Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Виставка – портрет «Всероссийский дедушка» демонструється в Центральній бібліотеці міста Ладижина

Виставка – портрет «Всероссийский дедушка» демонструється в Центральній бібліотеці міста Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7212_kril.jpg
14 лютого – день народження видатного російського байкаря Івана Крилова.
Байка принесла Крилову всенародну любов і славу. Здавна видатного російського байкаря ХІХ століття називали «Дідусем Криловим».
За своє життя він написав близько 200 байок, видав дев’ять збірників у Росії. Байки Івана Крилова були переведені на багато мов миру.
Побував Крилов і в Україні. Він захоплювався українськіми пейзажами, народними піснями, історією козацтва.
Ще при житті байкаря його творчість високо оцінили такі виданті митці, як Тарас Шевченко, Е.Гребінка.
З 13 лютого в дитячому відділі Центральної бібліотеки міста Ладижина, до уваги читачів демонструється виставка - портрет «Всероссийский дедушка», яка приурочена до 245-річчя з дня народження І.А.Крилова.
За повідомленням Ладижинської міської ради.
17 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 435 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль