Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Влада Ладижина витратить 270 тисяч гривень на аерофотозйомку міста

Влада Ладижина витратить 270 тисяч гривень на аерофотозйомку міста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6259_aero.jpg
22 вересня Ладижинська міська рада уклала угоду з товариством з обмеженою відповідальністю «Картографія+», яка отримає 271 937 грн.(без ПДВ), за послуги з картографії, аерофотознімання та створення ортофотопланів у цифровій та графічній формах в масштабі 1:1000 територій міста Ладижин, села Лукашівка, с-ща Губник та с-ща Ружицьке, повідомляє Lada.FM
Згідно відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, статутний капітал ТОВ «Картографія+» становить 4 тис. грн. Керівник товариства - Ігор Хмара.
Роботи мають бути виконані протягом 2014 року.

24 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 454 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль