Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині знову труїтимуть собак?

В Ладижині знову труїтимуть собак?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6173_pes.jpg
Довелося прочитати в газеті «Нове місто» лист ладижанки, яку на території міської лікарні вкусила собака. За її словами, на неї напала зграя бездомних псів від якої бідолаха ледь відбилася.
Головний лікар Ладижинського ТМО Дмитро Альчук так прокоментував неприємну подію:
- Ситуація з собаками-безхатьками складна не тільки біля ТМО, а й у місті. На сьогоднішній день у штаті закладу немає гицелів, які б займалися виловом собак. Змусити робити це медсестру чи санітарку я не маю права. Крім того, як знають ладижинці, на територію лікарні можна потрапити через кілька входів. Закрити їх хвірткою чи парканом не можна через низку об’єктивних причин. До речі, по вулиці Тихій, яка проходить поряд з інфекційним відділенням, постійно бігають бродячі собаки.
Тому, вважаю, що відповідним службам потрібно вести широкомасштабну боротьбу з чотирилапими безхатьками.

За словами пана Альчука, лікарня не має гіцелів, які б займалися виловом собак. Звісно в штаті ТМО їх і не повинно бути, вирішувати проблему безпритульних собак в Ладижині має місцева влада. Але, оскільки, наш новообраний екс-мер не зміг вирішити це питання протягом 14 років керування містом, то годі й очікувати, що повернувшись в своє крісло він зможе щось зробити в цьому напрямку.
В жовтні минулого року, привернути увагу громадськості до проблеми чотирилапих безхатченків намагалися громадські організації «Ладижинська громадська рада» та «Народний центр екологічного контролю» за участю депутата ладижинської міської ради Віталія Сутика. Тоді був влаштований флеш-моб до якого долучилось кілька десятків дітей та молоді, для яких проблема з шариками та мурками стоїть особливо гостро.
Акція визвала шквал критики, в основному з боку тої ж місцевої влади, яка до цієї пори палець об палець не вдарила, щоб вирішити проблему.
Скоріше за все, невдовзі будемо спостерігати, як на вулицях міста конатимуть отруєні цуцики та коти. Не варто забувати, що від людської жорстокості страждають не лише безпритульні тварини, але й домашні. Більше того – отрута становить небезпеку для людини, особливо для маленьких дітей, які випадково можуть її підняти.
29 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 742 Коментарів: 3
Написав: Yоrk 30.05.2014 - 21:14
Сутик! Накорми собак! Не обращай внимания на боль в сиськах, ты уже должен был привыкнуть!!! Тем более, что на большее ты не способен!!! )))
Написав: БИНХ 30.05.2014 - 23:51
еинх
Написав: Yоrk 31.05.2014 - 21:23
БИНХ, tongue

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль