Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Спорт Відповідь ладижинських спортсменів самообороні міста

Відповідь ладижинських спортсменів самообороні міста

Як вже повідомлялося, в Ладижині стався конфлікт між самообороною та спортсменами. Непорозуміння виникло через статтю надруковану в одному з місцевих тижневиків. У листі штаб Народної самооборони закидав спортсменам пасивність, невизначеність їхньої позиції у важкий для країни час.
Ладижинські спортсмени вважають, що зробили для підняття іміджу міста та України більше, ніж деякі самооборонівці. Тому, вони написали лист-відповідь, який надрукувала газета «Нове місто».
«Редакція «ЛГ» своєю статтею в минулому номері обурила всю спортивну громадськість міста, вносячи агресію та розлад, сіючи ворожнечу в громаді Ладижина у цей не простий для країни час..» - йдеться у листі.
За словами авторів листа, вони справно виконують свої професійні обов’язки, а їх вихованці, які зараз несуть свій військових обов’язок, не зраджують військовій присязі України.
Крім того, спортсмени Ладижина виступають за місто, за Вінничину та Україну, прославляючи Ладижин гідними справами.
«…Тільки за 2014 рік за відсутності бюджетного фінансування у зв’язку із затримкою коштів державним казначейством спортсменами та тренерами міста здобуто: 3 медалі на чемпіонаті Європи в Іспанії, 7 медалей на відкритому Кубку Швейцарії, 13 золотих, 10 срібних та 12 бронзових медалей на чемпіонатах та Кубках України.
Також наші спортсмени за цей період були учасниками чемпіонату світу в Анталії (Турція), чемпіонату світу в Москві (Росія), чемпіонату Європи в Белграді (Сербія)…»
Щодо зустрічі Олександра Жаруна з представниками самооборони, яка відбулася 29 червня, в листі зазначається: «…Олександр Жарун з’явився на зустріч і повів себе виважено, висловивши своє бачення реальностей сьогодення.
Щодо погроз люстрації. Спортсмени міста цього не бояться. Крім того, ще немає закону про люстрацію…».
Закидають звинувачення місцеві спортсмени і «Ладижинській газеті»: «…Це видання переслідує тільки комерційні і амбітні цілі, пропагуючи агресію в громаді…»
А членам самооборони в листі пропонується зайнятися дієвими справами: «…А вам члени Ладижинської самооборони – варто зайнятися дієвою справою, скориставшись Законом «Про національну гвардію України» та стати її часткою…».
А взагалі, спортсмени Ладижина виступають за мир, злагоду у любимому Ладижині.
Колективний лист підписали: голова колегії з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради С.Стоян. Члени колегії: П.Білоус, О.Жарун, О.Мрих, М.Ковальчук, С.Брушницький, В.Зашейко та ше 50 підписів спортсменів міста.
До речі, за попередніми даними, ладижинські спортсмени спільно з Народною самообороню міста Ладижина візьмуть участь у патріотичній акції.
0813_dscn2456.jpg (120.85 Kb)6221_dscn2458.jpg (108.79 Kb)5434_dscn2459.jpg (124.72 Kb)
4 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 816 Коментарів: 1
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 4.07.2014 - 19:33
Безумовно спортсмени повині бути патріотами...Вважаю , що самооборона "по своему" мае рацію. Ми повинні еднатися для досягнення одніеї мети - жити в вільній і незалежній країні.Наші діти і внуки повинні бути кращими за нас.Самооборонівці - це ті люди які за покликом душі займаються розбудовою громадської свідомості... Але не можна за один день перебудувати свідомість...Це треба пережити і переосмислити . Ще не один рік пройде , щоб ця свідомість з материнським молоком впитувалась в душі українців.В патриотизм не можна "затягнути" насильно...Це як совість - або вона е або її не мае! На міст через Буг прийдуть свідомі люди. І все в нас буде добре ! СЛАВА УКРАЇНІ !

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль