Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Координаційна рада "Ладижинського Майдану" провела перше засідання

Координаційна рада "Ладижинського Майдану" провела перше засідання

В четвер 13 лютого відбулось перше засідання координаційної ради громадської організації «Ладижинський Майдан».

Небайдужі активісти нашого міста, не збираються стояти осторонь тих подій, що відбуваються в нашій державі. Вони вірять - наша задача, бути разом з українським народом, що повстав проти режиму Януковича.

Приємною несподіванкою для присутніх, став візит всіма знаного і поважаємого Миколи Пасічника, який після лікування повернувся із Києва додому. Наразі Микола Данилович перебуває під домашнім арештом і не має права виходити поза межи квартири з 19-ї до 7.30 ранку. З цієї причини йому потрібно було поспішати додому. Але всі з цікавістю вислухали його розповідь про криваві події у Києві та історію його ув’язнення.

- Я розчулений тим що я побачив багато молоді відданій нашій державній українській справі. Тепер я вірю, що наша перемога незагорами. Народилось покоління молодих відданих Україні людей, які готові захищати нашу державу, -розказав пан Микола.
Як розказав Микола Данилович, поїхавши до Києва відзначити українське свято День Соборності, попав «під роздачу». Його схопили беркута і кинули в автозак. Там у нього забрали речі, телефон, зняли кожух. Результатом спілкування з так званими правоохоронцями, стало струс мозку, розсічені губи і травмоване плече.
- До речі медичну допомогу, мені надали вже після другого суду, - зазначив Микола Пасічник.
Але, не зламали нашого героя. Він такий же бадьорий і сповнений оптимізму.
Громадськість, зі свого боку, буде слідкувати за подальшим розвитком подій і всіляко підтримувати нашого, тепер уже відомого на всю Україну, земляка.

Микола Пасічник поповнив ряди "Ладижинського Майдану".

Продовжив розмову Юрій Нагорний. Він запропонував присутнім обговорити новини і наступні кроки подальших дій. Він також нагадав, що зібрання ГО «Ладижинський Майдан» відбуваються щопонеділка, на головній площі міста.
Наразі, організація ще офіційно не зареєстрована, але Андрій Скакодуб займається вивченням та оформленням потрібних документів, тому найближчим часом новостворена ГО буде зареєстрована, як того вимагає Закон.

Одним з нагальних питань залишається питання необхідності створення загонів самооборони, що створюються по всій Україні на сьогодні на підставі рішення Народного віче.
Як зазначив Андрій Скакодуб:
- Ми можемо, згідно закону, створити загін самооборони і працювати в правовому полі. Ті керівники, що закликають людей створювати подібні загони без юридичного статусу, фактично наражають людей на кримінальну відповідальність за ст. 260 Кримінального кодексу України. Ми можемо створити громадське формування, зареєструвати його та працювати в правовому полі. До речі в місті вже є громадське формування "Дружина", яке лояльне до влади, чому б не створити ще одне, яке буде працювати на громаду міста, а не на владу.
Після обговорення цього питання було вирішенго провести установчі збори громадського формування та зареєструвати це утворення у встановленому Законом порядку.

Також на обговорення було винесено організаційне питання - створення тимчасового виконкому в якому має бути сім секторів:
1. Організаційний
2. Сектор безпеки
3. Масові заходи
4. Сектор допомоги Майдану
5. Правовий сектор
6. Інформаційний сектор
7. Бюджетний сектор
Координаційна рада погодила напрямки, які буде виконувати виконавчий орган координаційної ради.
Крім вирішення організаційних питань, присутні висловилися в готовності допомагати Майдану та доносити до людей правдиву інформацію, щодо політичної обстановки країни.
Крім того, координаційна рада закликає всіх жителів міста,хто підтримує Майдан в Києві та зміни в Україні, долучатись до новоствореного громадського об*єднання.
0443_img_0029.jpg (53. Kb)7623_img_0026.jpg (67.34 Kb)2750_img_0031.jpg (72.04 Kb)64_img_0030.jpg (68.98 Kb)0973_img_0032.jpg (66.15 Kb)8595_img_0035.jpg (87.54 Kb)3018_img_0036.jpg (89.21 Kb)0265_img_0041.jpg (67.21 Kb)9395_img_0039.jpg (65.36 Kb)73_img_00.jpg (70.85 Kb)44_img_0044.jpg (64 Kb)1839_img_0050.jpg (72.88 Kb)5665_img_0053.jpg (51.39 Kb)
15 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 663 Коментарів: 1
Написав: Настя 17.02.2014 - 04:40
Так держать, ребята! Винница с вами!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль