Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Ладижинському коледжі відзначили 200-річчя Тараса Шевченка

В Ладижинському коледжі відзначили 200-річчя Тараса Шевченка

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6360_kol4.jpg
9 березня цього року, вся Україна відзначала 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. В містах і містечках, в селах і селищах проходили тематичні вечори та святкові концерти на честь вшанування величі таланту Великого Кобзаря.
Знають, вивчають та пропагують творчість величного сина українського народу і в Ладижинському коледжі ВНАУ.
З нагоди ювілейної дати в коледжі пройшла літературно-художня композиція “Свіча запалена від серця”.
Захід був підготовлений викладачами української мови та літератури Ладижинського коледжу ВНАУ Кушнір Н. А., Асауленко Л. М., Халамендик І. Л. разом із бібліотекою ПКВС “Прометей” (завідувач Копоть Г. В.).
Все в залі налаштовувало студенство на щире сприйняття поезій великого Кобзаря - і декорації сцени, і талант студентів – ведучих Войтенка Артура та Гласкової Олени, і живі статуї героїв творів Т.Г. Шевченка у виконанні студентів коледжу та драматична гра.
Українська пісня “Реве та стогне Дніпр широкий ” у виконанні народного хору стала лейтмотивом всієї композиції, вона виражала справжні патріотичні мотиви поезій Тараса Шевченка. Сторінки життя і творчості поета розкривались через його вірші, через інсценування його поем, через українські пісні у виконанні гурту «Джерело» та ансамблю «Колорит». У вірші Криничної Світлани «Сила Тарасових слів» відчувалась глибока подяка і шана, яку українці висловлюють безсмертному Кобзарю.
В цей день глядачі відчули справжній дух любові поета до рідного краю, до неньки України. З цікавістю та із затамованим подихом студенти спостерігали за всім, що відбувається на сцені та обдаровували виконавців щирими оплесками.
11 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 390 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль