Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Вибори 2014 Брата кандидата від Батьківщини побили біля виборчого штабу Миколи Кучера

Брата кандидата від Батьківщини побили біля виборчого штабу Миколи Кучера

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/imgsize1.jpg
Як ми вже повідомляли, кандидату в народні депутати України Юрію-Януарію Шостаку погрожував фізичною розправою інший кандидат в народні депутати Микола Кучер, його охорона та родич кандидата.

Виявляється, що події вчорашньої ночі на цьому не вичерпались. Брата кандидата в народні депутати Януарія Шостака біля виборчого штабу Миколи Кучера о 20.30 побив невідомий чоловік.

Повідомлення про це розміщено на сайті «Вибори 2014».

Так, повідомляється, що 25 жовтня о 01.35 у м. Ладижин Вінницької області до міліції надійшла заява брата кандидата в народні депутати України по мажоритарному округу № 17 Шостака Ю.-Я.В. про те, що 24 жовтня о 20.30 у даному місті невідомий чоловік біля штабу кандидата в народні депутати України по мажоритарному окрузі № 17 Кучера М.І. спричинив заявникові тілесні ушкодження.

За заявою на даний момент роводиться перевірка.

Але слід нагадати, що і Микола Кучер зі своєї сторони звинувачує Януарія Шостака в побитті працівника свого штабу, знищенні агітації, ноутбуку і телефону та нападі на його виборчий штаб.
25 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 986 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль