Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Кримінал За незаконне володіння холодною зброєю ладижинець відповість перед законом

За незаконне володіння холодною зброєю ладижинець відповість перед законом

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8391_dai.jpg
В місті Ладижині по вулиці Наконечного під час нагляду за дорожнім рухом Державтоінспекторами було зупинено автомобіль ВАЗ 2109 під керуванням 30-річного місцевого мешканця.
Увагу правоохоронців привернув пасажир транспортного засобу, який помітно нервував. Під час огляду особистих речей у пасажира авто було виявлено мисливський ніж, щільно замотаний у поліетиленовий пакет. Для водія автомобіля така знахідка виявилась дивиною, він навіть і не здогадувався, що у знайомого було при собі. Власник знахідки пояснювати чому перевозив мисливський ніж і для чого - відмовився.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.263 КК України, що карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років. Речовий доказ вилучено та направлено на експертизу.
7 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 740 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль