Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство В Ладижині завершилась робота пришкільних таборів

В Ладижині завершилась робота пришкільних таборів

Закінчують роботу літні оздоровчі пришкільні табори, які діяли при загальноосвітніх закладах міста Ладижина. Про це повідомляє ладижинський відділ освіти.
Пришкільні табори відпочинку – це не лише місце перебування дитини у час, коли батьки працюють, а й змістовне дозвілля з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів.
20 липня відбулось традиційне свято закриття табірної зміни "Юність" в якому взяли участь 239 вихованців таборів та їх вожаті.
На початку свята начальник відділу сім'ї, дітей та молоді Кравченко О.М. вручила подарунки іменинникам - вітальні листівки, солодощі та можливість покататись на всіх каруселях.
У святкову програму увійшли різноманітні розваги та конкурси: футбол, "Дартс", стрільба з повітряного пістолету, скакалка, роліки, малюнок на асфальті, шахи та шахмати.
Діти отримали солодощі, грамоти та чудовий настрій.
36_lt1.jpg (130.97 Kb)1673_lt2.jpg (103.53 Kb)1532_lt3.jpg (102.32 Kb)
28 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 601 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль