Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В ладижинський лікарні Ви знайдете професіоналізм, увагу і турботу

В ладижинський лікарні Ви знайдете професіоналізм, увагу і турботу

Ладижинська міська лікарня вступає в новий період розвитку, нарівні з усією країною. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
В лікарні надається кваліфікована, комплексна медична допомога із застосуванням технологій від амбулаторно-діагностичної та невідкладної медичної допомоги, до стаціонарного лікування з подальшою реабілітацією у відділеннях лікарні.
Великий досвід і високий професіоналізм лікарів плюс сучасне діагностичне та лікувальне медичне обладнання, дозволяють вже більше 40 років домагатися хороших результатів.
Наша лікарня має необхідну лікувально-діагностичну базу для стаціонару та поліклініки, що включає клініко-діагностичну лабораторію, відділення неврології, терапії, хірургічне, інфекційне,дитяче,пологово-гінекологічне відділення та відділення інтенсивної терапії та реанімації, відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги та поліклінічне відділення з дитячою консультацією та амбулаторією сімейного лікаря.
Постійно покращується рівень надання медичної допомоги жителям міста, села Лукашівка та селища Губник, за допомогою сучасної апаратури проводяться УЗД діагностика захворювань внутрішніх органів, та інші діагностичні обстеження.
У ладижинський лікарні Ви знайдете професіоналізм, увагу і турботу, бо тут працюють справжні фахівці, надзвичайно відповідальні,віддані своїй справі, старанні і сердечні.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0894_11.jpg Головний лікар Ладижинського МТМО Альчук Дмитро Павлович Прийом: 9:00-16:00 Тел. (04343) 6 -11-92;

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2550_22.jpg Заступник головного лікаря з медичної частини

Косенко Віталій Павлович Прийом: 9.00-16.00 Тел. (04343) 6 -10-92;

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4694__savolyuk__vasil__petrovich.jpg Завідуючий хірургічним відділенням

Саволюк Василь Петрович Тел.відділення (04343) 6-24-00;
10 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1671 Коментарів: 5
Написав: pasa28 11.06.2014 - 14:21
Це якась заказна стаття!!!! Про яких професіоналів ви пишете? Не раз чув від знайомих що наші професіонали не можуть поставити чіткий діагноз, а про те що в наших стаціонарах без хабарів не обійтись - всі знають.
Написав: Стас 12.06.2014 - 10:50
Я чув що два лікарі попалися на хабарях. Це правда? Є в когось хоч яка інформація?
Написав: Петруха 12.06.2014 - 13:00
Я чув, що два гаїшники попалися на хабарях, і три судді, і один прокурор! Це правда? Є інформація?
Написав: Jakobs 12.06.2014 - 17:50
Стас 12.06.2014 - 10:50
"Я чув що два лікарі попалися на хабарях. Це правда? Є в когось хоч яка інформація? "
Один продав ренгент апарат вiд Юрчинка, а iншiй iскуствену почку. От i попався.
Написав: nina 12.06.2014 - 20:50
Якщо сума не перевищує 500 грн., то не є хабар, а просто подарунок. Я ось напевно не пам ятаю чи був прийнятий такий закон, чи тільки обговорювався.А більше в Ладижині навряд чи хтось дає.Та й немає за що.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль