Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Водії Нашої Ряби їздять п’яними за кермом?

Водії Нашої Ряби їздять п’яними за кермом?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6838_pyan.jpeg
Я працюю комендантом гуртожитку птахофабрики, який розташований в колишньому санаторії «Діброва». У нас проживає багато працівників птахофабрики. Люди всі різні, з багатьох куточків нашої країни, в тому числі і засуджені, які працюють у нас. Начебто все нормально, живи і заробляй для своєї родини.
Хочу розповісти про випадок, який стався зі мною на роботі в п’ятницю 7 лютого, щоб тому, про кого я розповім, було соромно.
Того дня, пізно ввечері, в гуртожиток прийшов водій птахофабрики В.Лещенко. Він був п’яний, поводився неадекватно і хамив. На мої прохання заспокоїтися почав вести себе агресивно і нецензурно висловлюватися на мою адресу і підприємства. Я злякалася, і мені довелося викликати міліцію.
Всяке в житті буває, але мені як людині і жінці було дуже неприємно, прикро і страшно, що ця людина працює на одному підприємстві разом зі мною.
Куди дивиться його керівник? Швидше за все, він так поводиться і на роботі. Як можна бути водієм автобуса, возити людей і вести себе таким чином?!
Також хотілося б, щоб працівники ДАІ звернули увагу на водіїв «Нашої Ряби», в якому стані вони виходять на роботу. Адже по всій країні є безліч випадків, коли водії автобусів, перебуваючи в нетверезому стані, є причиною аварій, в тому числі і зі смертельним результатом.
Вважаю, що такі люди, як В.Лещенко, перебуваючи за кермом автобуса, являють собою небезпеку, як для пасажирів, так і для всіх людей на дорозі і пішоходів.
Думаю, що керівник цього «водія», прочитавши статтю, вживе заходів до свого працівника стосовно його поведінки.
Альона Майорова
Газета «Нове місто» від 13 лютого 2014 р.
13 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 484 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль