Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы Вінничанину світить 6 років позбавлення волі за поїздку в автобусі

Вінничанину світить 6 років позбавлення волі за поїздку в автобусі

Як ми вже повідомляли, 22 січня на Грушевського затримано відомого ладижинського активіста 72-річного Миколу Пасічника.

Активістам громадської організації «Ладижинська громадська рада» Андрію Скакодубу та Віталію Сутику вдалось прорватись через кордон міліціянтів, що охороняють палату та поспілкуватись з самим Миколою Даниловичем в результаті чого було записано невелике відеосвідчення, як саме розгортались події з затриманням та арештом.

Але під час відвідин пана Миколи стався ще один випадок. Депутат Ладижинської міської ради Віталій Сутик в палаті 310 зустрів свого рідного племінника Богдана Сутика з яким не бачився більше 10 років.
Богдан Сутик родом з села Хмарівка Бершадського району, але проживає сьогодні в Донецьку.

Богдан нам пояснив, що він приїхав в гості до дядька під Київ та вирішив провідати Майдан.

Але автобус в дорозі було зупинено працівниками ДАЇ, після чого всіх, хто там знаходився працівники Беркуту витягнули на вулицю і жорстоко побили. Богдан від нанесених ударів втратив свідомість, після того як прийшов до тями, він дізнався, що його затримали за організацію масових заворушень.

На сьогодні Богдан Сутик має поламану ногу, забійні рани голови та тулуба і знаходиться в лікарні швидкої допомоги в Києві.

Крім Богдана також затримали водія автобуса та інших пасажирів. Всім дали по два місяці арешту та покарання від 3 до 6 років.

Правоохоронці рахують, що затриманий бус має відношення до автомайданівців.
Крім Богдана в палаті 310 знаходилось ще 3 осіб, які були затримані при схожій ситуації тільки за те, що були не в тому місці і не в той час.

Пропонуємо вам відеосвідчення тих, кого влада рахує екстремістами.

Як нам стало відомо, жителі села Хмарівка збирають підписи, щоб їх односельчанина відпустили.

28 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1992 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль