Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада З початку року бюджет Ладижина отримав понад 10 мільйонів гривень плати за землю

З початку року бюджет Ладижина отримав понад 10 мільйонів гривень плати за землю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9177_zem.jpg
Плата за землю є одним із джерел надходжень до місцевої скарбниці. Розрахунки здійснюється у вигляді земельного податку або орендної плати.
За словами заступника начальника Бершадської ОДПІ начальника Ладижинського відділення Валерія Короля з початку поточного року від ладижинських землевласників та землекористувачів до місцевого бюджету спрямовано близько 10,5 млн. грн плати за землю. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Як йдеться в повідомленні - більшість надходжень до казни міста надійшло від юридичних осіб – 10,2 млн. грн. Фізичні ж особи сплатили до бюджету близько 280 тисяч гривень.
Податківці вкотре нагадують, що фізичні особи (громадяни), які отримали державні акти на право власності на земельні ділянки або договори оренди земельної ділянки державної та комунальної власності оформлені на фізичну особу (громадянина) не подають до контролюючих органів податкові декларації з плати за землю. Нарахування таким фізичним особам (громадянам) сум земельного податку або орендної плати проводиться контролюючими органами, які видають податкові повідомлення-рішення платникові до 1 липня поточного року.
Граничний строк сплати орендної плати за землю і земельного податку для громадян припадає на 26 серпня 2014 року.
5 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 378 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль