Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Интервью В Ладижинському ТМО відкрили оновлені клінічну лабораторію та жіночу консультацію

В Ладижинському ТМО відкрили оновлені клінічну лабораторію та жіночу консультацію

В Ладижинському ТМО відкрили оновлені клінічну лабораторію та жіночу консультацію. Це стало можливим за фінансової підтримки компанії ДТЕК.
Саме ДТЕК виділила кошти на капітальний ремонт клінічної лабораторії, яка знаходиться у цокольному приміщенні лікарні, а також на створення жіночої консультації, яка зайняла частину гінекологічного відділення та розташувалася на 2-му поверсі ТМО.
Про це повідомляє газета «Нове місто» №53.
На відкриття прибули міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев, керівник департаменту з сервісів ЛТЕС ДТЕК Богдан Михайлішин, директор АМЕР Ладижина Михайло Багнюк.
- Це дуже важлива для всіх ладижинців подія, - зазначив міський голова Валерій Коломєйцев, оглянувши відремонтовану лабораторію. – Якщо ви пам’ятаєте, були різні проекти, навіть будівництво лабораторії на вулиці. Але завдяки фінансовій підтримці ДТЕК ми змогли відремонтувати приміщення, щоб ладижинці отримували якісні медичні послуги.
Валерій Коломєйцев наголосив на тому, що ЛТЕС працює у місті вже давно. І за цих 40 років були різні періоди.
- Спочатку підприємство стабільно розвивалося, були можливості робити дороги до Басаличівки, допомагати лікарні, - зазначив міський голова Ладижина. – Потім ситуація змінилася. Настав період, коли не було можливості допомагати громаді міста, адже підприємство ледь-ледь вирішувало власні проблеми.
На щастя, часи змінилися. У місто прийшов новий інвестор – компанія ДТЕК. І ми одразу відчули покращення. Тільки в 2013 році на лікарню було спрямовано через АМЕР 1,5 млн. грн.
З них на закупівлю обладнання для лабораторії та ремонт приміщень лікарні – 660 тис. грн..

Невдовзі запрацює проект «Телемедицина».
Мер побажав колективу лабораторії довіри від пацієнтів та точних аналізів.
- Ми вдячні керівництву ДТЕК за фінансову допомогу, а також АМЕР м. Ладижина, працівники якої акумулюють пропозиції від людей та доносять їх до керівництва ДТЕК, - сказав наостанок В.Коломєйцев.
У свою чергу директор ЛТМО Дмитро Альчук подякував за такий приємний подарунок до свята.
- Для персоналу лабораторії були створені автоматизовані робочі місця. Окрім цього, нове, сучасне обладнання дозволяє швидше отримати якісні результати аналізів, - зазначив він.
Начмед Віталій Косенко у якості лікаря-гінеколога висловив свою думку стосовно позитивних змін, які відбулися у жіночій консультації.
- Тепер вона розташовується в окремому крилі нашої лікарні, що забезпечує конфіденційність та відстороненість від загального потоку хворих, - каже пан Віталій. – Це зробить відвідування лікаря для жінок більш комфортним.
Окрім цього, у вивільнених кабінетах на першому поверсі після ремонту розташується кардіолог, ендокринолог та алерголог.
- На нашу думку, кабінет кардіолога має бути ближчим до «швидкої» та реанімації, зазначив В.Косенко. - Також на перший поверх для зручності людей ми перевели офтальмолога та травматолога.
Наостанок, міський голова Ладижина пообіцяв у наступному році зробити ремонт і в решті підвальних приміщень лікарні, а також придбати телевізор для жіночої консультації. Його планують розмістити в коридорі та демонструвати пацієнткам, які сидять у черзі, тематичні відеофільми.
26 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 785 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль