Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы В житло засновника профспілки Нашої Ряби проникли невідомі. Шукали списки членів профспілки?

В житло засновника профспілки Нашої Ряби проникли невідомі. Шукали списки членів профспілки?

Як повідомив нам Олександр Чайковський, який був одним із засновників профспілкової організації Вінницької птахофабрики, в його житло в час, коли він був відсутній, проникли невідомі.

Нагадаємо, що Олександра Чайковського звільнили з переробного комплексу Вінницької птахофабрики відразу після того, як адміністрації стало відомо, що на підприємстві створена профспілка

В понеділок 28 квітня він поїхав на переробний комплекс з метою роз’яснення та надання інформації про діяльність незалежної профспілки, про переваги існування на підприємстві цієї організації.

Олександр Володимирович був відсутній всього кілька годин і саме в цей період до нього додому завітали непрохані гості. які відкрили вхідні двері житлового будинку та здійснили обшук.

Син Олександра Чайковського в цей час був вдома ще спав, тому можливо його присутність налякала злочинців.

На місце злочину виїхала оперативна група Ладижинського міського відділу міліції, а також були присутні кореспонденти нашого ресурсу. З*ясувалось, що з будинку нічого не пропало, ні гроші, ні ноутбук, ні інше майно, тому злочинці шукали щось інше.

Пан Олександр припускає, що до проникнення в будинок можуть бути причетні працівники його колишнього роботодавця, яких цікавила трудова книжка та списки членів профспілкової організації.

Нагадаємо, що Олександра Чайковського звільнили сьомим квітня за прогули 8-го та 9-го квітня, тому трудовий спір про поновлення на роботі має розглянути Ладижинський міський суд Вінницької області. Трудова книжка за словами пана Олександра є головним доказом, який підтверджує незаконність його звільнення.

0454_img_05.jpg (81.34 Kb)4599_img_0558.jpg (83.67 Kb)44_img_0559.jpg (86.73 Kb)
3 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 862 Коментарів: 14
aleksandr
Написав: aleksandr 4.05.2014 - 02:10
НАС НЕ ЗАЛЯКАТИ. . .
Написав: xaxaxa 4.05.2014 - 17:16
ЦИТАТА ІЗ МАТЕРІАЛУ: ...Олександра Чайковського звільнили з переробного комплексу Вінницької птахофабрики відразу після того, як адміністрації стало відомо, що на підприємстві створена птахофабрика. А ТЕПЕР ЦИТУЮ ЦАРЬОВА - ШТО?
Написав: Стас 4.05.2014 - 17:29
Написав: True 4.05.2014 - 17:53
бгага )))само то хоть поняли что написали ?
Написав: антифашист 4.05.2014 - 18:35
По ходу.колишній урка не привик працювати. А шукати списки членів в його хатині? Реально.пацани на приколі. На рябу зашморгом тягнуть? Не хочеш.не йди працювати туди. У центрі зайнятості еуча місць на роблту влаштуватись.
Написав: Стас 4.05.2014 - 19:13
А це правда що цей Чайковський відсидів 20 років за різні тяжкі злочини? Якщо так, то чи не багато уваги рецидивісту? І автори сайту знаючи про це з ним це співпрацюють? Мда, заради хвилиного піару готові породичатися з криміналітетом. А потів дивуємося що на сході країни серед сепаратистів 99% криміналітета.
Якщо це брехня, то чому не подали позов на директора філії Лещенка за наклеп? Питань більше ніж відповідей. Але ответа не дождаться.
Написав: Володя 4.05.2014 - 19:40
Голова профкома нашейрябы действительно сидел.
Сидел за то , что в молодости дал по зубам зарвавшемуся мусору.
Написав: True 4.05.2014 - 19:42
и еще за махинации, и общий срок одсидки больше 20 лет.
Написав: False 4.05.2014 - 19:58
True, ти якось вже оприділись а то пишиш 30 роуків, потім 20.
Написав: True 4.05.2014 - 20:19
False,
хотите точную цифру? можете поинтересоваться лично у Александра.
Написав: Olga 6.05.2014 - 14:54
История показывает :если человек сидел, это еще не показатель, что он плохой человек. Те , кто очень остро реагируют на любые несправедливые выходки людей при чинах, всегда остаются крайними.Они в "обществе" не всегда угодны. Больше бы борцов за справедливость, тогда настоящим бандитам и подлым чиновникам не место было бы в нашем обществе.
Написав: Стас 6.05.2014 - 16:33
Olga, історія показую все до навпаки. Якщо людина сиділа з таким букетом злочинів, то це не то що загублена людина для суспільства, це особливо небезпечний рецедивіст. Система покарань Радянського Союзу та незалежної України не сприяли вихованню засуджених. Навіть навпаки, виховували ще більш небезпечних осіб. Яскрави приклад з яником, хоча в нього не такий яскравий букет подвигів. Оля, ти б запросила до себе до хати людину яка 20 років відсиділа за грабежі, розбої, погрози вбивства і т.д.???
Написав: антифашист 6.05.2014 - 16:53
[b]Стас[респект. А оля пригласит не зэка а-васю юрченка. Она из симпатии к гему и столбы васей обклеила. Оль.а может профзэка в штаю к васе? Или на встречи с собой водить? Наколочками народ привлекать.а то не идут на встоечи люди. Какие то затурканные.
Написав: ZORO 2 7.05.2014 - 11:53
"Ч" ГОТОВИТЬ ПОЗОВ ДО СУДУ НА "ПАНА" ЛЕЩЕНКА ЗА НИЗКУ ПУБЛ1ЙАЦ1Й В ЗМ1. НЕ ЗМОЖЕ РЯБА ВС1 СУДИ КУПИТИ . . . НЕ ЗАБУВАЙТЕ МАЙДАН ЩЕ СТО1ТЬ !!! БАНДЮКОВИЧ НА ТАНКУ НЕ ПРИ1ДЕ !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль