Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Як ладижинські студенти «маланкувати» ходили

Як ладижинські студенти «маланкувати» ходили

Одвічний потяг людей до статків, щастя, добра і краси знаходить вияв у Новорічних обрядах, які так полюбляють і дорослі, і малі – колядках, щедрівках, засіваннях. Адже новий рік, завжди пов'язаний з мріями про краще майбутнє.
Вітання студентами Ладижинського колледжу своїх викладачів з Новим роком та Різдвом Христовим, вже стало доброю традицією.
Група щедрувальників - надзвичайно веселі та гамірні Маланка, Василь, Солоха, Коза, Циганки, лісові звірі крокували по домівках викладачів показуючи свій креатив та веселу вдачу.
Щедрівники ретельно підготувалися заздалегідь – вивчили щедрівки, побажання – лише ті, які обов’язково збуваються!
Надвечір старого Нового року гриміли щедрівки від групи Б-31 у домівках адміністрації коледжу, куратора, Асауленко Л.М., Бащенко Н.І., Вогневенко Н.М., Волошиної Т.О., Куценко С.М., Зубрицької Л.Б. та інших.
Студентство славило господарів, бажаючи їм здоров’я і достатку, за що всі отримали винагороду - повні кульки нащедрованих солодощів.
По матеріалам сайту Ладижинського коледжу ВНАУ
17 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 566 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль