Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Ладижинському коледжі ВНАУ працює «Віртуоз комунікативності»

В Ладижинському коледжі ВНАУ працює «Віртуоз комунікативності»

1 жовтня на базі Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу проходив регіональний тур конкурсу «Викладач року 2014» серед педагогів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України Вінницької області, повідомляє Ладижинський коледж ВНАУ.
Конкурс, організаторами якого виступив ДУ «НМЦ «Агроосвіта», проводився з метою стимулювання самовдосконалення викладачів закладів агарної освіти, виявлення та поширення їхнього кращого педагогічного досвіду.
У конкурсі взяли участь 7 навчальних закладів Вінницької області, які отримали перемогу у відбірковому турі.
Відповідальну місію визначення переможців регіонального туру конкурсу виконували 7 членів журі – заступники директорів з виховної роботи та завідувачі методичними кабінетами коледжів, на чолі з заступником завідувача навчально-методичним кабінетом педагогічних інновацій ДУ НМЦ «Агроосвіта» Ольховик Т.О.
Захищати честь Ладижинського коледжу ВНАУ, на регіональному конкурсі «Викладач року 2014», до Могилів-Подільського відправилася викладач української мови та літератури Кушнір Н.А.
На конкурсі вона представила свої методичні розробки та надбання презентувавши проект «Моя педагогічна ініціатива», а також продемонструвала власний педагогічний досвід та професійну і загальну ерудицію у вирішенні педагогічних ситуацій.
За результатами конкурсних випробувань Наталія Андріївна виборола почесне звання «Віртуоз комунікативності».
Адміністрація коледжу та весь педагогічний колектив щиро бажає Кушнір Наталії Андріївні міцного здоров’я, успіхів, творчої наснаги, тепла і затишку у рідній оселі, нових злетів на освітянській ниві.
02_virt.jpg (368.67 Kb)8980_virt3.jpg (261.69 Kb)6934_virt2.jpg (365.13 Kb)
5 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 759 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль