Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Ладижинській ЗОШ №2 пройшов тиждень здоров’я

В Ладижинській ЗОШ №2 пройшов тиждень здоров’я

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6644_zdor.jpeg
З 7 по 11 квітня в ладижинській ЗОШ №2 проходив тиждень здоров’я.
Для дітей було проведено різноманітні конкурси і змагання під час яких вони могли поглибити свої знання про здоровий спосіб життя.
Учні 5-8 класів прийняли участь у конкурсі малюнків «Ми обираємо здоров’я».
Для учнів 7-8 класів підготувала виступ агітбригада учнів 9-Б класу «Молодь за здоровий спосіб життя».
Серед учнів 5-11 класів були проведені змагання з велосипедного туризму.
Нагадаємо, в березні місяці, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, в рамках міської акції «Живи здорово, кольорове» за підтримки Ладижинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно з Відділом у справах сім’ї та молоді було оголошено конкурс соціальної реклами «Молодь Ладижина за здоровий спосіб життя». Учні ЗОШ №2 представили на конкурс буклет «Ми обираємо здоров’я» (I місце Комарницький Є. 11б) та відеоролики «Живи здорово, кольорово» (I місце Єнгаличев П. 10а) і «Самбо» (I місце Мулько О. 11в).
В.о. директора центру Осінська Л. та завідуюча відділом у справах сім’ї та молоді Кравченко О. вручили учням грамоти, солодощі та цінні подарунки.
13 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 386 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль