Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада З початку року бюджет Ладижина отримав понад 10 мільйонів гривень плати за землю

З початку року бюджет Ладижина отримав понад 10 мільйонів гривень плати за землю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9177_zem.jpg
Плата за землю є одним із джерел надходжень до місцевої скарбниці. Розрахунки здійснюється у вигляді земельного податку або орендної плати.
За словами заступника начальника Бершадської ОДПІ начальника Ладижинського відділення Валерія Короля з початку поточного року від ладижинських землевласників та землекористувачів до місцевого бюджету спрямовано близько 10,5 млн. грн плати за землю. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Як йдеться в повідомленні - більшість надходжень до казни міста надійшло від юридичних осіб – 10,2 млн. грн. Фізичні ж особи сплатили до бюджету близько 280 тисяч гривень.
Податківці вкотре нагадують, що фізичні особи (громадяни), які отримали державні акти на право власності на земельні ділянки або договори оренди земельної ділянки державної та комунальної власності оформлені на фізичну особу (громадянина) не подають до контролюючих органів податкові декларації з плати за землю. Нарахування таким фізичним особам (громадянам) сум земельного податку або орендної плати проводиться контролюючими органами, які видають податкові повідомлення-рішення платникові до 1 липня поточного року.
Граничний строк сплати орендної плати за землю і земельного податку для громадян припадає на 26 серпня 2014 року.
5 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 437 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль