Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Жителі Губника розповіли про свої проблеми представникам Ладижинської міськради

Жителі Губника розповіли про свої проблеми представникам Ладижинської міськради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8068_pokr.jpg
3-го квітня на запрошення громади до селища Губник завітали перший заступник міського голови Павло Анущенко, представники міськвиконкому та комунальники. Про це повідомляє газета «Нове місто».
За останній час у губничан накопичилося чимало питань. Зокрема, будівництво нового клубу, зведення якого весь час відкладається.
Не менше питань викликає житловий фонд: там давно не було ремонту. Люди цікавляться куди йдуть кошти, які вони сплачують за комунальні послуги.
Незадоволені мешканці й тим, що через їхнє селище їздять багатотонні «рябівські» автівки та руйнують дорожнє покриття.
Окрім цього, люди вимагали від свого депутата Володимира Мельника звіт за використанні кошти на прокладення водогону.
Також жителів слища лякають вибухи в губницькому кар’єрі. Люди побоюються, що вони можуть зруйнувати їхні помешкання.
Багато питань залишилося після вирішення проблеми з водопостачанням: дехто з губничан стверджує, що часом з кранів тече замість води жовта рідина.
До речі, на будівництво впродовж 2012 року артезіанської свердловини та підвідного водогону, було виділено більше мільйона гривень. Наразі у людей виникають сумніви, що воду, яку вони використовують можна називати артезіанською. Адже, артезіанська і просто вода, це зовсім різні речі.
Перший заступник міського голови пообіцяв тримати це питання під контролем:
- Триматимемо на контролі ці питання моніторинга якості води у селищі, - наголосив Павло Анущенко. – За нашою інформацією, щомісяця санстанція бере воду для аналізу з вашої свердловини. І до цього часу все було нормально.
Також, як варіант, можемо провести незалежну експертизу, -
зазначив пан Павло.
Ще піднімалися питання благоустрою, електрики, вуличного туалету, вирізаних труб із котельної, касира, випалювання деревного вугілля у колонії та інші, не менш болючі питання.
За озвученими жителями Губника проблемами Павло Анущенко дав завдання розібратися відповідним спеціалістам. І вже 8 квітня, активісти з Губника знову зустрілися з представниками міської влади.
Як зазначив Павло Анущенко:
- Ми врахували всі пропозиції та побажання жителів селища.
На жаль, на даний час ситуація така, що казначейство не пропускає платіжні документи на оплату наданих послуг.

Тому, за словами першого заступника, питання про виділення коштів депутати розглянуть на засіданні сесії міської ради.
- А далі будемо чекати покращення економічної ситуації у країні, - резюмував пан Павло.
12 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 787 Коментарів: 1
Написав: nina 12.04.2014 - 21:27
Для того щоб КОНТРОЛЬ був конкретний треба обрати Павла мером. Бо, якщо оберуть іншого він може відмовити КОНТРОЛЮВАТИ,а візьме та УСУНЕ проблеми, бож не обіцяв КОНТРОЛЮВАТИ. Прошу звернути увагу, Павло обіцяе не ЗРОБИТИ щось, а саме КОНТРОЛЮВАТИ ( слава Богу хочь не бреше, як брехав його шеф). Санстанція щомісяца бере воду для аналізу-це дуже добре, а де було оприлюднено результати аналізу? І так у всіх пунктах, які будуть КОНТРОЛЮВАТИ. а не УСУВАТИ проблеми від яких страждають мешканці Губника!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль