Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы В Ладижинському інтернаті списували пальне та підробляли кошториси

В Ладижинському інтернаті списували пальне та підробляли кошториси

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7693_0115.jpg
Ладижинський дитячий будинок-інтернат програв суд фінансовій інспекції і має повернути 11, 3 тис. грн. до обласного бюджету збитків внаслідок безпідставного списання пального та 17, 7 тис. грн.. завищеної вартості виконаних ТОВ "Ладижинське налагоджувально-монтажне управління" будівельних робіт з реконструкції електропостачання Інтернату.

Ладижинською об'єднаною державною фінансовою інспекцією в другому кварталі 2013 року було проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Інтернату за період з 01.09.2011 року по 01.06.2013 року та встановлено фінансові порушення.
Під час перевірки було встановлено, що інтернатом зайво списано пальне на доставку продуктів харчування (риби свіжомороженої та рибних продуктів) від ФОП ОСОБА_4 на склад Інтернату на суму 11 298,51 грн.
Крім того, до актів приймання виконаних будівельних робіт форми КБ-2в за вересень 2011 року та грудень 2012 року та підсумкової відомості ресурсів, ТОВ "Ладижинське налагоджувально-монтажне управління" включило додаткове виконання робіт та найменування будівельних матеріалів, не передбачених проектною документацією та локальними кошторисами на загальну суму 17 767 грн.
Представник відповідача у судовому засіданні зменшені позовні вимоги визнала повністю та зазначила, що Інтернатом будуть вжиті усі можливі заходи для відшкодування бюджету завданих збитків.
Суд задовольнив позов і тепер інтернат повинен повернути обласному бюджету майже 29 тисяч гривень завданих збитків, але перед цим потрібно буде встановити осіб, винних в фінансових порушеннях, які і мають відшкодувати завдані збитки обласному бюджету.
2 лютий 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 650 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль