Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство За гроші Ладижинської міськради відремонтують клуб у Лукашівці

За гроші Ладижинської міськради відремонтують клуб у Лукашівці

Виконком Ладижина вирішив оновити осередок культури у Лукашівці.
На капітальний ремонт покрівлі клубу, що розташований по вул. Першотравнева,57 у селі Лукашівка передбачено 210,734 тис.грн.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Виконком Ладижина своїм рішенням від 25 листопада 2013 року затвердив проектно-кошторисну документацію по робочому проекту та вирішив видати проект підрядникам, які будуть виконувати будівельно-монтажні роботи.
Сподіваємося, що клуб стане місцем дозвілля для всіх мешканців Лукашівки. Адже, незалежно від місця проживання, для людей необхідно створювати комфортні умови життя.
5 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 460 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль