Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Влада Ладижина вважає неприпустимою розкішшю утримування ліфтів тесівської дев’ятиповерхівки

Влада Ладижина вважає неприпустимою розкішшю утримування ліфтів тесівської дев’ятиповерхівки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3082_lift.jpg
В міському бюджеті відсутні кошти на створення та утримування служби по обслуговуванню ліфтів. Про це написав у відкритому листі надрукованому у газеті «Нове місто» мер Ладижина.
Мова йде про тесівську дев’ятиповерхівку, яку у свій час міська рада прийняла на баланс міста.
До того часу, як даний будинок був переданий у комунальну власність, ліфти обслуговували спеціалісти ЛТЕС, які мають право виконувати ці роботи.
Після передачі дев’ятиповерхівки, ліфтами довелося займатися КП «Добробут». Як виявилося, «Добробут» не справляється з цим завданням.
Тому Валерій Коломєйцев вирішив звернутися до керівництва Ладижинської ТЕС з проханням повернути до обслуговування ліфтів дев’ятиповерхівки спеціалістів ТЕС.
«Зробіть цю добру справу в інтересах своїх колег-енергетиків, які проживають у цьому будинку.
При розгляді даного звернення прошу врахувати те, що робота даних спеціалістів ЛТЕС буде оплачуватися грошима мешканців будинку» - йдеться в повідомленні.
3 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 648 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль