Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Интервью В Ладижинській ЗОШ №1 відкриють дитячий садок

В Ладижинській ЗОШ №1 відкриють дитячий садок

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7587_1.jpg
Єдиний у старій частині міста дитячий садок «Барвінок» знаходиться у вкрай плачевному стані і потребує капітального ремонту, а, отже і величезних капіталовкладень. Тому міська влада та особисто міський голова Валерій Коломєйцев шукаючи вихід зі скрутного становища, вирішили перепланувати під дитячий садок частину приміщення ЗОШ №1. Про це пише газета «Нове місто».
Зараз у першій школі розгорнувся величезний фронт робіт. Ліве крило першого поверху повністю переплановується під дитячий садок. Наразі вже переобладнані внутрішні перегородки приміщення, зроблено центральний вхід до майбутнього садочка та окремі виходи з кожної групи (їх буде три), встановлено пластикові вікна, електрики ТОВ «Енергосервіс ЛТД» проводять електропроводку, а малярі штукатурять та шпаклюють стіни. Є сподівання, що 1 вересня майбутній дитячий садок зустріне своїх вихованців. (До речі, на сайті www.woodman.com.ua можна замовити ліжечка для немовлят та інши якісні дитячі ліжечка)
Вирішити проблему з дитячим закладом вдалося завдяки співпраці нашого міста із компанією ДТЕК у рамках соціального партнерства.
- Загалом кошторисний проект на створення дитячого садка складає 1 мільйон 300 тисяч гривень, із яких 895 тисяч гривень – це гроші компанії ДТЕК, - розповів Михайло Багнюк, директор Агенції міського економічного розвитку м.Ладижин, яка проводить адміністративний супровід ремонтних робіт у ЗОШ №1.
Адміністрація школи дуже задоволена, що у їхньому закладі відкриють садочок, і щиро вдячна за це міській владі і компанії ДТЕК.
- Відтепер учителі початкових класів своїх учнів зможуть відслідковувати це з ясельної групи, відвідувати заняття і разом із вихователем планувати подальшу роботу. Таким чином, загалом у нашому закладі діти перебуватимуть 16 років – від того моменту, як 1,5-2-річними прийдуть у садок і 17-річними випустяться зі школи. Це ідеальний варіант спільної роботи дошкілля, початкової школи і старшої ланки в одному напрямку.
Отже, у першій школі, яка працює в еколого-натуралістичному напрямку, любити і поважати природу малюки будуть це з раннього віку
, - зазначає директор школи Геннадій Конопелько.
1 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 981 Коментарів: 1
Написав: Pyatkovskiy 1.08.2014 - 20:20
Прекрасно! В городе будет новый детский садик! Давно такого радостного события не было! Родители и дети наверное в восторге. Приятно когда власть заботится о будущих поколениях. Низкий поклон Сутику и прочим членам его коллектива, что не мешают! Первый раз оппозиция сидит тихо и не лезет куда её не следует. И для власти проще и городу польза. Ведь так мало сейчас мест в детских садиках! И огромное спасибо ДТЭКу! Мир не без добрых людей и очень хорошо, когда спонсоры откликаются на призыв о помощи!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль