Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Як ладижинські студенти «маланкувати» ходили

Як ладижинські студенти «маланкувати» ходили

Одвічний потяг людей до статків, щастя, добра і краси знаходить вияв у Новорічних обрядах, які так полюбляють і дорослі, і малі – колядках, щедрівках, засіваннях. Адже новий рік, завжди пов'язаний з мріями про краще майбутнє.
Вітання студентами Ладижинського колледжу своїх викладачів з Новим роком та Різдвом Христовим, вже стало доброю традицією.
Група щедрувальників - надзвичайно веселі та гамірні Маланка, Василь, Солоха, Коза, Циганки, лісові звірі крокували по домівках викладачів показуючи свій креатив та веселу вдачу.
Щедрівники ретельно підготувалися заздалегідь – вивчили щедрівки, побажання – лише ті, які обов’язково збуваються!
Надвечір старого Нового року гриміли щедрівки від групи Б-31 у домівках адміністрації коледжу, куратора, Асауленко Л.М., Бащенко Н.І., Вогневенко Н.М., Волошиної Т.О., Куценко С.М., Зубрицької Л.Б. та інших.
Студентство славило господарів, бажаючи їм здоров’я і достатку, за що всі отримали винагороду - повні кульки нащедрованих солодощів.
По матеріалам сайту Ладижинського коледжу ВНАУ
17 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 497 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль