Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Водії Нашої Ряби їздять п’яними за кермом?

Водії Нашої Ряби їздять п’яними за кермом?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6838_pyan.jpeg
Я працюю комендантом гуртожитку птахофабрики, який розташований в колишньому санаторії «Діброва». У нас проживає багато працівників птахофабрики. Люди всі різні, з багатьох куточків нашої країни, в тому числі і засуджені, які працюють у нас. Начебто все нормально, живи і заробляй для своєї родини.
Хочу розповісти про випадок, який стався зі мною на роботі в п’ятницю 7 лютого, щоб тому, про кого я розповім, було соромно.
Того дня, пізно ввечері, в гуртожиток прийшов водій птахофабрики В.Лещенко. Він був п’яний, поводився неадекватно і хамив. На мої прохання заспокоїтися почав вести себе агресивно і нецензурно висловлюватися на мою адресу і підприємства. Я злякалася, і мені довелося викликати міліцію.
Всяке в житті буває, але мені як людині і жінці було дуже неприємно, прикро і страшно, що ця людина працює на одному підприємстві разом зі мною.
Куди дивиться його керівник? Швидше за все, він так поводиться і на роботі. Як можна бути водієм автобуса, возити людей і вести себе таким чином?!
Також хотілося б, щоб працівники ДАІ звернули увагу на водіїв «Нашої Ряби», в якому стані вони виходять на роботу. Адже по всій країні є безліч випадків, коли водії автобусів, перебуваючи в нетверезому стані, є причиною аварій, в тому числі і зі смертельним результатом.
Вважаю, що такі люди, як В.Лещенко, перебуваючи за кермом автобуса, являють собою небезпеку, як для пасажирів, так і для всіх людей на дорозі і пішоходів.
Думаю, що керівник цього «водія», прочитавши статтю, вживе заходів до свого працівника стосовно його поведінки.
Альона Майорова
Газета «Нове місто» від 13 лютого 2014 р.
13 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 440 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль