Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Влада Ладижина залишається осторонь проблем силікатників

Влада Ладижина залишається осторонь проблем силікатників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6558_silikat.jpg
Станом на сьогодні, на Ладижинському заводі силікатної цегли триває процедура банкрутства. Через банкрутство, колишні працівники підприємства, які пропрацювали на заводі не один рік, не можуть отримати заборговану їм заробітню платню.
Питання Силікатного заводу, на кущовій нараді, що відбулася 22 вересня у місті Гайсин, підняв начальник департаменту соціальної політики Вінницької ОДА Анатолій Сопун. Зокрема, він закинув міському голові Ладижина Валерію Коломєйцеву те, що на підприємстві є заборгованість по зарплаті у сумі 2 млн. 200 тисяч гривень, пише газета «Нове місто».
Натомість мер Ладижина пояснив чиновнику, що міська рада та міськвиконком не мають права втручатися у цю ситуацію, тому що завод не є активно діючим підприємством і знаходиться у режимі банкрутства. Зараз там виконуються відповідні рішення господарського суду.
Міський голова порадив очільнику департаменту соцполітики Вінниччини особисто зайнятися цим питанням, бо це компетенція держави, інтереси якої не теренах Вінниччини представляє департамент соцполітики у межах своїх повноважень.
Нагадаємо, що депутат Ладижинської міської ради Микола Цехмейструк налаштований боротися за гроші силікатників
26 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 498 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль