Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Ладижинській ЗОШ №2 пройшов тиждень здоров’я

В Ладижинській ЗОШ №2 пройшов тиждень здоров’я

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6644_zdor.jpeg
З 7 по 11 квітня в ладижинській ЗОШ №2 проходив тиждень здоров’я.
Для дітей було проведено різноманітні конкурси і змагання під час яких вони могли поглибити свої знання про здоровий спосіб життя.
Учні 5-8 класів прийняли участь у конкурсі малюнків «Ми обираємо здоров’я».
Для учнів 7-8 класів підготувала виступ агітбригада учнів 9-Б класу «Молодь за здоровий спосіб життя».
Серед учнів 5-11 класів були проведені змагання з велосипедного туризму.
Нагадаємо, в березні місяці, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, в рамках міської акції «Живи здорово, кольорове» за підтримки Ладижинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно з Відділом у справах сім’ї та молоді було оголошено конкурс соціальної реклами «Молодь Ладижина за здоровий спосіб життя». Учні ЗОШ №2 представили на конкурс буклет «Ми обираємо здоров’я» (I місце Комарницький Є. 11б) та відеоролики «Живи здорово, кольорово» (I місце Єнгаличев П. 10а) і «Самбо» (I місце Мулько О. 11в).
В.о. директора центру Осінська Л. та завідуюча відділом у справах сім’ї та молоді Кравченко О. вручили учням грамоти, солодощі та цінні подарунки.
13 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 459 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль