Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Ладижинській школі №1 відкрили дошку пошани Тарасу Шевченко

В Ладижинській школі №1 відкрили дошку пошани Тарасу Шевченко

17 квітня, в ладижинській ЗОШ № 1 відбулася урочиста подія - відкриття меморіальної дошки пошани до 200-річчя величного сина українського народу – Тараса Шевченка.
Цей день став справжнім святом як для учнів та вчителів навчального закладу, так і для усього міста. На захід прийшли батьки, гості, перші особи Ладижина.
У відкритті взяли участь в.о. голови міської ради Бучко Л.Д., заступник міського голови Ткачук О.М., працівники відділу освіти, директори шкіл, представники Агенції місцевого економічного розвитку, журналісти.
Ідея створення дошки належить батькам учениці 4 класу Гаврилюк Ірини - Володимиру Михайловичу та Оксані Миколаївні.
Ініціативу підтримали класний керівник Збанц Л.В. та директор школи Конопелько Г.В. вирішивши закріпити меморіальну дошку пошани на фасаді школи.
Відкриття меморіальної дошки, сприятиме подальшому збереженню історичної пам’яті нашого народу, відтворенню його славних традицій та патріотичному вихованню молодого покоління.
07_shk3.jpg (78.26 Kb)3940_shk2.jpg (104.54 Kb)6769_shk1.jpg (66.38 Kb)
21 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 639 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль