Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Интервью В Ладижинській ЗОШ №1 відкриють дитячий садок

В Ладижинській ЗОШ №1 відкриють дитячий садок

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7587_1.jpg
Єдиний у старій частині міста дитячий садок «Барвінок» знаходиться у вкрай плачевному стані і потребує капітального ремонту, а, отже і величезних капіталовкладень. Тому міська влада та особисто міський голова Валерій Коломєйцев шукаючи вихід зі скрутного становища, вирішили перепланувати під дитячий садок частину приміщення ЗОШ №1. Про це пише газета «Нове місто».
Зараз у першій школі розгорнувся величезний фронт робіт. Ліве крило першого поверху повністю переплановується під дитячий садок. Наразі вже переобладнані внутрішні перегородки приміщення, зроблено центральний вхід до майбутнього садочка та окремі виходи з кожної групи (їх буде три), встановлено пластикові вікна, електрики ТОВ «Енергосервіс ЛТД» проводять електропроводку, а малярі штукатурять та шпаклюють стіни. Є сподівання, що 1 вересня майбутній дитячий садок зустріне своїх вихованців. (До речі, на сайті www.woodman.com.ua можна замовити ліжечка для немовлят та інши якісні дитячі ліжечка)
Вирішити проблему з дитячим закладом вдалося завдяки співпраці нашого міста із компанією ДТЕК у рамках соціального партнерства.
- Загалом кошторисний проект на створення дитячого садка складає 1 мільйон 300 тисяч гривень, із яких 895 тисяч гривень – це гроші компанії ДТЕК, - розповів Михайло Багнюк, директор Агенції міського економічного розвитку м.Ладижин, яка проводить адміністративний супровід ремонтних робіт у ЗОШ №1.
Адміністрація школи дуже задоволена, що у їхньому закладі відкриють садочок, і щиро вдячна за це міській владі і компанії ДТЕК.
- Відтепер учителі початкових класів своїх учнів зможуть відслідковувати це з ясельної групи, відвідувати заняття і разом із вихователем планувати подальшу роботу. Таким чином, загалом у нашому закладі діти перебуватимуть 16 років – від того моменту, як 1,5-2-річними прийдуть у садок і 17-річними випустяться зі школи. Це ідеальний варіант спільної роботи дошкілля, початкової школи і старшої ланки в одному напрямку.
Отже, у першій школі, яка працює в еколого-натуралістичному напрямку, любити і поважати природу малюки будуть це з раннього віку
, - зазначає директор школи Геннадій Конопелько.
1 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 998 Коментарів: 1
Написав: Pyatkovskiy 1.08.2014 - 20:20
Прекрасно! В городе будет новый детский садик! Давно такого радостного события не было! Родители и дети наверное в восторге. Приятно когда власть заботится о будущих поколениях. Низкий поклон Сутику и прочим членам его коллектива, что не мешают! Первый раз оппозиция сидит тихо и не лезет куда её не следует. И для власти проще и городу польза. Ведь так мало сейчас мест в детских садиках! И огромное спасибо ДТЭКу! Мир не без добрых людей и очень хорошо, когда спонсоры откликаются на призыв о помощи!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль