Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Ладижинському коледжі відзначили 200-річчя Тараса Шевченка

В Ладижинському коледжі відзначили 200-річчя Тараса Шевченка

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6360_kol4.jpg
9 березня цього року, вся Україна відзначала 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. В містах і містечках, в селах і селищах проходили тематичні вечори та святкові концерти на честь вшанування величі таланту Великого Кобзаря.
Знають, вивчають та пропагують творчість величного сина українського народу і в Ладижинському коледжі ВНАУ.
З нагоди ювілейної дати в коледжі пройшла літературно-художня композиція “Свіча запалена від серця”.
Захід був підготовлений викладачами української мови та літератури Ладижинського коледжу ВНАУ Кушнір Н. А., Асауленко Л. М., Халамендик І. Л. разом із бібліотекою ПКВС “Прометей” (завідувач Копоть Г. В.).
Все в залі налаштовувало студенство на щире сприйняття поезій великого Кобзаря - і декорації сцени, і талант студентів – ведучих Войтенка Артура та Гласкової Олени, і живі статуї героїв творів Т.Г. Шевченка у виконанні студентів коледжу та драматична гра.
Українська пісня “Реве та стогне Дніпр широкий ” у виконанні народного хору стала лейтмотивом всієї композиції, вона виражала справжні патріотичні мотиви поезій Тараса Шевченка. Сторінки життя і творчості поета розкривались через його вірші, через інсценування його поем, через українські пісні у виконанні гурту «Джерело» та ансамблю «Колорит». У вірші Криничної Світлани «Сила Тарасових слів» відчувалась глибока подяка і шана, яку українці висловлюють безсмертному Кобзарю.
В цей день глядачі відчули справжній дух любові поета до рідного краю, до неньки України. З цікавістю та із затамованим подихом студенти спостерігали за всім, що відбувається на сцені та обдаровували виконавців щирими оплесками.
11 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 468 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль