Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура В Ладижинській міській бібліотеці демонструється книжкова виставка «Дикими стежками молодої Америки»

В Ладижинській міській бібліотеці демонструється книжкова виставка «Дикими стежками молодої Америки»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3604_knizhkova_vistavka_dikimi_stezhkami_molodoi_ameriki.jpg
Джеймс Фенімор Купер — американський письменник-романтик, один із засновників жанру авантюрного роману, автор 33-х романів, зокрема морських, сатиричних, звичаєвоописових.
Світову славу письменнику принесла пенталогія «Шкіряна Панчоха» — за іменем слідопита і мисливця Натті Бампо. Але, одним із головних героїв пенталогії «Шкіряна Панчоха» є дика природа американських прерій, могутня стихія, помірятися силою з якою може тільки дуже вольова людина.
Купер зумів стати першим американським письменником ім’я якого вийшло за кордони США. Вважається, що він відкрив європейцям Америку, створив національне обличчя американця, як в позитивному, так і в негативному сенсі.
З 12 вересня всі бажаючи можуть ознайомитись з творами письменника в дитячому відділі Центральної ладижинської бібліотеки. Тут можна переглянути книжкову виставку «Дикими стежками молодої Америки», яка присвячена 225-річчю з дня народження митця, повідомляє Ладижинська міська рада.
16 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 554 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль