Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка З нового року «Миронівський хлібопродукт» запрацює на повну потужність

З нового року «Миронівський хлібопродукт» запрацює на повну потужність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6929_mhp.jpg
Один із найбільших виробників м'яса птиці компанія "Миронівський хлібопродукт" має намір вивести птахофабрику побудовану поблизу Ладижина на повну потужність із 2015 року, повідомляє ВИННИЦА.info
На сьогоднішній день на Вінницькій птахофабриці на повну потужність працюють 10 з 12 майданчиків вирощування птиці. Два майданчики планують ввести в експлуатацію до кінця 2014 року.
- З 2015 року птахофабрика буде працювати на 100% потужності, - уточнює керівник відділу з роботи з інвесторами та ЗМІ компанії Анастасія Соботюк.

2 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 520 Коментарів: 2
Написав: nina 3.09.2014 - 10:38
Вонииииии будет!!!!!!!!
aleksandr
Написав: aleksandr 9.09.2014 - 18:13
nina, Перекормили рашу уже курьми ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль