Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Жінки та матері ладижинських мобілізованих домагаються позачергової сесії міськради

Жінки та матері ладижинських мобілізованих домагаються позачергової сесії міськради

Сьогодні в багатьох областях країни проходить мобілізація до лав української армії. Ладижин також відправив своїх хлопців на захист кордонів Батьківщини, пише газета «Нове місто».
Тож, за ініціативи міського голови Валерія Коломєйцева в місті вкотре був організований збір коштів для забезпечення хлопців з Ладижина відповідним екіпіруванням.
До збору коштів долучилися працівники всіх підприємств і установ міста, відділів і управлінь міськвиконкому. Завдяки небайдужим ладижинцям було зібрано 48 тисяч 600 гривень. За них придбали найнеобхідніше для збереження життя вояків: бронежилети високого класу захисту, каски кевларові, захисні окуляри тактичні, ліхтарі, килимки, наколінники та налокітники. Придбане спорядження стане у нагоді нашим батькам, братам, синам, чоловікам. А комусь, можливо, врятує здоров’я і життя.
Але, як виявилося, так везе не всім. Зокрема, в четвер 14 серпня до Народної самооборони міста Ладижина звернулась ініціативна група жінок та матерів ладижинських військових, які наразі перебувають в зоні АТО, але місцева влада не надала їм жодної копійки допомоги і тягар закупівлі екіпірування повністю ліг на плечі членів сімей та друзів вояків.
Як повідомила Олена Пясецька, жінкам самотужки довелося розбиратися в марках касок та бронежилетів, дізнаватись де їх можна закупити, а також шукати гроші. А сума необхідна на екіпіровку військового доволі чимала, родини витратили всі свої заощадження, деякі навіть брали кредити.
- Екіпіровка в середньому виходить 8 тисяч гривень, сюди входить бронежилет, каска, налокітники та наколінники, - розповідає Олена Пясецька. - В партію, яка відправилася до зони АТО разом з нашими чоловіками, увійшло 20 чоловік. З них, самостійно довелося збирати гроші сімом ладижинським сім’ям. Іншим, тим, що працювали на Ладижинській ТЕС допомагала електростанція, працівникам Нашої Ряби допомагало підприємство. Але, в основному у всіх каски не входили у екіпіровку, тому їх, мами та жінки закуповували окремо. Бронебійна каска, яка захищає від кульових поранень коштує 3 тисячі 600 гривень. В нашій групі є дві жінки, яким допомогти реально не має кому, навіть на бронежилет, тому допомога їм потрібна обов’язково.
Сьогодні ми звернулися до самооборони за допомогою та для того, щоб координувати свої дії. Тому що виходить, що самооборона живе своїм життям, Правий сектор - своїм, а наші бійці на кордоні - своїм.
Ми будемо домагатися позачергової сесії Ладижинської міської ради для вирішення питання допомоги нашим військовим, а також компенсації витрат, які сім’ї витратили на екіпіровку своїх вояків. Адже, жінки залишилися і без чоловічої підтримки, і без грошей.

Зі свого боку Віталій Гулеватий, який виконує обов’язки начальника Народної самооборони міста Ладижина розповів, що наразі ладижинська самооборона закуповує лише броніжелети, тому що коштів не вистачає і доводиться обирати на що їх витрачати.
- Якщо зібрані кошти витрачати на повну екіпіровку одного військовослужбовця, то виникає ситуація «Комусь буде все – комусь нічого». Ось чому разом із комітетом міської ради було вирішено зробити наголос в першу чергу на відповідний броне захист, - зазначає Віталій.
Зокрема, роз’яснення щодо закупівлі бронежилетів для військових АТО ГФ «Народна самооборона міста Ладижина» виклала у відкритому листі-зверненні до жителів міста.
В той же день, в присутності жінок та матерів військовослужбовців на площі відбулося вилучення коштів зібраних самообороною за останній час. Всього було нараховано 3 тисячі 310 гривень. Ці гроші Народною самообороною міста Ладижина було вирішено передати родині загиблого в зоні АТО Сергія Майбороди, поховання якого має відбутися сьогодні 15 серпня.
Нині ситуація на Сході Ураїни залишається неспокійною. Новини, які надходять із зони проведення антитерористичної операції, одна тривожніша за іншу, майже кожного дня гинуть люди. Напруження серед населення зростає, тому міська влада повинна зараз підтримати людей, а не залишати їх один на один зі своїми проблемами.
4790_dscn2954.jpg (92.46 Kb)58_dscn2955.jpg (91.03 Kb)0912_dscn2956.jpg (86.4 Kb)2394_dscn29.jpg (65.03 Kb)
15 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 980 Коментарів: 2
Написав: La-la-La-la 20.08.2014 - 14:42
Всього було нараховано 3 тисячі 310 гривень. Ці гроші Народною самообороною міста Ладижина було вирішено передати родині загиблого в зоні АТО Сергія Майбороди.


Мерия выделила всего лишь 3 тысячи.

3310гр от ладыжинцев и 3000гр от мерии.
Как показательно!
Написав: bob314 21.08.2014 - 14:59
Мерия выделила 3 тысячи, а где взять больше - 600 тыс. на цветочки, 40 лямов на парк ( пир во время чумы), 30 лямов где-то в банке обезцениваются. Продолжать???????

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль