Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В ладижинський лікарні Ви знайдете професіоналізм, увагу і турботу

В ладижинський лікарні Ви знайдете професіоналізм, увагу і турботу

Ладижинська міська лікарня вступає в новий період розвитку, нарівні з усією країною. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
В лікарні надається кваліфікована, комплексна медична допомога із застосуванням технологій від амбулаторно-діагностичної та невідкладної медичної допомоги, до стаціонарного лікування з подальшою реабілітацією у відділеннях лікарні.
Великий досвід і високий професіоналізм лікарів плюс сучасне діагностичне та лікувальне медичне обладнання, дозволяють вже більше 40 років домагатися хороших результатів.
Наша лікарня має необхідну лікувально-діагностичну базу для стаціонару та поліклініки, що включає клініко-діагностичну лабораторію, відділення неврології, терапії, хірургічне, інфекційне,дитяче,пологово-гінекологічне відділення та відділення інтенсивної терапії та реанімації, відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги та поліклінічне відділення з дитячою консультацією та амбулаторією сімейного лікаря.
Постійно покращується рівень надання медичної допомоги жителям міста, села Лукашівка та селища Губник, за допомогою сучасної апаратури проводяться УЗД діагностика захворювань внутрішніх органів, та інші діагностичні обстеження.
У ладижинський лікарні Ви знайдете професіоналізм, увагу і турботу, бо тут працюють справжні фахівці, надзвичайно відповідальні,віддані своїй справі, старанні і сердечні.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0894_11.jpg Головний лікар Ладижинського МТМО Альчук Дмитро Павлович Прийом: 9:00-16:00 Тел. (04343) 6 -11-92;

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2550_22.jpg Заступник головного лікаря з медичної частини

Косенко Віталій Павлович Прийом: 9.00-16.00 Тел. (04343) 6 -10-92;

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4694__savolyuk__vasil__petrovich.jpg Завідуючий хірургічним відділенням

Саволюк Василь Петрович Тел.відділення (04343) 6-24-00;
10 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1704 Коментарів: 5
Написав: pasa28 11.06.2014 - 14:21
Це якась заказна стаття!!!! Про яких професіоналів ви пишете? Не раз чув від знайомих що наші професіонали не можуть поставити чіткий діагноз, а про те що в наших стаціонарах без хабарів не обійтись - всі знають.
Написав: Стас 12.06.2014 - 10:50
Я чув що два лікарі попалися на хабарях. Це правда? Є в когось хоч яка інформація?
Написав: Петруха 12.06.2014 - 13:00
Я чув, що два гаїшники попалися на хабарях, і три судді, і один прокурор! Це правда? Є інформація?
Написав: Jakobs 12.06.2014 - 17:50
Стас 12.06.2014 - 10:50
"Я чув що два лікарі попалися на хабарях. Це правда? Є в когось хоч яка інформація? "
Один продав ренгент апарат вiд Юрчинка, а iншiй iскуствену почку. От i попався.
Написав: nina 12.06.2014 - 20:50
Якщо сума не перевищує 500 грн., то не є хабар, а просто подарунок. Я ось напевно не пам ятаю чи був прийнятий такий закон, чи тільки обговорювався.А більше в Ладижині навряд чи хтось дає.Та й немає за що.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль