Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Интервью В ладижинських негараздах винне казначейство

В ладижинських негараздах винне казначейство

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6387_kazn.jpg
Ми живемо у місті, яке має річний бюджет 144 мільйони 900 тисяч гривень. Про це повідомляє газета «Нове місто».
Перший заступник міського голови Павло Анущенко проаналізував дохідну і видаткову частини міського бюджету за 5 місяців 2014 року та поділився з шановними ладижинцями наступними висновками:
- Ситуація з виконанням міського бюджету у цьому році є вкрай напруженою, але не катастрофічною, - стверджує Павло Анущенко. - Сьогодні стабільно фінансується заробітна плата працівникам бюджетної сфери, енергоносії, придбання ліків та харчування хворих у лікарні, інші захищені статті видатків.
Починаючи з весни 2013 року, Державне казначейство фактично призупинило фінансування робіт і послуг, які надавались та надаються бюджетним установам міста. Таким чином, у міському бюджеті утворились значні борги перед постачальниками товарів та виконавцями робіт. Тобто, ми всі разом жили та живемо у кредит, і заборгованість до недавнього часу складала 6 млн. 200 тис. грн.. Сьогодні вона становить 4 млн. 600 тис. грн..

З вини того ж таки казначейства, зі слів першого заступника, міська рада не має змоги розмістити на депозитному рахунку у державному банку тимчасово вільні кошти. Таких коштів в наявності є 88 млн. грн..
- Нерозміщення цих коштів на депозиті призводить до втрати доходів міського бюджету у розмірі 1млн. 400 тис. грн. щомісячно, - зазначає Павло Анущенко. -
Неважко підрахувати, що загалом міський бюджет тільки у 2014 році може недоотримати близько 17 млн. грн.. Але за період з 21 лютого 2013 року по 1 червня 2014 року міський бюджет не отримав процентів за банківським депозитом згідно договорів, укладених між Ладижинською міською радою та банком, який виграв конкурс майже на суму 9,5 млн. грн..
Ці кошти враховувалися депутатами міської ради при формуванні доходів і видатків міського бюджету на 2014 рік. На ці кошти ми мали ремонтувати дороги, готувати навчальні заклади до нового навчального року, здійснювати інші роботи, які вкрай необхідно виконати для нашого міста та його жителів.

Крім того, 30 мільйонів гривень, які компанія ДТЕК виділила на ремонт будинків, переданих на баланс міської ради, надійшли на рахунок міськради, який знаходиться у Державному казначействі.
Отже, допоки казначейство не виконуватиме платіжні доручення, немає можливості почати ремонт житлового фонду.
Варто нагадати, що органи Державної казначейської служби України, дiють лише в рамках чинного бюджетного законодавства.
5 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 734 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль