Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Валерій Коломєйцев закликає ладижинців економити світло

Валерій Коломєйцев закликає ладижинців економити світло

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0407_svet.jpg
Населення України може очікувати на відключення світла як це було в 90-х у зв'язку з виникненням дефіциту потужностей в об'єднаній енергосистемі України.
Але, у ладижинців є можливість уникнути відключення світла, пише газета «Нове місто».
Зокрема, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев закликає містян економити електроенергію.
- Для того, щоб уникнути аварійного відключення електропостачання, прошу мешканців міста, підприємства, підприємців та всіх, хто споживає електроенергію, вживати відповідні заходи щодо максимального обмеження використання електроенергії в години пікових навантажень: із 8.00 до 10.00 та з 19.00 до 22.00, - зазначає мер Ладижина.
26 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 485 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль