Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт В Ладижинському коледжі бухгалтери змагались з механізаторами

В Ладижинському коледжі бухгалтери змагались з механізаторами

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2108_kol1.jpg
У січні місяці, в Ладижинському коледжі проходили змагання на першість коледжу з баскетболу. Студенти взяли активну участь у змаганнях, адже вони знають, що займаючись баскетболом, стають сильнішими, спритнішими і сміливішими.
Змагались між собою студенти відділень механізації та електрифікації сільського господарства зі збірною командою юнаків відділення бухгалтерського обліку.
Чемпіоном колежу стала команда групи М41, куратором якої є Духно Микола Іванович, фізорг - Раснюк Віталій, староста групи - Сорокопуд Віктор.
На другому місці - збірна команда юнаків відділення бухгалтерського обліку. Капітан команди - Майборода Павло.
Третє місце посіла команда групи М21. Куратор групи - Кушнір Наталія Андріївна, фізорг -Павліченко Сергій, староста групи - Войтенко Артур.
Бажаємо всім учасникам міцного здоров’я, успіхів у навчання і в спорті.
13 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 667 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль