Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижинському коледжі ВНАУ відзначили День вчителя

В Ладижинському коледжі ВНАУ відзначили День вчителя

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3337_teh4.jpg
Всесвітній день вчителя святкують не лише учителі шкіл, а й викладачі вищих навчальних закладів, працівники сфери освіти і всі, хто вважає себе причетним до навчання молодого покоління.
В цей прекрасний день слова привітань і найкращих побажань лунали на адресу викладацького складу Ладижинського коледжу ВНАУ.
Директор коледжу Кифоренко Олег Борисович привітав педагогічний колектив і студентство з професійним святом та закликав педагогів бути сердечними, толерантними і душевними, як писав видатний педагог Василь Сухомлинський: «Праця вчителя – це робота серця й нервів, щоденне й щогодинне докладання великих душевних сил». Олег Борисович побажав всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, життєвого оптимізму, родинного благополуччя та Божої опіки.
Студенти висловили подяку дорогим викладачам та запросили чудово провести час на святковому концерті.
Всі присутні отримали задоволення від свята, яке просто не могло залишити нікого байдужим. А особливо раділи викладачі, адже вони почували себе особливими в цей день. Їхні усмішки зігрівали душі студентів та дарували їм безцінне сонячне світло.

7 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 633 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль