Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Водії Нашої Ряби їздять п’яними за кермом?

Водії Нашої Ряби їздять п’яними за кермом?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6838_pyan.jpeg
Я працюю комендантом гуртожитку птахофабрики, який розташований в колишньому санаторії «Діброва». У нас проживає багато працівників птахофабрики. Люди всі різні, з багатьох куточків нашої країни, в тому числі і засуджені, які працюють у нас. Начебто все нормально, живи і заробляй для своєї родини.
Хочу розповісти про випадок, який стався зі мною на роботі в п’ятницю 7 лютого, щоб тому, про кого я розповім, було соромно.
Того дня, пізно ввечері, в гуртожиток прийшов водій птахофабрики В.Лещенко. Він був п’яний, поводився неадекватно і хамив. На мої прохання заспокоїтися почав вести себе агресивно і нецензурно висловлюватися на мою адресу і підприємства. Я злякалася, і мені довелося викликати міліцію.
Всяке в житті буває, але мені як людині і жінці було дуже неприємно, прикро і страшно, що ця людина працює на одному підприємстві разом зі мною.
Куди дивиться його керівник? Швидше за все, він так поводиться і на роботі. Як можна бути водієм автобуса, возити людей і вести себе таким чином?!
Також хотілося б, щоб працівники ДАІ звернули увагу на водіїв «Нашої Ряби», в якому стані вони виходять на роботу. Адже по всій країні є безліч випадків, коли водії автобусів, перебуваючи в нетверезому стані, є причиною аварій, в тому числі і зі смертельним результатом.
Вважаю, що такі люди, як В.Лещенко, перебуваючи за кермом автобуса, являють собою небезпеку, як для пасажирів, так і для всіх людей на дорозі і пішоходів.
Думаю, що керівник цього «водія», прочитавши статтю, вживе заходів до свого працівника стосовно його поведінки.
Альона Майорова
Газета «Нове місто» від 13 лютого 2014 р.
13 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 490 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль