Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижинському коледжі відкриють нову престижну спеціальність

В Ладижинському коледжі відкриють нову престижну спеціальність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6540_rjk1.jpg
З 5 по 7 лютого в Ладижинському коледжі працювала експертна комісія Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
До складу комісії увійшли:
- голова експертної комісії – Гострик Олексій Маркович - доцент кафедри економічної кібернетики Одеського національного економічного університету, кандидат економічних наук, доцент
- член експертної комісії – Лазаренко Любов Михайлівна - завідувач відділення економіки та інформаційної діяльності підприємства коледжу економіки і управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
Якщо рішення експертної комісії буде позитивним, то з нового навчального року у Ладижинському коледжі відкриється нова спеціальність - 5.03050201 «Інформаційна діяльність підприємства».
Про це повідомляється на сайті Ладижинського коледжу ВНАУ.
Отримавши таку спеціальність можна буде працювати на посаді техніка з планування, техніка-програміста, спеціаліста з корпоративного управління, спеціаліста з інформаційних технологій тощо.
19 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 523 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль