Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Виставка – портрет «Всероссийский дедушка» демонструється в Центральній бібліотеці міста Ладижина

Виставка – портрет «Всероссийский дедушка» демонструється в Центральній бібліотеці міста Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7212_kril.jpg
14 лютого – день народження видатного російського байкаря Івана Крилова.
Байка принесла Крилову всенародну любов і славу. Здавна видатного російського байкаря ХІХ століття називали «Дідусем Криловим».
За своє життя він написав близько 200 байок, видав дев’ять збірників у Росії. Байки Івана Крилова були переведені на багато мов миру.
Побував Крилов і в Україні. Він захоплювався українськіми пейзажами, народними піснями, історією козацтва.
Ще при житті байкаря його творчість високо оцінили такі виданті митці, як Тарас Шевченко, Е.Гребінка.
З 13 лютого в дитячому відділі Центральної бібліотеки міста Ладижина, до уваги читачів демонструється виставка - портрет «Всероссийский дедушка», яка приурочена до 245-річчя з дня народження І.А.Крилова.
За повідомленням Ладижинської міської ради.
17 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 513 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль