Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Житловий дерибан. Частина 3. Гирба.

Житловий дерибан. Частина 3. Гирба.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8788_img_0453.jpg
Ми продовжуємо публікувати матеріали власного журналістського розслідування щодо надання квартир керівному складу працівників прокуратури та міліції міста Ладижин.

В цьому матеріалі мова піде про квартиру, яку отримав колишній прокурор міста Ладижин Володимир Михайлович Гирба.
Виявляється, що виконком Ладижинської міської ради все зробив, щоб пан Гирба поїхав з Ладижина не з пустими руками, а місто Ладижин відповідно втратило квартиру, яку можна було б надати, наприклад, ЛОРу.

26 жовтня 2011 року виконкому прийняв рішення зняти статус «службової кімнати» з кімнати № 519 буд 33 по вулиці Петра Кравчика та надати їй статус «гуртожиток для проживання сімей». Цю кімнати, яка стала гуртожитком, було вирішено надати на час виконання обов’язків, тодішньому прокурору міста Ладижина пану Гирбі. Зазначимо, що площа кімнати на той момент складала 20, 8 кв.м.

28 січня 2013 року виконком приймає друге рішення за № 53 за яким знімає статус «гуртожитку» з кімнати № 415 та надає їй статус «житлового приміщення». Пану Гирбі вже видають справжній ордер та виключають з квартирного обліку з загальної черги тим самим поліпшує йому житлові умови. Зазначимо, що площа кімнати № 415 за це період істотно збільшилась і з 20, 8 кв.м. перетворилась на 75, 68 кв.м.

Трохи згодом, пан Гирба користуючись своїм законним правом звертається до виконкому з заявою про приватизацію квартири, а виконком 25 квітня 2013 року вирішує передати пану Гирбі та його родині квартиру в порядку приватизації, площа якої становить 76, 68 кв.м.

Така схема надання житла «потрібним людям» працює в Ладижинській міській раді весь час. Нагадаємо, що майже за аналогічною схемою житло було надано колишньому начальнику Ладижинського міського відділу міліції пану Соловейчуку.
6925_girba.jpg (101.26 Kb)
7339_kvartira_girba_2.jpg (45.16 Kb)3368_kvartira_girba_3.jpg (60.22 Kb)4436_kvartira_girba_4.jpg (78 Kb)
25 січень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1229 Коментарів: 3
Написав: lomov 26.01.2015 - 10:04
Ось де настоящі корупціонери і злочинці.
Написав: nina 26.01.2015 - 10:49
А далі буде? Чи може відвідає АТО і все пробачать?
Написав: Vetal 26.01.2015 - 11:16
Теперь ясно почему он не реагировал и не давал ответы на мой депутатский запрос о нарушении Коломейцевым закона о местном самоуправлении.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль