Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Интервью В ладижинських негараздах винне казначейство

В ладижинських негараздах винне казначейство

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6387_kazn.jpg
Ми живемо у місті, яке має річний бюджет 144 мільйони 900 тисяч гривень. Про це повідомляє газета «Нове місто».
Перший заступник міського голови Павло Анущенко проаналізував дохідну і видаткову частини міського бюджету за 5 місяців 2014 року та поділився з шановними ладижинцями наступними висновками:
- Ситуація з виконанням міського бюджету у цьому році є вкрай напруженою, але не катастрофічною, - стверджує Павло Анущенко. - Сьогодні стабільно фінансується заробітна плата працівникам бюджетної сфери, енергоносії, придбання ліків та харчування хворих у лікарні, інші захищені статті видатків.
Починаючи з весни 2013 року, Державне казначейство фактично призупинило фінансування робіт і послуг, які надавались та надаються бюджетним установам міста. Таким чином, у міському бюджеті утворились значні борги перед постачальниками товарів та виконавцями робіт. Тобто, ми всі разом жили та живемо у кредит, і заборгованість до недавнього часу складала 6 млн. 200 тис. грн.. Сьогодні вона становить 4 млн. 600 тис. грн..

З вини того ж таки казначейства, зі слів першого заступника, міська рада не має змоги розмістити на депозитному рахунку у державному банку тимчасово вільні кошти. Таких коштів в наявності є 88 млн. грн..
- Нерозміщення цих коштів на депозиті призводить до втрати доходів міського бюджету у розмірі 1млн. 400 тис. грн. щомісячно, - зазначає Павло Анущенко. -
Неважко підрахувати, що загалом міський бюджет тільки у 2014 році може недоотримати близько 17 млн. грн.. Але за період з 21 лютого 2013 року по 1 червня 2014 року міський бюджет не отримав процентів за банківським депозитом згідно договорів, укладених між Ладижинською міською радою та банком, який виграв конкурс майже на суму 9,5 млн. грн..
Ці кошти враховувалися депутатами міської ради при формуванні доходів і видатків міського бюджету на 2014 рік. На ці кошти ми мали ремонтувати дороги, готувати навчальні заклади до нового навчального року, здійснювати інші роботи, які вкрай необхідно виконати для нашого міста та його жителів.

Крім того, 30 мільйонів гривень, які компанія ДТЕК виділила на ремонт будинків, переданих на баланс міської ради, надійшли на рахунок міськради, який знаходиться у Державному казначействі.
Отже, допоки казначейство не виконуватиме платіжні доручення, немає можливості почати ремонт житлового фонду.
Варто нагадати, що органи Державної казначейської служби України, дiють лише в рамках чинного бюджетного законодавства.
5 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 665 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль