Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Ладижинській школі №1 відкрили дошку пошани Тарасу Шевченко

В Ладижинській школі №1 відкрили дошку пошани Тарасу Шевченко

17 квітня, в ладижинській ЗОШ № 1 відбулася урочиста подія - відкриття меморіальної дошки пошани до 200-річчя величного сина українського народу – Тараса Шевченка.
Цей день став справжнім святом як для учнів та вчителів навчального закладу, так і для усього міста. На захід прийшли батьки, гості, перші особи Ладижина.
У відкритті взяли участь в.о. голови міської ради Бучко Л.Д., заступник міського голови Ткачук О.М., працівники відділу освіти, директори шкіл, представники Агенції місцевого економічного розвитку, журналісти.
Ідея створення дошки належить батькам учениці 4 класу Гаврилюк Ірини - Володимиру Михайловичу та Оксані Миколаївні.
Ініціативу підтримали класний керівник Збанц Л.В. та директор школи Конопелько Г.В. вирішивши закріпити меморіальну дошку пошани на фасаді школи.
Відкриття меморіальної дошки, сприятиме подальшому збереженню історичної пам’яті нашого народу, відтворенню його славних традицій та патріотичному вихованню молодого покоління.
07_shk3.jpg (78.26 Kb)3940_shk2.jpg (104.54 Kb)6769_shk1.jpg (66.38 Kb)
21 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 621 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль