Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Координаційна рада "Ладижинського Майдану" провела перше засідання

Координаційна рада "Ладижинського Майдану" провела перше засідання

В четвер 13 лютого відбулось перше засідання координаційної ради громадської організації «Ладижинський Майдан».

Небайдужі активісти нашого міста, не збираються стояти осторонь тих подій, що відбуваються в нашій державі. Вони вірять - наша задача, бути разом з українським народом, що повстав проти режиму Януковича.

Приємною несподіванкою для присутніх, став візит всіма знаного і поважаємого Миколи Пасічника, який після лікування повернувся із Києва додому. Наразі Микола Данилович перебуває під домашнім арештом і не має права виходити поза межи квартири з 19-ї до 7.30 ранку. З цієї причини йому потрібно було поспішати додому. Але всі з цікавістю вислухали його розповідь про криваві події у Києві та історію його ув’язнення.

- Я розчулений тим що я побачив багато молоді відданій нашій державній українській справі. Тепер я вірю, що наша перемога незагорами. Народилось покоління молодих відданих Україні людей, які готові захищати нашу державу, -розказав пан Микола.
Як розказав Микола Данилович, поїхавши до Києва відзначити українське свято День Соборності, попав «під роздачу». Його схопили беркута і кинули в автозак. Там у нього забрали речі, телефон, зняли кожух. Результатом спілкування з так званими правоохоронцями, стало струс мозку, розсічені губи і травмоване плече.
- До речі медичну допомогу, мені надали вже після другого суду, - зазначив Микола Пасічник.
Але, не зламали нашого героя. Він такий же бадьорий і сповнений оптимізму.
Громадськість, зі свого боку, буде слідкувати за подальшим розвитком подій і всіляко підтримувати нашого, тепер уже відомого на всю Україну, земляка.

Микола Пасічник поповнив ряди "Ладижинського Майдану".

Продовжив розмову Юрій Нагорний. Він запропонував присутнім обговорити новини і наступні кроки подальших дій. Він також нагадав, що зібрання ГО «Ладижинський Майдан» відбуваються щопонеділка, на головній площі міста.
Наразі, організація ще офіційно не зареєстрована, але Андрій Скакодуб займається вивченням та оформленням потрібних документів, тому найближчим часом новостворена ГО буде зареєстрована, як того вимагає Закон.

Одним з нагальних питань залишається питання необхідності створення загонів самооборони, що створюються по всій Україні на сьогодні на підставі рішення Народного віче.
Як зазначив Андрій Скакодуб:
- Ми можемо, згідно закону, створити загін самооборони і працювати в правовому полі. Ті керівники, що закликають людей створювати подібні загони без юридичного статусу, фактично наражають людей на кримінальну відповідальність за ст. 260 Кримінального кодексу України. Ми можемо створити громадське формування, зареєструвати його та працювати в правовому полі. До речі в місті вже є громадське формування "Дружина", яке лояльне до влади, чому б не створити ще одне, яке буде працювати на громаду міста, а не на владу.
Після обговорення цього питання було вирішенго провести установчі збори громадського формування та зареєструвати це утворення у встановленому Законом порядку.

Також на обговорення було винесено організаційне питання - створення тимчасового виконкому в якому має бути сім секторів:
1. Організаційний
2. Сектор безпеки
3. Масові заходи
4. Сектор допомоги Майдану
5. Правовий сектор
6. Інформаційний сектор
7. Бюджетний сектор
Координаційна рада погодила напрямки, які буде виконувати виконавчий орган координаційної ради.
Крім вирішення організаційних питань, присутні висловилися в готовності допомагати Майдану та доносити до людей правдиву інформацію, щодо політичної обстановки країни.
Крім того, координаційна рада закликає всіх жителів міста,хто підтримує Майдан в Києві та зміни в Україні, долучатись до новоствореного громадського об*єднання.
0443_img_0029.jpg (53. Kb)7623_img_0026.jpg (67.34 Kb)2750_img_0031.jpg (72.04 Kb)64_img_0030.jpg (68.98 Kb)0973_img_0032.jpg (66.15 Kb)8595_img_0035.jpg (87.54 Kb)3018_img_0036.jpg (89.21 Kb)0265_img_0041.jpg (67.21 Kb)9395_img_0039.jpg (65.36 Kb)73_img_00.jpg (70.85 Kb)44_img_0044.jpg (64 Kb)1839_img_0050.jpg (72.88 Kb)5665_img_0053.jpg (51.39 Kb)
15 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 732 Коментарів: 1
Написав: Настя 17.02.2014 - 04:40
Так держать, ребята! Винница с вами!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль