Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада «Великолепная семерка» розпочне боротьбу з несумлінними платниками податків міста Ладижина

«Великолепная семерка» розпочне боротьбу з несумлінними платниками податків міста Ладижина

Існування традиції платити заробітну плату «в конвертах», ніхто не стане заперечувати. Уряд наполегливо, вже не перший рік, намагається побороти це явище розробляючи різноманітні законопроекти.
Так, дуже цікаву думку висловив міністр доходів та зборів Олександр Клименко:
Потрібно рубати проблему при корені, – вважає міністр доходів та зборів Олександр Клименко, – Саме тому ми маємо намір заборонити виготовлення та збут конвертів. Тим більше, що зараз і так майже ніхто не користується конвертами за призначенням. А паперові листи легко можна замінити з допомогою SMS чи електронної пошти.”
Влада Ладижина, також бореться за поповнення міського бюджету шляхом протидії виплати заробітної плати найманим працівникам “ в конвертах”.
У січні місяці виконком планує затвердити новий склад міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
На боротьбу з несумлінними платниками податків вийдуть найкращі представники влади.

Склад
міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати
та зайнятості населення


Ткачук Олександр Миколайович – заступник міського голови, керівник робочої групи

Таранюк Тамара Іванівна – начальник відділу з питань захисту прав споживачів та торгівлі міської ради, заступник керівника робочої групи

Неборячок Ганна Євгеніївна – заступник начальника управління-начальник
відділу управління праці та соціального
захисту населення, секретар робочої групи

Грабовенко Сергій Дмитрович - головний державний ревізор-інспектор Бершадської ОДПІ (за згодою)
Данилюк Сергій Миколайович – головний державний ревізор-інспектор
Ладижинського відділення Бершадської ОДПІ, (за згодою)

Колотило Марія Віталіївна – директор міського центра зайнятості (за згодою)

Лаврук Олександр Васильович – начальник сектору дільничних інспекторів міліції Ладижинського МВ, старший лейтенант міліції (за згодою)

9 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 758 Коментарів: 1
Написав: Петро 12.01.2014 - 12:43
Це ще один кирпичик в Фундамент корупції.Замість того щоб як всьому цивилізованому світі узаконити справедливі податки в нас плодять корупцію.Ця комісія не відреагує на те що чиновники різних рівнів при з\п 4-6 тис. грн. будують маєтки вартістю сотні тис. дол. та їздять на іномарках такої ж вартості. Десятки і сотні таких комісій не змінять ситуацію в країні, коли деякі спортсмени, артисти,депутати "важко" попрацювавши 3-4 роки стають міліонерами і те що невеличка частина сустільства володіє 90% багатства країни.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль