Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Влада Ладижина вважає неприпустимою розкішшю утримування ліфтів тесівської дев’ятиповерхівки

Влада Ладижина вважає неприпустимою розкішшю утримування ліфтів тесівської дев’ятиповерхівки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3082_lift.jpg
В міському бюджеті відсутні кошти на створення та утримування служби по обслуговуванню ліфтів. Про це написав у відкритому листі надрукованому у газеті «Нове місто» мер Ладижина.
Мова йде про тесівську дев’ятиповерхівку, яку у свій час міська рада прийняла на баланс міста.
До того часу, як даний будинок був переданий у комунальну власність, ліфти обслуговували спеціалісти ЛТЕС, які мають право виконувати ці роботи.
Після передачі дев’ятиповерхівки, ліфтами довелося займатися КП «Добробут». Як виявилося, «Добробут» не справляється з цим завданням.
Тому Валерій Коломєйцев вирішив звернутися до керівництва Ладижинської ТЕС з проханням повернути до обслуговування ліфтів дев’ятиповерхівки спеціалістів ТЕС.
«Зробіть цю добру справу в інтересах своїх колег-енергетиків, які проживають у цьому будинку.
При розгляді даного звернення прошу врахувати те, що робота даних спеціалістів ЛТЕС буде оплачуватися грошима мешканців будинку» - йдеться в повідомленні.
3 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 716 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль