Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Влада Ладижина залишається осторонь проблем силікатників

Влада Ладижина залишається осторонь проблем силікатників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6558_silikat.jpg
Станом на сьогодні, на Ладижинському заводі силікатної цегли триває процедура банкрутства. Через банкрутство, колишні працівники підприємства, які пропрацювали на заводі не один рік, не можуть отримати заборговану їм заробітню платню.
Питання Силікатного заводу, на кущовій нараді, що відбулася 22 вересня у місті Гайсин, підняв начальник департаменту соціальної політики Вінницької ОДА Анатолій Сопун. Зокрема, він закинув міському голові Ладижина Валерію Коломєйцеву те, що на підприємстві є заборгованість по зарплаті у сумі 2 млн. 200 тисяч гривень, пише газета «Нове місто».
Натомість мер Ладижина пояснив чиновнику, що міська рада та міськвиконком не мають права втручатися у цю ситуацію, тому що завод не є активно діючим підприємством і знаходиться у режимі банкрутства. Зараз там виконуються відповідні рішення господарського суду.
Міський голова порадив очільнику департаменту соцполітики Вінниччини особисто зайнятися цим питанням, бо це компетенція держави, інтереси якої не теренах Вінниччини представляє департамент соцполітики у межах своїх повноважень.
Нагадаємо, що депутат Ладижинської міської ради Микола Цехмейструк налаштований боротися за гроші силікатників
26 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 525 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль