Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Як ладижинські студенти «маланкувати» ходили

Як ладижинські студенти «маланкувати» ходили

Одвічний потяг людей до статків, щастя, добра і краси знаходить вияв у Новорічних обрядах, які так полюбляють і дорослі, і малі – колядках, щедрівках, засіваннях. Адже новий рік, завжди пов'язаний з мріями про краще майбутнє.
Вітання студентами Ладижинського колледжу своїх викладачів з Новим роком та Різдвом Христовим, вже стало доброю традицією.
Група щедрувальників - надзвичайно веселі та гамірні Маланка, Василь, Солоха, Коза, Циганки, лісові звірі крокували по домівках викладачів показуючи свій креатив та веселу вдачу.
Щедрівники ретельно підготувалися заздалегідь – вивчили щедрівки, побажання – лише ті, які обов’язково збуваються!
Надвечір старого Нового року гриміли щедрівки від групи Б-31 у домівках адміністрації коледжу, куратора, Асауленко Л.М., Бащенко Н.І., Вогневенко Н.М., Волошиної Т.О., Куценко С.М., Зубрицької Л.Б. та інших.
Студентство славило господарів, бажаючи їм здоров’я і достатку, за що всі отримали винагороду - повні кульки нащедрованих солодощів.
По матеріалам сайту Ладижинського коледжу ВНАУ
17 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 571 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль