Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Житловий дерибан. Частина 3. Гирба.

Житловий дерибан. Частина 3. Гирба.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8788_img_0453.jpg
Ми продовжуємо публікувати матеріали власного журналістського розслідування щодо надання квартир керівному складу працівників прокуратури та міліції міста Ладижин.

В цьому матеріалі мова піде про квартиру, яку отримав колишній прокурор міста Ладижин Володимир Михайлович Гирба.
Виявляється, що виконком Ладижинської міської ради все зробив, щоб пан Гирба поїхав з Ладижина не з пустими руками, а місто Ладижин відповідно втратило квартиру, яку можна було б надати, наприклад, ЛОРу.

26 жовтня 2011 року виконкому прийняв рішення зняти статус «службової кімнати» з кімнати № 519 буд 33 по вулиці Петра Кравчика та надати їй статус «гуртожиток для проживання сімей». Цю кімнати, яка стала гуртожитком, було вирішено надати на час виконання обов’язків, тодішньому прокурору міста Ладижина пану Гирбі. Зазначимо, що площа кімнати на той момент складала 20, 8 кв.м.

28 січня 2013 року виконком приймає друге рішення за № 53 за яким знімає статус «гуртожитку» з кімнати № 415 та надає їй статус «житлового приміщення». Пану Гирбі вже видають справжній ордер та виключають з квартирного обліку з загальної черги тим самим поліпшує йому житлові умови. Зазначимо, що площа кімнати № 415 за це період істотно збільшилась і з 20, 8 кв.м. перетворилась на 75, 68 кв.м.

Трохи згодом, пан Гирба користуючись своїм законним правом звертається до виконкому з заявою про приватизацію квартири, а виконком 25 квітня 2013 року вирішує передати пану Гирбі та його родині квартиру в порядку приватизації, площа якої становить 76, 68 кв.м.

Така схема надання житла «потрібним людям» працює в Ладижинській міській раді весь час. Нагадаємо, що майже за аналогічною схемою житло було надано колишньому начальнику Ладижинського міського відділу міліції пану Соловейчуку.
6925_girba.jpg (101.26 Kb)
7339_kvartira_girba_2.jpg (45.16 Kb)3368_kvartira_girba_3.jpg (60.22 Kb)4436_kvartira_girba_4.jpg (78 Kb)
25 січень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1255 Коментарів: 3
Написав: lomov 26.01.2015 - 10:04
Ось де настоящі корупціонери і злочинці.
Написав: nina 26.01.2015 - 10:49
А далі буде? Чи може відвідає АТО і все пробачать?
Написав: Vetal 26.01.2015 - 11:16
Теперь ясно почему он не реагировал и не давал ответы на мой депутатский запрос о нарушении Коломейцевым закона о местном самоуправлении.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль