Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижинському коледжі ВНАУ відзначили День вчителя

В Ладижинському коледжі ВНАУ відзначили День вчителя

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3337_teh4.jpg
Всесвітній день вчителя святкують не лише учителі шкіл, а й викладачі вищих навчальних закладів, працівники сфери освіти і всі, хто вважає себе причетним до навчання молодого покоління.
В цей прекрасний день слова привітань і найкращих побажань лунали на адресу викладацького складу Ладижинського коледжу ВНАУ.
Директор коледжу Кифоренко Олег Борисович привітав педагогічний колектив і студентство з професійним святом та закликав педагогів бути сердечними, толерантними і душевними, як писав видатний педагог Василь Сухомлинський: «Праця вчителя – це робота серця й нервів, щоденне й щогодинне докладання великих душевних сил». Олег Борисович побажав всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, життєвого оптимізму, родинного благополуччя та Божої опіки.
Студенти висловили подяку дорогим викладачам та запросили чудово провести час на святковому концерті.
Всі присутні отримали задоволення від свята, яке просто не могло залишити нікого байдужим. А особливо раділи викладачі, адже вони почували себе особливими в цей день. Їхні усмішки зігрівали душі студентів та дарували їм безцінне сонячне світло.

7 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 674 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль