Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Виставка – портрет «Всероссийский дедушка» демонструється в Центральній бібліотеці міста Ладижина

Виставка – портрет «Всероссийский дедушка» демонструється в Центральній бібліотеці міста Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7212_kril.jpg
14 лютого – день народження видатного російського байкаря Івана Крилова.
Байка принесла Крилову всенародну любов і славу. Здавна видатного російського байкаря ХІХ століття називали «Дідусем Криловим».
За своє життя він написав близько 200 байок, видав дев’ять збірників у Росії. Байки Івана Крилова були переведені на багато мов миру.
Побував Крилов і в Україні. Він захоплювався українськіми пейзажами, народними піснями, історією козацтва.
Ще при житті байкаря його творчість високо оцінили такі виданті митці, як Тарас Шевченко, Е.Гребінка.
З 13 лютого в дитячому відділі Центральної бібліотеки міста Ладижина, до уваги читачів демонструється виставка - портрет «Всероссийский дедушка», яка приурочена до 245-річчя з дня народження І.А.Крилова.
За повідомленням Ладижинської міської ради.
17 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 498 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль