Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Юрій Косюк погодився фінансувати ладижинські дитсадки

Юрій Косюк погодився фінансувати ладижинські дитсадки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8751_kos.jpg
11 червня голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк дав наказ поновити фінансування за кошти власного підприємства двох дитячих садків Ладижина – «Джерельце» і «Дзвіночок». Про це повідомляє газета «Нове місто».
Нагадаємо, що припинення фінансування міських садочків було пов’язане зі скандалом навколо автостоянки в центрі міста Ладижин.
- Усі домовленості, як по автомобільній стоянці, так і по допомозі дитячим садочкам були досягнуті між керівництвом нашої компанії і попереднім мером Коломєйцевим Валерієм Івановичем, - говорив Ігор Лещенко
Коли ж мер пішов у «тимчасову відставку» домовлятися не стало з ким.
- Потому –что непонятно с кем общаться. Мы ждем конечный результат, когда стабилизируется обстановка, - прокоментував ситуацію представник МХП Ельдар Едемов, 7 травня під час позачергової сесії Ладижинської міської ради.
Тепер, коли Господар повернувся і провів перемовини з інвесторами, садочки знову фінансуватимуться, як і раніше. На їх утримання МХП направлятиме щомісяця до міського бюджету Ладижина 350 тисяч гривень. Щоправда, невідомо, що на цей раз пообіцяли керівництву Нашої Ряби в обмін на таку щедрість.
Щодо скандальної історії з незаконною автостоянкою біля «рябівської» 9-поверхівки, Валерій Коломєйцев висловив своє обурення діями «місцевих політиканів»:
- Дуже прошу жителів Ладижина у подальшому з повагою ставитися до тих підприємств та їхніх керівників, які у важкий для економіки час добровільно відривають від себе мільйони гривень і дають їх місту, та, та на жаль, у відповідь замість вдячності за допомогу громаді отримують образи. Так було зі сумнозвісною автостоянкою біля 9-поверхівок. Місцеві політикани заколотили навколо паркувального майданчика неприємну ситуацію. Вони піарилися, а постраждала громада.
Ми не можемо в подальшому допускати подібних дій деяких безвідповідальних «діячів».
Отже, очільник міста просить ладижинців з повагою ставитися до інвесторів.
Слід зазначити, що заставити поважати вони вміють. В разі чого, знову припинять фінансувати садки, або пригрозять тим, що бюджетники залишаться без зарплати. Нагадаємо, що тепер Наша Ряба має власний загін самооборони і арсенал впливу на неугодних може розширитися.
13 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 728 Коментарів: 3
Написав: nina 13.06.2014 - 22:53
А які дитячи садки відвідують діти працівників "Їхньої ряби"? Вони мали побудувати свої садки, але про це в Ладижині нічого нікому не відомо, немає їх.Чи може є якісь їхні підпільні садки? Можливо "Ряба" проплачує таким чином місця в дитячих садках Ладижина, щоб на будівництво та утримання власних не витрачати кошти? Це ж буде набагато дорожче.
Написав: Y 14.06.2014 - 20:45
Андрій, а ваша ніна - падлюка!
Написав: Сава 14.06.2014 - 20:50
nina, ПАДЛЮКА!!!ПАДЛЮКА!!!ПАДЛЮКА!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль