Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 Будівельні відходи після ремонту будинків вивозять в поле

Будівельні відходи після ремонту будинків вивозять в поле

В Ладижині на деяких будинках цього літа проводяться капітальні ремонти покрівлі, тому жителі цих будинків неабияк радіють таким новинам. Авжеж, бо цієї осені та зими на їх голови не буде литись вода. І все наче гаразд, якщо б не одне але. Після ремонту покрівлі залишаються відходи, - це шматки руберойду та смоли, які треба кудись дівати.

Як виявилось, чи то комунальники чи будівельники, що робили ремонти покрівлі, вирішили проблему по своєму, - вивезли будівельне сміття на польову дорогу біля річки Сіб поблизу міського сміттєзвалища.

Про це стало відомо Народному центру екологічного контролю, куди зателефонували схвильовані дачники, що збирали лікарські трави біля Собу.

Виїхавши на місце, активісти Народного центру екологічного контролю дійсно знайшли будівельне сміття, що його висипали просто на польову дорогу. Всього було знайдено чотири купи сміття, що прикрасили краєвид долини, що прилягає до Собу.

Віктор Оплаканський, який був серед учасників екологічного рейду, припустив, що будівельне сміття вивезли для ремонту дороги.

"Можливо будівельники хотіли поремонтувати дорогу, але чому тоді цього не зробили. І чи буде зручно їздити польовою дорогою, якщо смола буде чіплятись до колес автомобіля. Нехай пояснять. Нехай мер пояснить, чому його підлеглі викидають сміття, де попало", - говорить активіст Віктор Оплаканський.

В свою чергу Народний центр екологічного контролю сподівається, що міський голова відреагує належним чином на цей факт і застосує всі міри, щоб його підлеглі не допускали таких правопорушень.

7240_img_0251.jpg (176.18 Kb)8693_img_0250.jpg (174.78 Kb)0165_img_02.jpg (209.21 Kb)6980_img_0247.jpg (189.93 Kb)1676_img_0246.jpg (206.54 Kb)9669_img_0245.jpg (164.32 Kb)9301_img_0244.jpg (219.77 Kb)1037_img_0243.jpg (217.99 Kb)5233_img_0241.jpg (166.14 Kb)
23 серпня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 695 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль