Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Ладижинському коледжі ВНАУ працює «Віртуоз комунікативності»

В Ладижинському коледжі ВНАУ працює «Віртуоз комунікативності»

1 жовтня на базі Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу проходив регіональний тур конкурсу «Викладач року 2014» серед педагогів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України Вінницької області, повідомляє Ладижинський коледж ВНАУ.
Конкурс, організаторами якого виступив ДУ «НМЦ «Агроосвіта», проводився з метою стимулювання самовдосконалення викладачів закладів агарної освіти, виявлення та поширення їхнього кращого педагогічного досвіду.
У конкурсі взяли участь 7 навчальних закладів Вінницької області, які отримали перемогу у відбірковому турі.
Відповідальну місію визначення переможців регіонального туру конкурсу виконували 7 членів журі – заступники директорів з виховної роботи та завідувачі методичними кабінетами коледжів, на чолі з заступником завідувача навчально-методичним кабінетом педагогічних інновацій ДУ НМЦ «Агроосвіта» Ольховик Т.О.
Захищати честь Ладижинського коледжу ВНАУ, на регіональному конкурсі «Викладач року 2014», до Могилів-Подільського відправилася викладач української мови та літератури Кушнір Н.А.
На конкурсі вона представила свої методичні розробки та надбання презентувавши проект «Моя педагогічна ініціатива», а також продемонструвала власний педагогічний досвід та професійну і загальну ерудицію у вирішенні педагогічних ситуацій.
За результатами конкурсних випробувань Наталія Андріївна виборола почесне звання «Віртуоз комунікативності».
Адміністрація коледжу та весь педагогічний колектив щиро бажає Кушнір Наталії Андріївні міцного здоров’я, успіхів, творчої наснаги, тепла і затишку у рідній оселі, нових злетів на освітянській ниві.
02_virt.jpg (368.67 Kb)8980_virt3.jpg (261.69 Kb)6934_virt2.jpg (365.13 Kb)
5 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 605 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль