Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Викладачі Ладижинського коледжу взяли участь у семінарі «Перспектива дистанційної освіти»

Викладачі Ладижинського коледжу взяли участь у семінарі «Перспектива дистанційної освіти»

Викладачі Ладижинського коледжу ВНАУ Кушнір H.A., Асауленко Л.М., Нагачевська С.М., Прокопенко H.A., Величко Т.Г. взяли участь в роботі науково-практичного семінару «Перспектива дистанційної освіти», що відбувся на базі Європейського університету в місті Києві.
Про це повідомляється на сайті Ладижинського коледжу ВНАУ.
На семінарі, який відбувся 18 грудня, розглядались стан, перспективи, нормативно-правове поле дистанційного навчання; технології, моделі, методи; досвід вищих навчальних закладів України.
Своїм досвідом ділилися професори Європейського університету, Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, НПУ ім..М.Драгоманова, Хмельницького національного університету, Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НМК ІПО НТУУ, Інституту інформаційних технологій та засобів навчання Національної академії педагогічних наук України.

Під дистанційним навчанням розуміється індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників навчального процесу у спеціалізованому середовищі, яке функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.
Метою дистанційного навчання є надання освітніх послуг шляхом застосування у навчанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій за певними освітніми або освітньо-кваліфікаційними рівнями відповідно до державних стандартів освіти; за програмами підготовки громадян до вступу у навчальні заклади, підготовки іноземців та підвищення кваліфікації працівників.
Дистанційне навчання може бути застосоване у:
- загальноосвітніх навчальних закладах;
- професійно-технічних навчальних закладах;
- вищих навчальних закладах;
- закладах післядипломної освіти або структурних підрозділах вищих навчальних закладів, наукових і освітньо-наукових установах, що здійснюють післядипломну освіту.
24 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 414 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль