Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Заболотний побудує водогон у Ладижині

Заболотний побудує водогон у Ладижині

Як повідомлялося раніше, міськрада Ладижина збирається виділити близько 8 мільйонів гривень на будівництво водогонув південно - східній частині міста Ладижина.
Як стало відомо на останній сесії міської ради, за сприяння народного депутата Григорія Заболотного, Ладижин отримає з держбюджету 6 млн. грн. на на водопостачання старої частини міста і будівництво нової свердловини.
Слід зазначити, що за законопроект про державний бюджет-2014, крім Партії регіонів та комуністів проголосували 25 позафракційних депутатів. Серед них був і Григорій Заболотний.
Очільник Ладижина зазначив:
- Сегодня, уже однозначно, в бюджет города Ладижина поступило 1млн. 380 тисяч гривен на решение социальних вопросов города Ладижина.
Эти деньги направил Григорий Михайлович Заболотный. Он проголосовал за бюджет страны. И более того он сказал, что нам, по его линии должны прийти еще 6,2 млн. на воду.
Мы с вами приняли решение из фонда направить 8 млн на строительство водопровода.
Возможно эта работа будет сделана за счет средств которые нам даст народный депутат. Тогда мы спецфонд сэкономим и больше денег направим на строительство парка.


Отже бачимо, що нардеп Григорій Заболотний не забуває про своїх виборців, як і обіцяв, він добивається позитивних результатів на користь місцевих громад.
6 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 557 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль