Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В залі Ладижинської музичної школи відбувся Звітний концерт струнно – вокального відділу

В залі Ладижинської музичної школи відбувся Звітний концерт струнно – вокального відділу

27 грудня цього року, в залі Ладижинської музичної школи відбувся Звітний концерт струнно – вокального відділу. Яскраві та святкові номери підготували учні – солісти, ансамблі, хори та викладачі відділу.
В концерті взяли участь такі виконавці:
o Вокальний ансамбль «Консонанс» - керівник Смірнова М.М., концертмейстер Подолян О.П.
o Струнно – вокальний ансамбль – керівники Кускова С.П., Плат Л.А., концертмейстер Дубова А.В.
o Вокальний ансамбль – керівник Плат Л.А., концертмейстер Дубова А.В.
o Хор старших класів – керівник Мезеніна І.В.,концертмейстер Гнасько М.О.
o Хор середніх класів – керівник Смірнова М.М.. концертмейстер Подолян О.П.
o Ансамблі скрипалів (молодші та середні класи) – керівник Кускова С.П., концертмейстер Дубова А.В.
o Ансамбль скрипалів та гітаристів – керівники Кускова С.П. та Солдатова М.В.
o Фольклорний ансамбль - керівник Бородавка Л.І.
Солісти:
o Лобачова Софія (викладач Кускова С.П.)
o Бондар Катя ( викладач Горбова О.В.)
o Раситюк Марина (викладач Русанова О.І.)
o Яроменко Тоня (викладач Смірнова М.М.)
o Осінська Тетяна (викладач Смірнова М.М.)
o Маліновська Вероніка (викладач Мезеніна І.В.)
o Кальніченко Даша (викладач Мезеніна І.В.)
o Недзельська Даша (викладач Плат Л.А.)
Зал школи був переповнений батьками, гостями та учнями, які оплесками вітали всіх виконавців.

Джерело інформації: сайт Ладижинської міської ради
30 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 697 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль