Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада В Верховну раду України направили подання про призначення виборів міського голови

В Верховну раду України направили подання про призначення виборів міського голови

Секретар міської ради Людмила Бучко направила подання про призначення позачергових виборів міського голови міста Ладижин в Верховну Раду України.

Активісти громадської організації «Ладижинська громадська рада» сьогодні завітали до секретаря міської ради Людмили Бучко, щоб з’ясувати коло питань, які цікавлять громадськість, адже вчора в місті почали розповсюджуватись чутки, що Людмила Бучко взяла лікарняний, а подання до Верховної Ради України не направлено.

Наш ресурс має фото подання та копію поштової квитанції, яка підтверджує, що подання було надіслано адресату, тому ця чутка не підтверджена.

Також чуткою і не більше виявилась інформація про лікарняний секретаря міської ради. Людмила Бучко виконує свої обов’язки, як того вимагає законодавство.

То ж найближчим часом будемо чекати постанови Верховної Ради України про призначення позачергових виборів міського голови міста Ладижин.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5039_dsc01086.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1529_dsc01082.jpg
5 березень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 650 Коментарів: 1
Написав: yбий у сoбi мoскаля 5.03.2014 - 22:01
Олександра Музичко в мери нашого міста! Нам потрібен сильний чоловік і справжній патріот! «Правий сектор» ми чекаємо Вас!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль