Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада «Великолепная семерка» розпочне боротьбу з несумлінними платниками податків міста Ладижина

«Великолепная семерка» розпочне боротьбу з несумлінними платниками податків міста Ладижина

Існування традиції платити заробітну плату «в конвертах», ніхто не стане заперечувати. Уряд наполегливо, вже не перший рік, намагається побороти це явище розробляючи різноманітні законопроекти.
Так, дуже цікаву думку висловив міністр доходів та зборів Олександр Клименко:
Потрібно рубати проблему при корені, – вважає міністр доходів та зборів Олександр Клименко, – Саме тому ми маємо намір заборонити виготовлення та збут конвертів. Тим більше, що зараз і так майже ніхто не користується конвертами за призначенням. А паперові листи легко можна замінити з допомогою SMS чи електронної пошти.”
Влада Ладижина, також бореться за поповнення міського бюджету шляхом протидії виплати заробітної плати найманим працівникам “ в конвертах”.
У січні місяці виконком планує затвердити новий склад міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
На боротьбу з несумлінними платниками податків вийдуть найкращі представники влади.

Склад
міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати
та зайнятості населення


Ткачук Олександр Миколайович – заступник міського голови, керівник робочої групи

Таранюк Тамара Іванівна – начальник відділу з питань захисту прав споживачів та торгівлі міської ради, заступник керівника робочої групи

Неборячок Ганна Євгеніївна – заступник начальника управління-начальник
відділу управління праці та соціального
захисту населення, секретар робочої групи

Грабовенко Сергій Дмитрович - головний державний ревізор-інспектор Бершадської ОДПІ (за згодою)
Данилюк Сергій Миколайович – головний державний ревізор-інспектор
Ладижинського відділення Бершадської ОДПІ, (за згодою)

Колотило Марія Віталіївна – директор міського центра зайнятості (за згодою)

Лаврук Олександр Васильович – начальник сектору дільничних інспекторів міліції Ладижинського МВ, старший лейтенант міліції (за згодою)

9 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 674 Коментарів: 1
Написав: Петро 12.01.2014 - 12:43
Це ще один кирпичик в Фундамент корупції.Замість того щоб як всьому цивилізованому світі узаконити справедливі податки в нас плодять корупцію.Ця комісія не відреагує на те що чиновники різних рівнів при з\п 4-6 тис. грн. будують маєтки вартістю сотні тис. дол. та їздять на іномарках такої ж вартості. Десятки і сотні таких комісій не змінять ситуацію в країні, коли деякі спортсмени, артисти,депутати "важко" попрацювавши 3-4 роки стають міліонерами і те що невеличка частина сустільства володіє 90% багатства країни.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль