Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Валерій Коломєйцев закликає ладижинців економити світло

Валерій Коломєйцев закликає ладижинців економити світло

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0407_svet.jpg
Населення України може очікувати на відключення світла як це було в 90-х у зв'язку з виникненням дефіциту потужностей в об'єднаній енергосистемі України.
Але, у ладижинців є можливість уникнути відключення світла, пише газета «Нове місто».
Зокрема, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев закликає містян економити електроенергію.
- Для того, щоб уникнути аварійного відключення електропостачання, прошу мешканців міста, підприємства, підприємців та всіх, хто споживає електроенергію, вживати відповідні заходи щодо максимального обмеження використання електроенергії в години пікових навантажень: із 8.00 до 10.00 та з 19.00 до 22.00, - зазначає мер Ладижина.
26 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 599 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль