Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Влада Ладижина вважає неприпустимою розкішшю утримування ліфтів тесівської дев’ятиповерхівки

Влада Ладижина вважає неприпустимою розкішшю утримування ліфтів тесівської дев’ятиповерхівки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3082_lift.jpg
В міському бюджеті відсутні кошти на створення та утримування служби по обслуговуванню ліфтів. Про це написав у відкритому листі надрукованому у газеті «Нове місто» мер Ладижина.
Мова йде про тесівську дев’ятиповерхівку, яку у свій час міська рада прийняла на баланс міста.
До того часу, як даний будинок був переданий у комунальну власність, ліфти обслуговували спеціалісти ЛТЕС, які мають право виконувати ці роботи.
Після передачі дев’ятиповерхівки, ліфтами довелося займатися КП «Добробут». Як виявилося, «Добробут» не справляється з цим завданням.
Тому Валерій Коломєйцев вирішив звернутися до керівництва Ладижинської ТЕС з проханням повернути до обслуговування ліфтів дев’ятиповерхівки спеціалістів ТЕС.
«Зробіть цю добру справу в інтересах своїх колег-енергетиків, які проживають у цьому будинку.
При розгляді даного звернення прошу врахувати те, що робота даних спеціалістів ЛТЕС буде оплачуватися грошима мешканців будинку» - йдеться в повідомленні.
3 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 726 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль