо Народному центру екологічного контролю, куди зателефонували схвильовані дачники, що збирали лікарські трави біля Собу.

Виїхавши на місце, активісти Народного центру екологічного контролю дійсно знайшли будівельне сміття, що його висипали просто на польову дорогу. Всього було знайдено чотири купи сміття, що прикрасили краєвид долини, що прилягає до Собу.

Віктор Оплаканський, який був серед учасників екологічного рейду, припустив, що будівельне сміття вивезли для ремонту дороги.

"Можливо будівельники хотіли поремонтувати дорогу, але чому тоді цього не зробили. І чи буде зручно їздити польовою дорогою, якщо смола буде чіплятись до колес автомобіля. Нехай пояснять. Нехай мер пояснить, чому його підлеглі викидають сміття, де попало", - говорить активіст Віктор Оплаканський.

В свою чергу Народний центр екологічного контролю сподівається, що міський голова відреагує належним чином на цей факт і застосує всі міри, щоб його підлеглі не допускали таких правопорушень.

7240_img_0251.jpg (176.18 Kb)8693_img_0250.jpg (174.78 Kb)0165_img_02.jpg (209.21 Kb)6980_img_0247.jpg (189.93 Kb)1676_img_0246.jpg (206.54 Kb)9669_img_0245.jpg (164.32 Kb)9301_img_0244.jpg (219.77 Kb)1037_img_0243.jpg (217.99 Kb)5233_img_0241.jpg (166.14 Kb)
23 серпня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 706 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль